Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem z XFX RX 580 8GB, karta jest nowa. Polega to na tym ze czasem (coraz częściej ostatnio) kiedy siedzę na kompie to nagle obraz gaśnie ale komputer nadal pracuje tylko ze wiatraki karty graficznej zaczynają pracować pulsacyjnie tzn. raz kręcą sie wolniej raz szybciej. Komputer: R5 2600X, Zasilacz 600w L3 SilentumPc, 16GB RAM 3000MHZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta nowa to pewnie ma gwarancję więc ją oddaj i tyle...  Choć najpierw upewnił bym się że to ona jest właśnie winowajcą, a nie inne podzespoły.

Podaj trochę więcej szczegółów czy dzieje się to pod obciążeniem karty (podczas jakiś gier czy benchmarków itp) czy podczas np. przeglądania netu ??? - bo tak ciężko coś powiedzieć co powoduje takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się to często podczas grania w GTA V a raz od razu po zrestartowaniu sytemu. Ogólnie to dzieje się to w trochę więcej wymagających grach. Wykonywałem tez undervolting, czy może też być następstwo właśnie tego undervoltingu? Ostatnio zainstalowałem najnowsze sterowniki ale nie wiem jak to wygląda teraz bo jestem na wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...