Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, GoodUser napisał:

Jak najlepsza z serii?Co tam jest takiego fajnego niby?

 

Online recenzje YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś siedział kilka ostatnich miesięcy jak ja nie grając w nic nowego co mogłoby chociaż w minimalnym stopniu Cię zainteresować to inaczej byś śpiewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja zapieprzałem w ogródku ale teraz dzięki temu mam w piwnicy pory, kapustę, selery, buraki, marchew, kartoflę, pietruszkę i ogórki w beczce. :E Nie liczę biegania bo się wziąłem za siebie i postanowiłem zrzucić kilogramy.

Co nie zmienia faktu, że i tak nie było w co grać - cały rok 2021 to dla mnie gierkowa porażka poza Days Gone czy Resident Evil Village. Zobaczymy co przyniesie BF 2042 bo jeszcze z tą grą wiążę jako taką nadzieję ale też nie chcę jej kupować w cenie premierowej, poczekam na pierwsze opinie i dalszy rozwój.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

 Nie liczę biegania bo się wziąłem za siebie i postanowiłem zrzucić kilogramy.

BTW. Bieganie to ostatnia rzecz, która pozwoli "zrzucić kilogramy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

BTW. Bieganie to ostatnia rzecz, która pozwoli "zrzucić kilogramy".

Na kilogramy najskuteczniejszy jest Covid. Nie życzę nikomu takiego odchudzania, ale w 10 dni straciłem 7 kg. Do jedzenia musiałem się zmuszać, najgorzej smakowało słone i słodkie.

Niestety już 5 kg z tego odzyskałem mimo 3 treningów w tygodniu. Niestety codzienna praca przy biurku i reszta dnia spędzona na forum PCLab wymagałaby czegoś więcej, żeby utrzymać wagę.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, caleb59 napisał:

No, ja zapieprzałem w ogródku ale teraz dzięki temu mam w piwnicy pory, kapustę, selery, buraki, marchew, kartoflę, pietruszkę i ogórki w beczce. :E Nie liczę biegania bo się wziąłem za siebie i postanowiłem zrzucić kilogramy.

Co nie zmienia faktu, że i tak nie było w co grać - cały rok 2021 to dla mnie gierkowa porażka poza Days Gone czy Resident Evil Village. Zobaczymy co przyniesie BF 2042 bo jeszcze z tą grą wiążę jako taką nadzieję ale też nie chcę jej kupować w cenie premierowej, poczekam na pierwsze opinie i dalszy rozwój.

wiesz akurat BF jest multi wiec jak kupisz gre po kilku miesiacach np i bedziesz chcial grac multi to bedziesz ze tak powiem w dupie bo wszyscy beda ogarniac a ty sie bedziesz uczyl wiec w nerwach przestaniesz grac far cry to singiel i fakt kupno tego w godzinie 0 nie jest jakos wymagane. Mozna ograc jak polataja i cena spadnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tgolik napisał:

Na kilogramy najskuteczniejszy jest Covid. Nie życzę nikomu takiego odchudzania, ale w 10 dni straciłem 7 kg. Do jedzenia musiałem się zmuszać, najgorzej smakowało słone i słodkie.

Niestety już 5 kg z tego odzyskałem mimo 3 treningów w tygodniu. Niestety codzienna praca przy biurku i reszta dnia spędzona na forum PCLab wymagałaby czegoś więcej, żeby utrzymać wagę.

Nie chce spamować w IT, ale trochę gniotłem ostatnio fit tematy i uwierz, NIE MA TRENINGU na chudnięcie. Można sobie leciuteńko pomóc, ale wagę traci się miską - wyłącznie. Jeżeli więcej zjesz (niż potrzebujesz), i więcej niż spalisz w ciągu normalnego dnia - zawsze przybędzie kilogramów. WYŁĄCZNIE UJEMNY BILANS KALORYCZNY. Nie ma takiego treningu, którym spalisz, to co zjesz. Nie ma. Dlatego lepiej i łatwiej nie żreć (nie pozyskiwać tanki tłuszczowej), niż to później spalić. A zrobić sobie ujemy bilans kloryczny to żaden wyczyn i tracisz smalec bez kiwnięcia palcem w bucie (choć to też złe).

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

 

To tak samo jak w CODzie, tylko tam te kamera szejki sa zawsze wylaczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne "atrakcje" - na sam koniec ostatniej misji fabularnej dla Maximas Matanzas nie zaskoczył skrypt i trzeba było przeładować grę, brakująca cutscenka załadowała się po wczytaniu sejwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, caleb59 napisał:

Dziś kolejne "atrakcje" - na sam koniec ostatniej misji fabularnej dla Maximas Matanzas nie zaskoczył skrypt i trzeba było przeładować grę, brakująca cutscenka załadowała się po wczytaniu sejwa. 

Helikopter?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Juan postanowił sobie powisieć w powietrzu i nie reagować nawet na granatnik. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

Tak, Juan postanowił sobie powisieć w powietrzu i nie reagować nawet na granatnik. :E 

Mialem dokladnie to samo, i tak samo z granatnika chcialem go przekonac? A po reloadzie odrazu cutscenka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd brać części do pojazdów, żeby ulepszać pojazd przy stole warsztatowym?. Bo brakuje tego ale widze że przybywa powoli stopniowo, tylko skąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z wraków rozwalonych pojazdów, np. z wraków śmigłowców, które zestrzelisz.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem.

Generalnie wszystko to samo, co w poprzednich częściach (zaczynając od trójki), ale znacznie ładniejsze. Absurdalny humor wymieszany z niby poważnymi momentami, co, w sumie, daje pseudo-poważną historię w stylu Ubi.

Ogólnie dużo strzelania, ale to strzelanie jest w porządku, więc się nie nudzi. I oczywiście piękne widoczki, ale głównie za dnia.

Podsumowując: solidna gra, ale nie doskonała. ?

NcokTOV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kulfoniarz grałeś na lajcie czy na wymaksowanie total?

Zastanawiam się ile miesięcy ubi+ mi to zajmie, czy jednak wziąć podstawkę za te ile - 250... trochę sporo : / Gra mi się fajnie, fajnie z plusem, ale nie, że ultra total nie wiadomo co...

BTW A teraz patrzcie: gdyby zrobili w takim uniwersum Yary obszary i misje, ale daliby gameplay jak w Splinter Cell... to by było... i na poważnie to wszystko... to dałbym 3 stówy za gierę... a tak, masakra jak sztucznie podtrzymują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sponsi napisał:

@Kulfoniarz grałeś na lajcie czy na wymaksowanie total?

Zastanawiam się ile miesięcy ubi+ mi to zajmie, czy jednak wziąć podstawkę za te ile - 250... trochę sporo : / Gra mi się fajnie, fajnie z plusem, ale nie, że ultra total nie wiadomo co...

BTW A teraz patrzcie: gdyby zrobili w takim uniwersum Yary obszary i misje, ale daliby gameplay jak w Splinter Cell... to by było... i na poważnie to wszystko... to dałbym 3 stówy za gierę... a tak, masakra jak sztucznie podtrzymują...

Na luzie, nie czyściłem mapy zbyt intensywnie. Jedynie jak coś było "po drodze". I trzeba jeszcze doliczyć trzy operacje specjalne do tego plus chwilę "po". ?

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kulfoniarz napisał:

Na luzie, nie czyściłem mapy zbyt intensywnie. Jedynie jak coś było "po drodze". I trzeba jeszcze doliczyć trzy operacje specjalne do tego plus chwilę "po". ?

 

Widzę, że masz kartę Vision OC, taką jak ja. Czy znasz może jakiś sposób, żeby podnieść power limit tej karty? Domyślnie Afterburner pokazuje 100% i potrafię podnieść tej wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tgolik napisał:

Widzę, że masz kartę Vision OC, taką jak ja. Czy znasz może jakiś sposób, żeby podnieść power limit tej karty? Domyślnie Afterburner pokazuje 100% i potrafię podnieść tej wartości.

Nie bawiłem się jeszcze w żadne podkręcanie, ponieważ mi to nie potrzebne (przynajmniej teraz) i niestety nie mogę pomóc. ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kulfoniarz napisał:

Nie bawiłem się jeszcze w żadne podkręcanie, ponieważ mi to nie potrzebne (przynajmniej teraz) i niestety nie mogę pomóc. ?

Może Cię to zainteresuje. W cyberpunku, w 1440p, wszystko na ultra bez Ray Tracingu i DLSS, 3080 Vision pobiera: z blokadą na 50 fps - 260-280W, a z blokadą na 80 fps (są to maksymalne możliwości mojego komputera) - 350-360W.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tgolik napisał:

Widzę, że masz kartę Vision OC, taką jak ja. Czy znasz może jakiś sposób, żeby podnieść power limit tej karty? Domyślnie Afterburner pokazuje 100% i potrafię podnieść tej wartości.

https://www.techpowerup.com/vgabios/225552/gigabyte-rtx3080-10240-200903

Bios nie pozwala na zwiększenie ponad 370w(100%), z tego co widzę nie ma innego biosu z lepszym limitem niż 370w

Board power limit
  Target: 370.0 W
  Limit: 370.0 W
  Adj. Range: -73%, +0%

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, tgolik napisał:

Może Cię to zainteresuje. W cyberpunku, w 1440p, wszystko na ultra bez Ray Tracingu i DLSS, 3080 Vision pobiera: z blokadą na 50 fps - 260-280W, a z blokadą na 80 fps (są to maksymalne możliwości mojego komputera) - 350-360W.

Zrob sobie UV, albo zbijesz troche Watow albo zyskasz na wydajnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...