Skocz do zawartości
Veqq10

Smartfon za ok. 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam poszukuje smartfona za około 1000 zł. Zastanawiałem się głównie nad realme 6. moto g8 power lub xiaomi redmi note 8 pro. Głównie zależy mi na mozliwe jak najdluzszej pracy na baterii oraz na płynnym działaniu głównie przy przegladaniu facebooka, internetu i oglądaniu youtuba. Jak ktoś ma inne propozycje także proszę napisać

Edytowane przez Veqq10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

G8 power. Poważnie muszę tłumaczyć, czemu właśnie ten do wskazanych założeń? ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o szybkośc mediatek Helio w note 8 pro nie ma rywali w swojej cenie, snap 665 w moto g8  niestety dupy nie urywa szybkością .

Na youtobe jest masa porównan  w szybkości dzialania  G8 power  i przegrywa w szybkości dzialania/ wlaczania programów nawet z redmi note 8t czy note 9s a te na snapie dzialają stanowczo wolniej od mediateka helio p90.

Wystarczy poczytać z 10 recenzji na necie i często w minusach G8 power jest - płynność dzialania.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć na temat Note 8 pro - w lutym kupiłem takowy żonie ( przesiadła się z Samsunga S6 ). NIe mam co prawda porównania do G8 power ani do żadnego flagowca ( sam posiadam tylko S7 ), ale mogę przysiąc że nie wyobrażam sobie szybszego i bardziej responsywniejszego smartfona. Dosłownie chodzi jak burza - jeszcze jak porównam do swojej eski to już w ogóle kosmos.

Czas działania to jest dla mnie trochę zagadka. Żona mówi że przy zwykłym użytkowaniu (facebook, twitter, youtube, net) wytrzymuje 3 dni. Jednak czasami się zdarza że jakaś apka ( nie wykminiłem jeszcze która) zżera praktycznie baterię w 2 - 3 godziny od 100 do 30%. Po resecie i doładowaniu fona bateria działa dalej te 3 dni.

Ale poza tym telefon malina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednią przyczyną będącą źródłem problemu nie są felerne aplikacje ale miui, choć oczywiście błędy w działaniu aplikacji powodują problem tak dobrze napisane przez producenta zarządzanie zasobami i energią powoduje, że takie sytuacje nie mają miejsca. Niestety ale na miui nie zawsze można polegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam note 8 pro i mogę potwierdzić szybkość działania, jeszcze nie było miejsca żeby telefon mi się zamyślił, helio g90t to mocarny proc 

Bateria mi 2 dni trzyma przy intensywnym użytkowaniu 

Edytowane przez jestem-bogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szybkości to Miui moze je jest idealne ale jednak by telefon za 1500 zl działał szybciej od tego za 6000 tys zł to już nie wypada.

Chyba wywale ten filmik, nie wiem czemu wywaliło na cały ekran, czemu to takie wielkie sie pokazało ?

 Galaxy S20 Ultra vs Xiaomi Mi 10 Lite 5G | Speed Test | Exynos 990 vs Snapdragon 765G

 

Edytowane przez niko123
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S10 lite działa idealnie, na pewno nie gorzej jak mi9t pro. To nie kwestia nakładki, a nowocześniejszego i lepszego procesora w mi10 lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W xkom jest realme 6 za 800zl. To imo zamyka temat, bo to note 8t tylko ze lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Petru23

ctrl c+ ctrl v gdzie budzet sie zgadza? ;) w kazdym temacie nawet takim sprzed 2 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xede napisał:

@Petru23

ctrl c+ ctrl v gdzie budzet sie zgadza? ;) w kazdym temacie nawet takim sprzed 2 tyg

Jak promocja na realme jest od wczoraj, także o czym Ty gadasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Petru23 napisał:

Jak promocja na realme jest od wczoraj, także o czym Ty gadasz? 

w paru miejscach wklejales ;) dobra alternatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przyłączyć do tematu, budżet ten sam około 1000zł czy znalazło by się coś mniejszego poniżej 6" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę co myślicie o tych telefonach do 1000zł
-Huawei P smart 2019
-Honor 10 lite
-Używany s8/s9 z gwarancją w dobrym stanie

osobiście myślę nad P smartem ze względu na fajną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Mgk123 napisał:

Chciałbym się przyłączyć do tematu, budżet ten sam około 1000zł czy znalazło by się coś mniejszego poniżej 6" ?

mi a3 niestety ciezko dostepny, niby android one ale xiaomi nie radzi sobie zeby porzadnie wrzucic na niego najnowszego andka, chyba ze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, mi a3 dostał już 10 i działa dobrze, nie pamiętam kiedy dokładnie ale już jakis czas jest. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nic tylko kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2020 o 01:32, wiktoras napisał:

To ja się dołączę co myślicie o tych telefonach do 1000zł
-Huawei P smart 2019
-Honor 10 lite
-Używany s8/s9 z gwarancją w dobrym stanie

osobiście myślę nad P smartem ze względu na fajną cenę.

Wszystkie slabe jak za 1000 zl.

za 1200 zl allegro lub 1330 zl w sklepach jest xiaomi mi note 10 lite z bateria 5250 mah, oledem , matalowa ramka, aparatem nastepca mi9T i nakladka miumi 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę pod temat, również szukam telefonu do ok 1000zł. Zainteresowały mnie takie modele:

1. Realme 6 4+128GB Comet Blue 90Hz - 899zł 

2. Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB - 849zł

3. Xiaomi redmi note 8 pro 6/64gb - ok 900zł

4. Samsung galaxy m21 - ok 1000zł

5. Motorola g8 power - ok 900zł 

Co z tych propozycji będzie się najbardziej opłacać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1000zl poza xiaomi nie ma nic ciekawego, chyba że jakieś oppo wyrwiemy w promocji. Już nawet u12 zniknęło z rynku. Można jeszcze polować na jakieś pozostałości zeszłych flagowcow, ale ciężko. Warto rozważyć outlet znanych sklepów, jakieś euro czy xkom. Telefon że zwrotu regulaminowego to praktycznie nowy fon z pełną gwarancją i dowodem zakupu na nas. 

A i samo xiaomi super ciekawe nie jest. Moto G8 power, g9 jednak przegrywają w popularnych kwestiach. 

Aktualnie koło 1000zl najlepsze co można kupić to za 1150zl Huawei nova 5t ze sklepu huaweia. Cena w promocji z bonusem za newsletter. 

 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Potrzebuję smartfon najlepszy do 1000 zł. Czy Redmi Note 8 Pro jest najlepszą decyzją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić coś na amazonie, mam kartę podarunkową. Podnoszę budżet do 1500 zł. Aby nie Xiaomi. Co tam teraz można w tej kwocie kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma Amazonie hiszpańskim masz nova 5t za 1090. Warto. Śledź pepper, wrzucają tam ciekawe oferty

Za 1500zl nie dostaniesz p30? 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...