Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, TheMr. napisał:

Już lepiej żeby FC poszedł w stronę masowej rozwałki niczym Just Cause. Bawić się fizyką w co-opie albo multi.

Tak, k..., kolejne g.... do multi albo co-opa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Khold napisał:

klimat, gameplay i wzorcowo odtworzony świat Montany. Poza tym od kiedy w takie gry gra się dla fabuły ?

W takie gry to tylko gram dla fabuły, reszta jak poboczne zapychacze czy inne bezsensowne misje omijam szerokim łukiem bo są po prostu nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, TheMr. napisał:

 

Już lepiej żeby FC poszedł w stronę masowej rozwałki niczym Just Cause. Bawić się fizyką w co-opie albo multi.

Eeee nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ODIN85 napisał:

Model strzelania akurat robią dobry.

np. Division,Rainbow.

A ty odróżniasz developera od producenta/wydawcy czy nie bardzo?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, jareckyy napisał:

W takie gry to tylko gram dla fabuły, reszta jak poboczne zapychacze czy inne bezsensowne misje omijam szerokim łukiem bo są po prostu nudne.

Jaka tam jest fabuła? Od FC3 jest to samo, wpadasz na mape, masz takiego Putina, którego musisz pokonać, AC czy WD coś przynajmniej innego wnoszą, a FC od 3 to gamc to samo...   

Ja przy 3 się fajnie bawiłem, 4 to było dlc z inną postacią, te następne to sam. AC przynajmniej daje zróżnicowane tło fabularne, choć i tak jest daremne. Jak ktoś lubi strzelać FC podejdzie, tak samo jak AC dla osoby która lubi serię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zas napisał:

Tak, k..., kolejne g.... do multi albo co-opa...

Just Cause 2, ocena 7.7 na MC, FC okolice 5-6? Przypominam, że oryginalny FC to bardziej taki JC, teraz to jest popierdółka. Jak wolisz gówno otoczone gównem fabularnym gdzie mechanika i fizyka leży to proszę bardzo.

3 godziny temu, Stjepan napisał:

Eeee nie.

Eeee tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, TheMr. napisał:

Just Cause 2, ocena 7.7 na MC, FC okolice 5-6? Przypominam, że oryginalny FC to bardziej taki JC, teraz to jest popierdółka. Jak wolisz gówno otoczone gównem fabularnym gdzie mechanika i fizyka leży to proszę bardzo.

Eeee tak.

To widać kto ocenia gry... jak seria JC jest mega gniotem, na równi z Saints Row, gry dla typowych ameb umysłowych, lub ludzi w młodym wieku. Gdzie chodzi tylko o rozpierdzielenie wszystkiego do okoła... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AndrzejTrg napisał:

To widać kto ocenia gry... jak seria JC jest mega gniotem, na równi z Saints Row, gry dla typowych ameb umysłowych, lub ludzi w młodym wieku. Gdzie chodzi tylko o rozpierdzielenie wszystkiego do okoła... 

JC 2 to chyba jeden z lepszych FPSów ze wsparciem modów, z jeszcze nie wyciętą fizyką. Jak dla ciebie gra która ma więcej do zaoferowania niż cała seria FC to gniot no to nie ma sensu kontynuować rozmowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TheMr. napisał:

JC 2 to chyba jeden z lepszych FPSów ze wsparciem modów, z jeszcze nie wyciętą fizyką. Jak dla ciebie gra która ma więcej do zaoferowania niż cała seria FC to gniot no to nie ma sensu kontynuować rozmowy. 

JC to FPS... No nie ma co kontynuować rozmowy. Made my day?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, AndrzejTrg napisał:

JC to FPS... No nie ma co kontynuować rozmowy. Made my day?

"Just Cause 2 – komputerowa gra akcji"

 

Gry akcji dzielą się na:

first-person perspective (FPP) z perspektywy pierwszej osoby, np. serie Call of Duty, Battlefield, Medal of Honor,

third-person perspective (TPP) z perspektywy trzeciej osoby, np. serie Uncharted, Assassin's Creed, Grand Theft Auto.

 

Aż musiałem użyć wiki. JC2 można uznać za FPS - FPP oraz TPP działa tam. 

 

Nie ma sensu, serio, jeśli nawet gatunków nie znasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, TheMr. napisał:

"Just Cause 2 – komputerowa gra akcji"

 

Gry akcji dzielą się na:

first-person perspective (FPP) z perspektywy pierwszej osoby, np. serie Call of Duty, Battlefield, Medal of Honor,

third-person perspective (TPP) z perspektywy trzeciej osoby, np. serie Uncharted, Assassin's Creed, Grand Theft Auto.

 

Aż musiałem użyć wiki. JC2 można uznać za FPS - FPP oraz TPP działa tam. 

 

Nie ma sensu, serio, jeśli nawet gatunków nie znasz. 

Zgodzę się po części , ale sobie teraz zaprzeczasz... W GTA masz możliwość widoku z oczu, no nie? Więc o co biega? 

Nie chcę spiny ale JC to typowy tpp z możliwością?? zmiany kamery, na widok z oczu, i tak gra była od początku prezentowana, nawet niewiem czy tam była opcja zmiany kamery na fpp, ponieważ gra była dla mnie, za bardzo wybuchowa, nastawiona na rozpizdziel, itp. 

 

Wiki Ci prawdę powie, jak kaznodzieje w kościołach. 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TheMr. napisał:

Uncharted. Tlou. Deus Ex. Ogólnie story driven. 

Już lepiej żeby FC poszedł w stronę masowej rozwałki niczym Just Cause. Bawić się fizyką w co-opie albo multi. Ubi robi mieszankę która się wytarła w 3, i każda kolejna część była meh. FC 5 i grind fest odpuściłem po 5 godzinach. 

Uncharted, bardzo dobry przykład, zwłaszcza jak się odpali Kolekcję na PS4, jakbym nie wiedział to bym powiedział, że gram ciurkiem w jedną grę a nie trzy. Kres Złodzieja to samo, niby lepsza grafika (wiadomo, kilka lat między częściami i nowa generacja konsol) a tak poza tym znowu to samo. Niby wpuścili większe mapy, ale chyba tylko po to aby było widać, że coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC to najnudniejsza gra akcji w historii. To co się robi w GTA przez godzinę i odpuszcza rozciągnięte do pełnej gry. 

Ja chce czegoś w stylu Metro - solidnie wykonanego shootera z może nie niesamowitą ale przyzwoitą fabułą i postaciami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOL piszą, ze to nieporozumienie, chodzi tylko o to, że 4k nie będzie na Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza odpowiedź od ubi była dość jasna. Pytanie było czy nie będzie 4k na PS5.

Odpowiedź od UBI, że będzie tylko na Xbox X i Series X. Dopiero później dopisali/zmienili odpowiedź. Więc oficjalnie nie wiadomo jaka będzie rozdzielczość na PS5.

"Ubisoft Support has no information to add about other systems at this time."

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie na Xie już lata, a na PS5 trzeba jeszcze ciąć więc lepiej nic nie gwarantować. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dział gry i wątek o FC 6, który to wychodzi na kilka platform i jest cross genem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ale co Nas interesuje konsola? To jest dział pc.

Tyle razy było to już tłumaczone nawet przez moderów że to dział gry i można w nim pisać też o multi-platformie. Cofnij się np. do tematu o RDR2 i poczytaj co Administracja forum pisała. Gdzie ty widzisz problem że ktoś zamieścił info o tym jak gra ma śmigać na konsoli? 

9 godzin temu, lukadd napisał:

Pierwsza odpowiedź od ubi była dość jasna. Pytanie było czy nie będzie 4k na PS5.

Odpowiedź od UBI, że będzie tylko na Xbox X i Series X. Dopiero później dopisali/zmienili odpowiedź. Więc oficjalnie nie wiadomo jaka będzie rozdzielczość na PS5.

"Ubisoft Support has no information to add about other systems at this time."

Jeszcze nie wiemy jakie to będzie miało wymagania na PC i na jakim sprzęcie będzie można pograć w 4K

Sam wolałeś ograć ostatniego Far Cry'a na konsoli i to tej nie najszybszej ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się da, co niektórzy nawet na xbox S ograli. Ale New Dawn już na PC brałem. A FC 5 później jeszcze raz kupiłem na PC. FC 6 tylko na PC  biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak graficznie będzie to samo co na konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, aby było to samo co najwyżej może być podobnie jeśli wybierzemy gotowe presety. Ale tu jeszcze wiele czynników na to wpływa.
Na PC dochodzi swoboda w personalizacji czyli np. możliwość wyłączenia/regualacji blura, aberacji, winetowania itd. Zmiany rozdzielczości 4k czy może WQHD np. 3840x1600 + możliwość dostosowania detali do preferencji i jaki kogo satysfakcjonuje fps. Totalna wolność.
Po TLoU2 coraz bardziej mnie wkurzają konsole, napakowali ziarna(film grain) jak w serialach od marvela na netflixie i graj w takie coś :E Da się przyzwyczaić, ale niesmak pozostaje do końca. Na konsolach twórcy lepiej wiedzą jakie ma preferencje gracz i nie damy suwaczka do regulacji. Bo nasza racja jest lepsza :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież podobno - co logika wskazuje - tu chodzi o to, że na XONE S nie pograsz w 4k, a pograsz tak na XONE X i Series X. I dodatkowo na PS5 i PC, oczywiście.

Przecież to by była bzdura, że X dostaje jakby ekskluzywnie 4k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2020 o 17:31, lukadd napisał:

Nie ma opcji, aby było to samo co najwyżej może być podobnie jeśli wybierzemy gotowe presety. Ale tu jeszcze wiele czynników na to wpływa.
Na PC dochodzi swoboda w personalizacji czyli np. możliwość wyłączenia/regualacji blura, aberacji, winetowania itd. Zmiany rozdzielczości 4k czy może WQHD np. 3840x1600 + możliwość dostosowania detali do preferencji i jaki kogo satysfakcjonuje fps. Totalna wolność.
Po TLoU2 coraz bardziej mnie wkurzają konsole, napakowali ziarna(film grain) jak w serialach od marvela na netflixie i graj w takie coś :E Da się przyzwyczaić, ale niesmak pozostaje do końca. Na konsolach twórcy lepiej wiedzą jakie ma preferencje gracz i nie damy suwaczka do regulacji. Bo nasza racja jest lepsza :E

Jeszcze nie grałem w TLoU 2, ale ziarna po prostu nienawidzę i nie wiem jak można nie dać opcji jego wyłączenia. Już nie pamiętam jak to było w TLoU Remastered, ale czy tam też nie było ziarna, ale można go było wyłączyć ?

3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Już mnie nic nie zdziwi w walce o gracza.

Chyba sobie nie wyobrażasz, że na PC  zablokują Ci możliwość zmiany rozdzielczości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k jako DLC buahahah ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...