Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, miasto by się przydało w tej serii bardzo. Ale to chyba zbyt wiele, przecież musiałoby wypełnić dużą część mapy albo mapa musiałaby być ogromna (dodatkowe tereny poza sporym miastem).

Jakieś to mało realne. Tzn niby było Wildlands, ale chyba w TPP i FPS ta skala działa inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby było mówione, że ma być największa mapa w serii. Btw, mnie też jakoś nie pasuje miasto w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto dla mnie git, nawet bez pól i łąk poza. Urban warfare to będzie miła odmiana od jungle i inne zadupia warfare. 

Update: takie Homefront: The Revolution zrobione dobrze.

 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gol`u jest ciut więcej napisane i są jakieś screeny. rzeczywiście będzie miasto. I wychodzi na to, że tym razem przeciwnicy będą mieć czołgi. Bo raczej nie są one tylko dla ozdoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lypton napisał:

Miasto dla mnie git, nawet bez pól i łąk poza. Urban warfare to będzie miła odmiana od jungle i inne zadupia warfare. 

Update: takie Homefront: The Revolution zrobione dobrze.

 

Będzie premiera to wtedy można mówić czy będzie zrobione dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niz ost 2 czesci to chyba nie da sie tej gry spier... wiec powinno byc lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bardak napisał:

 I wychodzi na to, że tym razem przeciwnicy będą mieć czołgi. Bo raczej nie są one tylko dla ozdoby.

W końcu tym razem przeciwnikiem będzie regularna armia bananowej republiki, a nie jakaś dzicz polowa.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłaby zapewne świetna gry, gdyby nie została wyprodukowana na taśmie produkcyjnej Ubisoftu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj miasto byłoby idealne... coś na wzór filmu "Helikopter w ogniu"? Nawet podobne patrząc na zwiastun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Zas napisał:

Oj, miasto by się przydało w tej serii bardzo. Ale to chyba zbyt wiele, przecież musiałoby wypełnić dużą część mapy albo mapa musiałaby być ogromna (dodatkowe tereny poza sporym miastem).

Jakieś to mało realne. Tzn niby było Wildlands, ale chyba w TPP i FPS ta skala działa inaczej?

Czyli tak jak pisałem coś na wzór Kuby, mapa z serii na serie coraz większa, więc mogliby zrobić spore miasto (pasowało by mi to bardzo), co akurat Ubi robić umie, i spore obrzeża miasta w klimatach Kuby, czyli trochę 1 i 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie miasto ale  to nie będzie główna lokacja w grze, na zagranicznych stronach piszą, że mają być bardzo zróżnicowane klimaty, od typowego miasta poprzez dżungle, prerie a nawet pustynne lokacje. Nie bez powodu ma tu być największa mapa ze wszystkich części FC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze w koncu  im sie  uda zrobic z Far Cry cos wiecej niz tylko przecietniaka. Na papierze zapowiada sie sporo lepiej niz poprzednie czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto i wiocha była tylko w FC2 oraz pustynia zrobiona genialnie, kurczę to część przeszedłem ze trzy razy innymi postaciami za każdym razem, gdzie każda postać miała inne wybory i niektóre mniejsze misje inne, FC3 przeszedłem raz, w czwórkę grałem chwilę, a piątkę ze 2h i się odbiłem, jeżeli to będzie chociaż trochę ukłon w stronę FC2 to będzie fajnie, pustynia, malaria i zacinająca się broń oraz gorąc i wszechobecny piasek to było to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

FC5 był nawet, nawet, więc zobaczymy co będzie miała do zaoferowania 6. Trailer tylko O.K, ale to z byt mało, żeby napisać coś więcej o samej grze. Dali znanego aktora więc może fabuła będzie dawać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli naprawdę będzie tam miasto, to świetnie, walka będzie wyglądać zupełnie inaczej i będzie to spore urozmaicenie, jeśli jakoś sensownie to rozplanują (ilość potyczek, wykrywanie naszej obecności, misje itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska za jedyne 859zł.

449243718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z całej sagi FarCray`ów najlepiej wspominam ... Primal, najlepiej mi się ogrywało. Natomiast najgorzej oceniam "Piątkę" jest to jedyna odsłona cyklu, którą po kilku godzinach odpuściłem. Już nawet New Dawn był w mojej ocenie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najlepiej wspominam FC1, FC2 FC3, Blood Dragon i Primal. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pójście w miasto to dobry pomysł. Crysis jakoś pod tym względem nie wypalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra od Ubi, której jeszcze nie skreśliłem. Teraz tylko czekać na gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, B@nita napisał:

Nie wiem, czy pójście w miasto to dobry pomysł. Crysis jakoś pod tym względem nie wypalił.

Crysis 2 i 3 to były korytarzówki. Ale wyobraź sobie FC na mapie z Dying Light...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...