Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, azgan napisał:

Wyglądają jakby były w niższej rozdzielczości takie bardziej "rozmyte" :E

Sa rozmyte bo obiekt je rzucajacy jest dalej wiec oswietlenie otoczenia je rozmywa/rozjasnia. Jak w zyciu.

Za to cienie obiektow blizszych do cienia sa mocniej zarysowane.

Przeciez to mega sztuczne jest gdy czesc slupa 15m nad ziemia rzuca tak samo mocny cien jak jego nogi tejze dotykajace. A tu zobacz jak ladnie sie rozmywa cien idac od podstawy w gore wiezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam rozmyte jest po całości

Far Cry 6 na PC otrzyma wsparcie dla Ray Tracingu oraz AMD FSR. Nowe wideo prezentuje oprawę graficzną z ustawieniami ultra [3]

Już kiedyś coś takiego widziałem wcześniej to się nazywało AMD CHS a u NVIDIA PCSS - nic ciekawego z wyjątkiem tego że ubijało masakrycznie FPS

PS>

NVIDIA PCSS było już w Far Cry 4

było nie w jednej grze a GTA V ma nawet oba CHS i PCSS 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi takiej gry, jaką była FC 1, gdzie znaczna część gry toczyła się w klimatycznych zamkniętych lokacjach. Rozległy otwarty świat - fajnie, ale klaustrofobiczne laboratoria też były fajne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, wamak napisał:

Brakuje mi takiej gry, jaką była FC 1, gdzie znaczna część gry toczyła się w klimatycznych zamkniętych lokacjach. Rozległy otwarty świat - fajnie, ale klaustrofobiczne laboratoria też były fajne.

Dokladnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie brakuje gry od Ubi bez idiotyzmów od Ubi... 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Nawet zacnie to wygląda na pc.

Żal że nawet w takim głupim Far Cryu dali miejscówki gdzie widok się zmienia i widzimy naszbja postać. Nie dało rady tak w Cyberze??

Wygląda jak Far Cry 5 tylko inna mapa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, samsung70 napisał:

a mnie brakuje w ich grach powagi, szacunku do dojrzałego gracza. 

To też. mam nadzieję, że w FC6 będzie się dało przejść grę bez plecaka z wyrzutnią rakiet, bez wyrzutni płyt CD i bez udziału zwierząt w walce.

Niepoważne też było, jak w FC New Dawn, aby zabić siostrzyczkę, trzeba było w nią władować kilka magazynków pistoletu.

Edytowane przez wamak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, wamak napisał:

To też. mam nadzieję, że w FC6 będzie się dało przejść grę bez plecaka z wyrzutnią rakiet, bez wyrzutni płyt CD i bez udziału zwierząt w walce.

Nawet jak się da bez plecaka z katiuszą i zwierzaka, to trzeba będzie te zwierzaki odblokować w trakcie fabuły (patrz misja z El Chicharonem)

Do tego popatrz na absurdy w cut-scenkach - obozowisko starych rewolucjonistów, z których połowa to jakieś poj... freaki z jakąś big, bad czy jak jej tam było "mama" na czele, łamiąca nosy i rozdającą szpryce na koronkę :E

Najpierw niby gęsty klimat w scenie z Castillo i jego synem w tej celi, a potem to... nosz ku..., kto to wymyśla, ci lewacy SJW? Chyba zapiszę się do Konfy...

7 godzin temu, ODIN85 napisał:

A mi brakuje tylko do pełni szczęści w grach ubi dubbingu.

No Choriso mógłby się  po polsku nazywać Kabanos, pasuje do jamnika (tylko czy to nie byłoby pogwałcenie praw autorskich? Kabanos był chyba w Sezonie na misia?)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, narzekacie na szóstkę? Ja definitywnie wymiękłem przy trójce (dwójka to też nie była moja bajka), zaraz jak tylko zobaczyłem cool, czadowy, mega-fajny, tatuaż na przedramieniu głównego bohatera.

Za stary na to jestem, od razu odinstalowałem i nigdy już do tej serii nie wróciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątka najlepsza ?, a jedynka to w sumie inna gra była, ale też jakoś mi specjalnie oprócz wypasionej grafy jak na tamte czasy nie podeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lukadd napisał:

Piątka najlepsza ?, a jedynka to w sumie inna gra była, ale też jakoś mi specjalnie oprócz wypasionej grafy jak na tamte czasy nie podeszła.

Do piątki długo się nie mogłem przekonać, ale Ubi dał darmowy weekend to pograłem później po przecenie kupiłem i przeszedłem, fajna była, tam było co robić i setting był dla "starych dziadów". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

33 minuty temu, lukadd napisał:

Piątka najlepsza ?, a jedynka to w sumie inna gra była, ale też jakoś mi specjalnie oprócz wypasionej grafy jak na tamte czasy nie podeszła.

Klimat w 5 byl calkiem fajny, mi jak najbardziej pasowal. Gunplay juz od 3 byl bardzo dobry.

Jedynka byla bardzo innowacyjna jak na swoje czasy, otwarty swiat, dosc inteligentni przeciwnicy, pojazdy. Wtedy to bylo wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym najbardziej ograł FC2 w wersji  Remastered Remejked.   

Jedyny klimatyczny Far Cry. Szary, ciężki klimat, a nie te kolorowe beztroskie pitu pitu,  agresywni murzyni zamiast kolorowo przebranych pionków do odstrzału, zacinanie się i starzenie broni, zamiast tęczowych i neonowych skinów na karabiny.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MAR89TUM napisał:

Ja to bym najbardziej ograł FC2 w wersji  Remastered Remejked.   

Jedyny klimatyczny Far Cry. Szary, ciężki klimat, a nie te kolorowe beztroskie pitu pitu,  agresywni murzyni zamiast kolorowo przebranych pionków do odstrzału, zacinanie się i starzenie broni, zamiast tęczowych i neonowych skinów na karabiny.

Oj tak dwójka miała to coś, parę razy przeszedłem różnymi bohaterami, te szukanie diamentów, zacinanie się broni, misje poboczne gdzie trzeba było uwalniać cywilów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MAR89TUM napisał:

Ja to bym najbardziej ograł FC2 w wersji  Remastered Remejked.   

Jedyny klimatyczny Far Cry. Szary, ciężki klimat, a nie te kolorowe beztroskie pitu pitu,  agresywni murzyni zamiast kolorowo przebranych pionków do odstrzału, zacinanie się i starzenie broni, zamiast tęczowych i neonowych skinów na karabiny.

Ograłem oryginał w 4k było super - no i jeszcze malaria która co rusz nas dotykała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to było fajne, lubię Giancarlo Esposito, w 2022 pojawi się znowu jako Moff Gideon w trzecim sezonie Mandaloriana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MAR89TUM napisał:

Ja to bym najbardziej ograł FC2 w wersji  Remastered Remejked.   

Jedyny klimatyczny Far Cry. Szary, ciężki klimat, a nie te kolorowe beztroskie pitu pitu,  agresywni murzyni zamiast kolorowo przebranych pionków do odstrzału, zacinanie się i starzenie broni, zamiast tęczowych i neonowych skinów na karabiny.

 

Tak Fc2 miało brudny klimat ,ale taki prawdziwy.Nie różowe krowy ,tylko cos powaznego.

fc3 był jednak dla mnie najlepszy,klimat ubijania piratów na wyspie-bezcenny.Fc4 skonczyłem w bólach,fc5 wywaliłem po 2 h grania-dalej sie juz grać nie dało,głupota do potegi n.

fc6 to just cause 4 tylko z pierwszej osoby,w just cause 4 wytrzymałem 1 h ,wiec tutaj raczej to samo.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w grach od ubi. Grafika nie zmienna a wymagania wiecznie wysokie bo nie potrafią w optymalizację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jerryyy napisał:

Jak to w grach od ubi. Grafika nie zmienna a wymagania wiecznie wysokie bo nie potrafią w optymalizację. 

No nie wiem obczaj sobie jak teraz wygląda FC3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1080p prawie 6letnia karta, nie przesadzajmy, ze to duze wymagania ;)

25 minut temu, gret napisał:

No nie wiem obczaj sobie jak teraz wygląda FC3. 

Dokladnie, akurat grafa w tej grze idzie do przodu caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...