Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, azgan napisał:

Grając na PC wł. bym sobie to wyostrzenie w sterownikach NVIDIA

W mordę dopiero zobaczyłem ta opcję. 
Faktycznie zaczęło teraz oczy palić ? Masz jakieś dedykowane wartości? Spory potencjał jest w tym z tego co widzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już 14 h i 50% postępu gry ?Tylko nie wiem czy to podlicza fabułę i zadania dodatkowe też ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, afrikan napisał:

Tylko nie wiem czy to podlicza fabułę i zadania dodatkowe też ?

% postępu gry dotyczy tylko fabuły. Przykładowo zrobiłem parę misji ze skarbami i misję wprowadzającą z kogutem i % nie zmienił się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ODIN85 napisał:

Ja chodzę z Bum bumem?

Ja też. Ten pies to Boomer z Far Cry 5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, wamak napisał:

Szacuję, że gra zajmie mi 100 godzin. Kupiłem za 95 zł od właściciela procesora AMD. Wychodzi 95 groszy za godzinę rozrywki. To jest bardzo tanio. W normalnej cenie wychodzi 2 zł za godzinę, też tanio.

Dla porównania wyczyszczenie FC5 zajęło 60 godzin, a New Dawn 30 godzin.

I to powinna być normalna cena na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4h 16 minut i fabuła skończona. Cyk w łódeczkę i do Miami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej padały zarzuty, że główne miasto (stolica) jest wyludniona - to jest fabularnie usprawiedliwione, przecież ludzie pod rządami Castillo są zmuszani do udziału w "loterii", gdzie władza wybiera losowych obywateli by ci z kolei ciężko pracowali na plantacjach tabaki opryskiwanej trucizną pod postacią Viviro, ludzie są na siłę wyciągani z mieszkań (było to doskonale widać na początku gry podczas ucieczki z miasta), a w razie niesubordynacji są rozstrzeliwani na miejscu - to samo dotyczy też stolicy, tam też ma miejsce "loteria" + ogólny lockdown wojska by ochraniać Antona i jego syna przez partyzantami z Libertad stąd jest tam jak jest.

To jest identyczna i w sumie chytra ze strony Ubisoftu zagrywka jaka miała miejsce w Ghost Recon Breakpoint, gdzie gracze również zarzucali grze, że jest pusta i nic się tam nie dzieje ale prawie nikt nie brał pod uwagę wątku fabularnego, gdzie Wilki pod dowództwem Walkera wprowadzili na całej wyspie stan wyjątkowy i polowali na tamtejszy ruch oporu, mieszkańcy mieli zakaz swobodnego poruszania się po okolicy stąd prawie nie było ich widać poza placówkami Skella.

Rozumiem też i zgadzam się, że jest to chamski i tani chwyt ze strony Ubisoftu bo jednak zaludnienie tak dużych terenów wymaga ogromnego nakładu pracy stąd lepiej wymyślić historyjkę o "dyktaturze i lockdownie" i to jest akurat słabe ze strony Ubisoftu kiedy przypomnę sobie jak wyglądał pod tym kątem taki Ghost Recon Wildlands.

Poszli po łatwiźnie i taka jest prawda, Far Cry 6 to już chyba druga gra opierająca się na tym motywie.

--------------------------

Tak mi się jeszcze przypomniało - tereny poza miastem na szczęście wykazują większe ślady życia, widać tam ludność ale czasami zdarza się zobaczyć jakiegoś żołnierza Castillo dobijającego się do drzwi jakiejś chałupy bo przyszedł odebrać "szczęśliwca", który wygrał w loterii. Tak samo jest ze spotkanymi po drodze losowymi eventami, gdzie można natrafić na zakładnika i jednego żołnierza, który go przesłuchuje lub chce odstrzelić w związku z miganiem się od pracy na plantacji.

W sumie jedno trzeba przyznać Ubisoftowi, że spójność świata i fabuły jest ogólnie zachowana.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Wcześniej padały zarzuty, że główne miasto (stolica) jest wyludniona - to jest fabularnie usprawiedliwione

Mają lockdown ? No co tak też jest realistycznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma lewusa FC6 od AMD do pogonienia za jakieś sensowne grosze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co było tu takich dwóch ale w przypływie "pomroczności jasnej" lub procentów alkoholowych aktywowali sobie na kontach i już nie grają. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Czy ktoś ma lewusa FC6 od AMD do pogonienia za jakieś sensowne grosze? 

Sam chciałem.. ale nic Zero Null:E

możesz przejść w abo za 60zł

Edytowane przez Zhao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ja chodzę z Bum bumem?

..a ja z czarną panterą, no ale Ty jej na pewno nie masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85 napisał:

A tu obalam mit o padzie i headshotach?

Nic nie obalasz. Gra ma wiele mechanik i można zabijać cele na wiele sposobów. Po cichu, z helikopterka, wybuchy, czołgiem itd. Zależy jak kto gra.

Ja mam na razie tak, a gram na padzie oczywiście bez wspomagania :E I korzystam z wielu mechanik jakie oferuję gra na ubijanie przeciwników. Ale głównie broń i po cichaczu robię misję,  później rozpierducha czyli czołgi i śmigłowce, a na końcu towarzysze.

2J9Ildn.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW ODIN85 po latach gry na konsoli wreszcie ogarnia celowanie z aim assist - szok ?

Może jak jeszcze trochę poćwiczy to będzie umiał grać bez :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w Ubisoft Connect w dziale "Wyzwania" co jakiś czas idzie odebrać jakieś pizdryki do gry typu kasa czy XP za wykonane zadania.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lukadd napisał:

Nic nie obalasz. Gra ma wiele mechanik i można zabijać cele na wiele sposobów. Po cichu, z helikopterka, wybuchy, czołgiem itd. Zależy jak kto gra.

Ja mam na razie tak, a gram na padzie oczywiście bez wspomagania :E I korzystam z wielu mechanik jakie oferuję gra na ubijanie przeciwników. Ale głównie broń i po cichaczu robię misję,  później rozpierducha czyli czołgi i śmigłowce, a na końcu towarzysze.

2J9Ildn.png

 

Akurat Ty lukadd na padzie wymiatasz i to bez aima dla ODIN'a to jak czarna magia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

WOW ODIN85 po latach gry na konsoli wreszcie ogarnia celowanie z aim assist - szok ?

Może jak jeszcze trochę poćwiczy to będzie umiał grać bez :E

Przecież Odin gra na myszy :E

Hennep gra na padzie, i ja też gram na padzie

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, hennepin napisał:

..a ja z czarną panterą, no ale Ty jej na pewno nie masz :)

Gdzie ją zdobyłeś?

3 minuty temu, lukadd napisał:

Przecież Odin gra na myszy :E

 

To tylko ośmiesza ODIN85 w takim razie widząc wyniki hennepina ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lukadd napisał:

 

Hennep gra na padzie, i ja też gram na padzie

No a Twoje wyniki na padzie to już totalnie robią mokrą plamę z statystyki ODIN85 który gra PRO na M+K :hahaha:

2 minuty temu, ODIN85 napisał:

 

Pod względem czego ośmiesza?

Masz bardziej precyzyjne sterowanie a wyniki i tak niewiele lepsze od hennepina a do lukadda to już totalnie nie masz startu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam headshoty, gra przecież daje perka do giwer, który zwiększa obrażenia przy strzelaniu w klatę - to bardziej opłaca się wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb59 napisał:

Tam headshoty, gra przecież daje perka do giwer, który zwiększa obrażenia przy strzelaniu w klatę - to bardziej opłaca się wybrać.

To nie o to chodzi ODIN85 "obala mity" tylko coś mu nie za bardzo to wyszło i znowu jest śmiesznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze z tego co pamiętam póki nie załadujesz do giwery amunicji przebijającej to nawet headshotem nie położysz przeciwnika no chyba, że nie ma hełmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...