Skocz do zawartości
d_evil

Fotel do około ~600 zł dla niskiej osoby

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Poszukuje jakiegoś lepszego fotela od tego co mam teraz. Aktualnie posiadam fotel BILLUM ze sklepu Jysk i nie jestem z niego zadowolony. Niezbyt wygodne jest oparcie, zsuwam się z niego po jakimś czasie, podłokietniki są również za wysoko przez co bolą mnie ramiona i okolice szyi.  Dlatego chciałbym coś lepszego znaleźć, bardziej dobranego pode mnie, tym bardziej, że już narzekam na ból a sporo czasu spędzam przed komputerem. Jednak z doborem odpowiedniego krzesła nie jest łatwo, bo nie jestem jakiś super wysoki. Wzrost: 165 cm, waga niecałe 60 kg. Możecie coś doradzić? 

Z tego co mi się rzuciło w oczy, to SPC Gear SR300F, który wydaje się sporo lepszy od tego co mam. Tak wiem, że to gamingowy, ale już pomijając ten fakt, to co sądzicie? Albo może jakieś inny w tej cenie? Kwota jak mogą wydać to około 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzesło w tej cenie trudno polecić, co najwyżej, można zaproponować do samodzielnego sprawdzenia.

Jeżeli ma być wygodne to powinno być ergonomiczne, czyli posiadać mechanizm synchroniczny + regulacje wysokości podłokietników i podparcia lędźwiowego.

Najtańsze markowe ergonomiczne krzesło to Nowy Styl Be-All, które z podłokietnikami R35K2 i najtańszą tapicerką można znaleźć za 668zł (można do niego dokupić regulacje głębokości siedziska za 54zł i kółka do powierzchni twardych za 15zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wezmę to krzesełko pod uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem SR300F i odradzam. Strasznie skrzypi mechanizm tilt i wymiana tego mechanizmu pomaga na stosunkowo niedlugo. Wciagu miesiaca zdazylem nacieszyc sie tym krzeslem, dwukrotnie wymienic mechanizm bujania i zwrocic fotel sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że jednak go nie wybrałem. Mój wybór padł na Intrate i między tym co miałem a tym co teraz mam to ogromna przepaść na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...