Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Przecież noc w prawie każdej grze wypląda lepiej niż dzień i najbardziej lubię grać o tej porze.

Tu jak w nocy wpadnie wiaterek deszcz i burza to aż ślinka cieknie jakie to ładne?

No, ale jak masz dzień to nie przewiniesz czasu do nocy. Mi też się noc bardzo tutaj podoba, dlatego już kilka razy zostawiałem odpalona grę i wracałem do grania jak się zaczą robić wieczór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SylwesterI. napisał:

nie wiem jakie masz biurko i monitor , skoro masz takie skojarzenia , ale mnie na dopasowanym do wzrostu (190) miejscu pracy , fotelu i 32 calowym monitorze , nic nie uwiera  , nie garbię się i w nic nie muszę się wpatrywać , bawi mnie w tej grze atakowanie po cichu grupek przeciwników , gdzie na m+k można  spokojnie zdjąć patrol np. 3 przeciwników , każdego strzałem w bańkę , bez najmniejszego alarmu , ba zanim pierwszy upadnie to w czółko dostaje już 3  , gdzie o jakimkolwiek alarmie nie ma mowy , czasem ostatni z kolejki zdąży ledwie jęknąć ,bawi to szczególnie w porównaniu  do tych epileptycznych ruchów  które widać u graczy grających na padzie i starających się w coś wcelować , pady są dobre bo sam używam , ale do gier typu TR , wiesiek , assasin , w strzelankach gra z padem wygląda jak gra osoby z porażeniem muskowym

 

Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Niektórzy nie potrafia dostosować fotela/biurka/monitora i potem takie farmoazony gadają, tutaj zdjęcie w jakiej pozycji ludzie najczęściej graja na padzie, super proste plecy :E

images?q=tbn:ANd9GcRiTsMpwqH0hj3b5p1F79G

Dla "ogarnietych" co sarkazmu nie rozpoznaja - to byl sarkazm?

Sam gram i tak i tak. Poprostu smiesza mnie wypociny nt wyzszosci jednego nad drugim...

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

 

Dla "ogarnietych" co sarkazmu nie rozpoznaja - to byl sarkazm?

Sam gram i tak i tak. Poprostu smiesza mnie wypociny nt wyzszosci jednego nad drugim...

Moze chciales wyrazić sie sarkastycznie , ale masz problemy ze składnią. Przedstawileś swoją opinię doprawioną szczyptą ironii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SylwesterI. napisał:

Moze chciales wyrazić sie sarkastycznie , ale masz problemy ze składnią. Przedstawileś swoją opinię doprawioną szczyptą ironii.

Mhhmmm, ja mam problem ze skladnia ? Pozwol ze zacytuje "klasyka":

3 godziny temu, SylwesterI. napisał:

nie wiem jakie masz biurko i monitor , skoro masz takie skojarzenia , ale mnie na dopasowanym do wzrostu (190) miejscu pracy , fotelu i 32 calowym monitorze , nic nie uwiera  , nie garbię się i w nic nie muszę się wpatrywać , bawi mnie w tej grze atakowanie po cichu grupek przeciwników , gdzie na m+k można  spokojnie zdjąć patrol np. 3 przeciwników , każdego strzałem w bańkę , bez najmniejszego alarmu , ba zanim pierwszy upadnie to w czółko dostaje już 3  , gdzie o jakimkolwiek alarmie nie ma mowy , czasem ostatni z kolejki zdąży ledwie jęknąć ,bawi to szczególnie w porównaniu  do tych epileptycznych ruchów  które widać u graczy grających na padzie i starających się w coś wcelować , pady są dobre bo sam używam , ale do gier typu TR , wiesiek , assasin , w strzelankach gra z padem wygląda jak gra osoby z porażeniem muskowym

PS. Jak bym mial taka opinie to od ~30 lat przed PC nie siedzial :) 

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ja leżę?

Ja jak gram na konsoli to jak spiderman do sufitu jestem przyczepiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ZeFe napisał:

Prosta, nie wymaga zbyt wiele od gracza, na wieczorne odmóżdżenie jak znalazł.. :D

Grafika potrafi zachwycić,.

W skrócie - skondensowali ostatnie części + dodali rozwiązania z ich innych ich gier "( co ostatnio ubi  polubiło) i mamy FC6. Czy  to źle ? Ja się bawię dobrze... chyba lepiej niż przy Valhalli.

 

Ale co ma to do Valhalli, jak to jest shooter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja jakaś była 800 mb

Edit:

Teraz wywaliło mnie po 5 minutach :szczerbaty:

Edytowane przez bbandi
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja sprawiła że nie widzę opisów celów na mapie po najechaniu na nich myszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co wszystko w normie, zrobiłem nawet fabularnego questa "Guerilla Radio" i aż mi się przypomniało - szkoda, że w grze nie ma tego kawałka bo pasowałby jak ulał, szczególnie pod tego questa...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszki sobie robią z tego w internetach, gupi Ubisoft - oni niewinni nic a nic. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że crashe są po to żeby gre odkładać, potem kupić nową subskrybcje żeby grać znów, a takiego :naughty: dzień przed końcem abo unsub!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, caleb59 napisał:

Śmieszki sobie robią z tego w internetach, gupi Ubisoft - oni niewinni nic a nic. :E 

W tej firmie dobrze wychodziły tylko molestowania :E Pozwalniali ich i nie ma komu łatać gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bbandi napisał:

Tak sobie myślę że crashe są po to żeby gre odkładać, potem kupić nową subskrybcje żeby grać znów, a takiego :naughty: dzień przed końcem abo unsub!

Ogólnie to raczej ciężko tą grę zcrashować :E  Ale na PC masz dziesiątki tysięcy softów i różnych usług które możesz mieć zainstalowane w tle i coś tam sobie dziobiące. Więc ogólnie jest raczej dobrą praktyką odpalać gry bez innych usług w tle lub z ich minimalną ilością. Bywały gry które wysypywały się przez MSI afterburnera czy tam RTSS :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, lukadd napisał:

Ogólnie to raczej ciężko tą grę zcrashować :E  Ale na PC masz dziesiątki tysięcy softów i różnych usług które możesz mieć zainstalowane w tle i coś tam sobie dziobiące. Więc ogólnie jest raczej dobrą praktyką odpalać gry bez innych usług w tle lub z ich minimalną ilością. Bywały gry które wysypywały się przez MSI afterburnera czy tam RTSS :E

Dokladnie, ludzie juz na sile we wszystkim co jakiekolwiek korpo napisze doszukuja sie problemu.  Oczywiscie ze ww soft nie musi byc przyczyna ale w czym problem wylaczyc i wtedy sprawdzic gre? Prosta i logiczna metoda eliminacji... Dalej nie dziala to piszesz do supportu i tyle, przynajmniej wiedza w czym problem nie tkwi. I wtedy dalej szukaja.

To samo jest z OC, nie chce sie odkrecic i sprawdzic i argument bo w innej grze nie crashowalo. 

U mnie 0 crashy, juz ja skonczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czyściutki soft i milion gier i tylko ta wysypuje więc winię ich nie siebie ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mądrze, świniom z Ubisoftu się nigdy nie wierzy i w 99% przypadków wina leży po ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bbandi napisał:

Mam czyściutki soft i milion gier i tylko ta wysypuje więc winię ich nie siebie ?

Winny jest nadmierny overclocking. Zmniejsz trochę taktowanie karty i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bbandi napisał:

Mam czyściutki soft i milion gier i tylko ta wysypuje więc winię ich nie siebie ?

Przeciez tu nie obwinianie chodzi, ale jak cokolwiek masz w tle to warto wylaczyc i zluzowac OC na ten jeden raz zeby sprawdzic. 

Jak dalej ci crashuje masz 100% ze to nic z tych rzeczy.

Przeciez nie kazdy ma problemy, nawet wiekszosc tutaj ich nie ma wiec warto sprawdzic zamiast czekac na Ubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sheeneek napisał:

Przeciez nie kazdy ma problemy, nawet wiekszosc tutaj ich nie ma wiec warto sprawdzic zamiast czekac na Ubi.

Dokładnie gram od premiery i zero problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bbandi napisał:

Mam czyściutki soft i milion gier i tylko ta wysypuje więc winię ich nie siebie ?

Na reddicie wisi info, że niektórzy mieli problemy ze stabilnością lub wczytaniem zapisu gry po tym hotfixie i należy po prostu zweryfikować pliki gry w Ubisoft Connect co rozwiązuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/ubisoft-wysyla-maile-do-graczy-far-cry-6-ktorzy-przerwali-rozgryw/z620b0b

  • Ubisoft wysyła maile do graczy, którzy przestali grać w Far Cry 6.
  • Są one napisane z perspektywy Antona Castillo.
  • Firma chce w ten sposób zachęcić graczy do powrotu do tytułu.

780447968.jpg

Dostaliście już maile żeby kontynuować grę, ja pierdziu co ja za czasów dożyłem. :Crash:?

Edytowane przez Stjepan666
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...