Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z czasem obleciałem każą cześć (główny wątek), jeszcze Primala  nie zaliczyłem, a za Far Cry: New Dawn podziękuje. W niskiej cenie przyjemnie się strzela i ogląda widoczki, fakt, że to wszystko i tak to samo, tylko z inną scenerią, a czasem nawet tą sama mapą :E

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoczko, spoczko. Jeśli to będzie po prostu usprawnione FC5 z normalnym bohaterem i lepszym konstruktem misji głównych, to będę ukontentowany.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie lubię formulę FC, dobrze się tam strzela, mapki są śliczne. Jeśli nie zrobią z tego idiotycznego pseudo-RPG jak z New Dawn, biorę. Taka powtarzalność mi nie przeszkadza, każdy fajny singleplayerowy FPS przyjmę z otwartymi ramionami.

Jeśli coś jest problemem, to znowu te tropiki. Aż chce się wymiotować. O wiele bardziej wolałbym po raz kolejny klimat umiarkowany - USA, Kanada...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą klimaty Kuby to świetnie. A od formuły z New Dawn też liczę, że zrezygnują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bardak napisał:

A ja tam się cieszę, lubię tą serię. Jedni co roku ciorają w nową Fifę, inni co roku w kolejnego Coda. A mnie bawi ta seria. 

 

Nie no. Spoko, spoko.
Tylko tak biednie się robi jeżeli PC game stoi na TR, AC i FC i tak rok w rok kaleczka :(.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, i tak już niektórzy tutaj kwiczą, że "znowu dostajemy to samo", że pragną zmian, innej formuły... A potem Ubi wypuści takie cudo jak dwa ostatnie Asasyny (albo New Dawn), i nagle się okazuje, że niektórym się cofa nie szósta czy ósma, ale trzecia odsłona - patrz zachwyty w wątku o Walhalli. 

Równie złośliwym rakiem jak DLC, Season Passy itp. są gracze, którzy chcą zmieniać udane, przyjemne formuły gier, tylko kompletnie nie wiedzą jak i w jakim kierunku.  Żeby jeszcze developerzy chcieli urozmaicać rynek wydając z nowym gameplay'em nowe marki (np. Ubi - odchodząc od gier akcji/FPS - robi prawdziwego RPG-a,z dopasowanym do mechanik RPG-a światem, fabułą)... Ale wiemy, jak się teraz kończą zmiany w gameplay'u - Asasyn i FC stają się "RPG", itp. itd...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, Origin i Odyssey, tylko set fajny, ale  ostatnie Asasyny które mi się podobały, to Unity i Syndicate, Valhalla to będzie pewnie to samo co dwa ostatnie, jedynie co mnie może przyciągnąć to klimat Wikingów który lubię.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero FAR CRY 7 może przynieść jakieś większe zmiany. Dlaczego? Bo FAR CRY 6 to cross-gen i nadal będą go ograniczały konsole (PS4/XO) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie assasyny były lepsze niż ten bezpłciowy syndicate. Trzy razy do niego podchodziłem i zawsze się odbijałem po prologu.

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPYCHCIO mi się wydaje, że jedyne zmiany, to co najwyżej większa mapa ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UBI od fabuły są ci sami licealiści co w Bethesdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zas napisał:

Jeśli coś jest problemem, to znowu te tropiki. Aż chce się wymiotować. O wiele bardziej wolałbym po raz kolejny klimat umiarkowany - USA, Kanada...

Lata 80-90 we wschodniej Europie, wojna na Bałkanach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SPYCHCIO napisał:

Dopiero FAR CRY 7 może przynieść jakieś większe zmiany. Dlaczego? Bo FAR CRY 6 to cross-gen i nadal będą go ograniczały konsole (PS4/XO) ?

Jakie zmiany? Zrobią z tego taktyczny FPS?  Symulator jazdy terenówką? Surviwal w dżungli?
Niestety milowe kroki w projektowaniu gameplay'u - autoregeneracja, system osłon, parkour, celowanie za pomocą przyrządów, w tym różnych w ramach jednej broni - nie pojawiają się często bo trudno na nie wpaść

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "porywająca i świeża" historia?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zas napisał:

Jakie zmiany? Zrobią z tego taktyczny FPS?  Symulator jazdy terenówką? Surviwal w dżungli?
Niestety milowe kroki w projektowaniu gameplay'u - autoregeneracja, system osłon, parkour, celowanie za pomocą przyrządów, w tym różnych w ramach jednej broni - nie pojawiają się często bo trudno na nie wpaść

Albo wrócić do niektórych elementów jak zacinająca się broń z FC2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak oni się zawiesili na tym pokręconym antagoniście... Który do tej pory udał im się połowicznie tylko raz w 3. Bo przeciwnicy w 4 i 5 to byli cieniutcy. 

Jak będzie powrót do Vaasa to śmiechnę. ;E

Teraz, Stjepan napisał:

Albo wrócić do niektórych elementów jak zacinająca się broń z FC2.

Dobry żart. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi i dobra fabuła :rotfl: coooo? 

Mam wrażenie że w branży nikt nie robi bardziej generic-fabuły i nie trzaska kalkami na lewo i prawo niż Ubi, żeby chociaż dali namiastkę dobrej fabuły (to Bioware i Bethesda jeszcze potrafią mieć jakieś chwilowe przebłyski) ale Ubi to tacy rzemieślnicy bez polotu.

Ciekawe

EckCXB0WkAE_dk1?format=png&name=large

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jareckyy napisał:

Pewnie to samo co zawsze tylko w innym papierku. Ale co kto lubi, znajdą się tacy co i tak zamówią preorder. 

Jeżeli to ma być FC w klimatach z 3 z grafa i gameplayem z 5 to biorę na premierę. Do tego miejscówka w Ameryce Łacińskiej, miodzio.

Edytowane przez Myst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele wieczorem zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Stjepan napisał:

Albo wrócić do niektórych elementów jak zacinająca się broń z FC2.

Wyborny żart, milordzie.

To jest generalnie zabawne, wszystko nie takie, wszystko kotlety, panie. Każdy szuka w grach fabuły co najmniej na poziomie filmów Allena, nikt już nie lubi FPS-ów, TPP z osłonami, wyścigów, teraz tylko innowacyjne gatunki - platformowe metroidvanie w dwudziestu odsłonach, roguelike'i z kompletnie nieschematycznym i niewygajającym powtarzania żadnych poziomów gameplayerm... No, jakby jeszcze taka gra akcji jak AC była trudna jak Dark Souls, to ja rozumiem, a tak? Gdyby chociaż zrobili z Wiedźmina 4 ścigałkę z zarządzaniem zespołem, z nowego Batmana drużynowego RPG-a z aktywną pauzą albo rogala, od biedy strategię turową.... 

Jak czytam takie wątki to zaczynam nawet Origins i Odyssey doceniać - nie są przynajmniej kolejnym indie rogalem... :E 

Nie przeczę, że kopiowanie fabularnego schematu jest nieco zabawne/męczące... z drugiej strony, do cholery, w FPS z otwartym, ale "realistycznym" światem inaczej się nie da, musi być jakiś wróg, którego należy pokonać. Może nie zawsze musi to być czubek (chociaż w przypadku lidera sekty inaczej się nie da), ale np. poważny bezwzględny dyktator/boss kartelu narkotykowego itp. no ale z kimś walczyć trzeba. 
No i lepszy kolejny czubek, niż gdyby nagle dodali do FC magię i jakiś południowoamerykańskich szamanów ciskających błyskawice, żeby było "inaczej".

No i oczywiście, filmowa fabuła na poziomie Rockstara nie byłaby złym dodatkiem, ba, fabuła na poziomie pierwszego nowego Wolfa od Beth... Też bym na to liczył. 

Na to, a nie jakieś wyimaginowane zmiany w rodzaju "może niech z tego zrobią Tropico 7 albo chociaż dodadzą symulacyjny tryb latania samolotami z użyciem joya i przepustnicy"...

Edytowane przez Zas
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System zniszczeń i fizyka z FC 1, fabuła można być nawet napisana na kolanie. "Fun" by się brał z odkrywaniem każdej nowej rzeczy na nowo z dobrą grafiką. 

No i może jakiś lepszy CO-OP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rozbudowanej fizyki to bym się cieszył. Ale ubi ten temat chyba już całkowicie wycięło z swoich silników :E Ale kto wie, może wraz z nadejściem nowych konsol z mocniejszym procem coś przywrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jeszcze bardziej otwarty świat. Czarno to widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, HDR'o napisał:

Czarno to widzę. 

Raczej cukierkowo :lol2:

No ale mniejsza z tym, mi tam farcraje w sumie pasują, tylko są trochę źle wycenione. Wiem czego się mogę spodziewać, wiem ze nie będzie WOW, ale tak by zabić czas w oczekiwaniu na coś innego, jak najbardziej...za 80 zł na premierę ;):lol2:

Edytowane przez Sary
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiele wiadomo, to miasto jakoś mi tak nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...