Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy klimat jak dla mnie ma pierwszy screen od góry.

 

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na screenach zamiast multum kolorków i skórek jest teraz pistolet na wodę z odpustu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Zas napisał:

Crysis 2 i 3 to były korytarzówki. Ale wyobraź sobie FC na mapie z Dying Light...

O to, to. Też to sobie wyobraziłem.

11 minut temu, Send1N napisał:

Widzę że na screenach zamiast multum kolorków i skórek jest teraz pistolet na wodę z odpustu :D 

Widać też kolimator z puszki po sardynkach i laserowego wskaźnika. Obstawiam crafting i złomobronie.

Edytowane przez Lypton
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak zobaczyłem te screeny to nie wiem czy będzie mi się chciało  w to grać jak tylko zobaczyłem te bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak zobaczyłem ten realistyczny setting i bronie zrobione z gwoździarki i części kosiarki to mi entuzjazm opadł. No bo albo, albo. Ja jak najbardziej akceptuję, że to gra i że wszystko jest umowne ale takie coś łamie spójność jak dla mnie. Chociaż z drugiej strony realistycznie wyglądający powiększony magazynek, który w grze tworzymy z kości osła i uszu tygrysa, tak jak to było np. w Fc3 to też podobny klimat. Z dwojga złego wybieram jednak to drugie bo przynajmniej w akcji nie wygląda na Fortnite którego (jak i całej otoczki z nim związanej) totalnie nie trawię. No ale to Ubi a fanów w.w gierki tylko przybywa więc kierunek w którym idą wcale mnie nie dziwi.

Edytowane przez MisterMaster
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lypton napisał:

O to, to. Też to sobie wyobraziłem.

Widać też kolimator z puszki po sardynkach i laserowego wskaźnika. Obstawiam crafting i złomobronie.

 

1 godzinę temu, MisterMaster napisał:

No, jak zobaczyłem ten realistyczny setting i bronie zrobione z gwoździarki i części kosiarki to mi entuzjazm opadł. No bo albo, albo. Ja jak najbardziej akceptuję, że to gra i że wszystko jest umowne ale takie coś łamie spójność jak dla mnie. Chociaż z drugiej strony realistycznie wyglądający powiększony magazynek, który w grze tworzymy z kości osła i uszu tygrysa, tak jak to było np. w Fc3 to też podobny klimat. Z dwojga złego wybieram jednak to drugie bo przynajmniej w akcji nie wygląda na Fortnite którego (jak i całej otoczki z nim związanej) totalnie nie trawię. No ale to Ubi a fanów w.w gierki tylko przybywa więc kierunek w którym idą wcale mnie nie dziwi.

Jak już będę grał, to i tak pewnie przejdę grę czymś na wzór niemodyfikowanego Kałasznikowa, i może innych w miarę realnych broni. Głęboko mam te wszystkie modyfikatory z puszek po paprykarzu szczecińskim, czy wszystkie inne nierealnie wyglądające bronie. Nie będę sobie psuł immersji,to ma być coś na wzór komunistycznej Kuby, a nie Doom. Przeważnie zawsze w miarę realnych FPSach,wybieram w miarę realne bronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mają w sobie to coś.
Kurczę, na tego FC, jeśli nie będzie RPG, naprawdę czekam niczym fanoby gier Ubi :E

Sprawdzony, dający masę frajdy sanboxkowy, single-player'owy shooter, fajny klimat, WALKI W MIEŚCIE - na razie kupili mnie tym bardziej niż jakakolwiek zapowiedź ostatnio, może poza Mafią I Remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawiła się sama okładka to miałem napisać, że jak z każdym FC poszczelam se na promce bo te gry nie były, nie są i nie będą warte zakupu day 1.

Ale jak teraz widzę ten crafting z dupy to mi się odechciało całkiem. Nie chcę Fallouta w FC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten screenshot gdzie sciga sie(?) z czolgiem(t64?) i rzuca w niego koktajlem molotova - :E 

Szczerze to nie pamietam kiedy ostatni raz dobrze sie bawilem przy grze ubi, wszystko co wydaja mnie odpycha z racji powtarzalnosci.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fakt, te bronie i mnie niepokoją. Ale mam nadzieje, że to będzie tylko na początkowych etapach, a potem zdobędziemy normalne uzbrojenie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta broń wygląda na zbyt skomplikowaną żeby to była początkowa popierdółka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2020 o 14:58, Tomek1623 napisał:

fnlwjwpv1la51.jpg

Bullshoty zacne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No druga i trzecia tak, ale to takie bronie specjalne. anatomist mam nadzieje, że karabiny zdobędziemy potem mniej "partyzanckie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesymista we mnie wyczuwa tu ten przerysowany maksymalnie klimat z New Dawn. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, daj pomarzyć :E
Coraz mniej dobrych czy choćby poprawnych i niepokręconych gier single...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tematach o grach ubi jest tak AC ble, WD ble, ale za to FC będzie ok...  I nawet poniektórzy się jarają... Ja wiem, że są fani każdej z wymienionych gier, ale tylko w tematach o AC i WD, wiedzę hejty jakie to ubi robi odgrzewane kotlety, ale tu nikt wam nie pisze jaki to przypudrowany kotlet będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

W tematach o grach ubi jest tak AC ble, WD ble, ale za to FC będzie ok...  I nawet poniektórzy się jarają... Ja wiem, że są fani każdej z wymienionych gier, ale tylko w tematach o AC i WD, wiedzę hejty jakie to ubi robi odgrzewane kotlety, ale tu nikt wam nie pisze jaki to przypudrowany kotlet będzie. 

Chyba ktoś pisał nie raz nie dwa że będzie to kolejna kalka dlc a jeśli nie to ja tak uważam i tyle, nic nowego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

W tematach o grach ubi jest tak AC ble, WD ble, ale za to FC będzie ok...  I nawet poniektórzy się jarają... Ja wiem, że są fani każdej z wymienionych gier, ale tylko w tematach o AC i WD, wiedzę hejty jakie to ubi robi odgrzewane kotlety, ale tu nikt wam nie pisze jaki to przypudrowany kotlet będzie. 

Jak nie pisali?? Od czasu czwartej części jest płacz, że to tylko odgrzewany kotlet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekan mocno. Dla mnie FC5 to najlepsza część, mimo średniej fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Khold napisał:

Ja tam czekan mocno. Dla mnie FC5 to najlepsza część, mimo średniej fabuły.

Dla mnie FC3 zaraz obok FC2, reszta to kaszanki ale co kto lubi :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Khold napisał:

Ja tam czekan mocno. Dla mnie FC5 to najlepsza część, mimo średniej fabuły.

Czekaj czekaj to jak fabula srednia to co tam takiego najlepszego ??

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Jak każda gra ubi teraz?

A która kolejna część jakiejkolwiek obecnie serii nie jest odgrzewanym kotletem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Czekaj czekaj to jak fabula srednia to co tam takiego najlepszego ??

klimat, gameplay i wzorcowo odtworzony świat Montany. Poza tym od kiedy w takie gry gra się dla fabuły ?

Edytowane przez Khold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bardak napisał:

Jak nie pisali?? Od czasu czwartej części jest płacz, że to tylko odgrzewany kotlet.

Przeczytaj ze zrozumieniem mój post....

 

Odin z tymi mapami się zgodzę, może nie są aż tak zróżnicowane, ale lecieć na mapie z FC3 to trochę już przesada ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bardak napisał:

A która kolejna część jakiejkolwiek obecnie serii nie jest odgrzewanym kotletem.

Uncharted. Tlou. Deus Ex. Ogólnie story driven. 

Już lepiej żeby FC poszedł w stronę masowej rozwałki niczym Just Cause. Bawić się fizyką w co-opie albo multi. Ubi robi mieszankę która się wytarła w 3, i każda kolejna część była meh. FC 5 i grind fest odpuściłem po 5 godzinach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...