Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze, że zajrzałem tutaj gdyż chciałem kupić grę w promo za 165 zł a tak to się wstrzymam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odpalić i działa. Trzeba zmienić układ klawiatury w systemie, zmienić na jakikolwiek inny język. Ja sobie ustawiłem angielski. Ludziom z forum ubisoftu też pomaga.

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też działa na amerykańskim układzie klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wiktoro198 napisał:

Udało mi się odpalić i działa. Trzeba zmienić układ klawiatury w systemie, zmienić na jakikolwiek inny język. Ja sobie ustawiłem angielski. Ludziom z forum ubisoftu też pomaga.

?Działa, ale jakim cudem taka pierdoła może spowodować, że gra się odpali albo nie...tragedia to ubi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze druga metoda :E 

Metoda #1, łatwiejsza
Jeśli macie problemy z uruchomieniem Far Cry 6, to najpierw spróbujcie zmienić w ustawieniach systemu Windows klawiaturę z polskiej na angielską.

Ta metoda sprawdziła się u wielu graczy, ale jeśli nie zadziała u Was (lub też nie macie ochoty na ciągłe zmienianie ustawień klawiatury, gdy tylko chcecie sobie pograć), to wypróbujcie drugi sposób.

Metoda #2, trudniejsza
Druga metoda wymaga zmiany w folderze z grą. Znajdziecie w nim katalogi „bin” oraz „bin_plus” Wystarczy, że skopiujecie wszystkie pliki z drugiego z nich do pierwszego.

Oczywiście, zalecamy zrobienie kopii zapasowych obu folderów, zanim zabierzecie się do podmiany plików.

źródło: gol

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak naprawić problem ze ścinkami i dropami fps (co jakiś czas, niezależnie od ustawień graficznych)? System świeży (Windows 11), mam ok 60 fps. Sprzęt to i5 6500, 1060 6GB, 2x8GB 3200. Inne gry działają dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym dodatku do FC 6 pojawia się Vaas Montenegro z FC 3, że można nim grać? Gold Edition, Ultimate Edition czy Collector's edition? Jest jeszcze Standard Edition, ale na logikę, to raczej tam nie będzie. W sklepie jest kilka pakietów do wyboru, ale bez dokładnych opisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji Gold albo Ultimate.

Możesz też kupić luzem: https://store.ubi.com/eu/far-cry-6-dlc-episode-1-insanity/614216f95cdf9a0fa0f555c7.html?lang=en-PL

--------------------------

BTW to już 6 dzień odkąd nie można odpalić normalnie gry, brawo Ubisoft! :E 

Edytowane przez caleb59
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, MeFiu ;* napisał:

Wie ktoś jak naprawić problem ze ścinkami i dropami fps (co jakiś czas, niezależnie od ustawień graficznych)? System świeży (Windows 11), mam ok 60 fps. Sprzęt to i5 6500, 1060 6GB, 2x8GB 3200. Inne gry działają dobrze.

Nie wiem jak naprawić, ale obstawiam,  że to jednak te gołe 4 rdzenie w i5 to powodują.

I ogólnie nowe FC ma taki swój dziwny stary silnik, że to lepiej śmiga w uwolnionym fpsie, a nie jakieś blokady v-sync 60 etc. Najlepiej uwolnić + g-sync.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lukadd napisał:

Nie wiem jak naprawić, ale obstawiam,  że to jednak te gołe 4 rdzenie w i5 to powodują.

Też to obstawiam.
4 jajka IMO mało dziś.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MeFiu ;* napisał:

Wie ktoś jak naprawić problem ze ścinkami i dropami fps (co jakiś czas, niezależnie od ustawień graficznych)? System świeży (Windows 11), mam ok 60 fps. Sprzęt to i5 6500, 1060 6GB, 2x8GB 3200. Inne gry działają dobrze.

7 godzin temu, lukadd napisał:

Nie wiem jak naprawić, ale obstawiam,  że to jednak te gołe 4 rdzenie w i5 to powodują.

7 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Też to obstawiam.
4 jajka IMO mało dziś.

Ja mam też 6gen 4 rdzenie i mi śmiga. Ja to bym obstawiał tego Win 11 jako problem ?

8 godzin temu, Áltair napisał:

W którym dodatku do FC 6 pojawia się Vaas Montenegro z FC 3, że można nim grać? Gold Edition, Ultimate Edition czy Collector's edition? Jest jeszcze Standard Edition, ale na logikę, to raczej tam nie będzie. W sklepie jest kilka pakietów do wyboru, ale bez dokładnych opisów.

Są opisy a nawet taki ładny obrazek

000056595_pl-pl_ComparisonGrid.jpg

A w przepustce sezonowej jest zawarty Vaas, Pagan i Joseph

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 dzień i nadal nie można normalnie uruchomić gry, idziemy na rekord i coś czuję, że wykrakałem z tym miesiącem czekania aż do kolejnej oficjalnej aktualizacji. To już nawet nie jest śmieszne, to jest straszne - upadek gorszy niż losowe crashe czy problemy z fps w Valhalli.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Valhalla to samo było jak błąd uniemożliwiał popchnięcie fabuły do przodu. Miesiąc czekania na łatkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś giwery na czarnym rynku?? Kurde, kupiłem mp5  i go nie mam :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Crew 900 napisał:

Z Valhalla to samo było jak błąd uniemożliwiał popchnięcie fabuły do przodu. Miesiąc czekania na łatkę. 

Mogłeś wgrać cracka ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na angielskich forach, że stuttering i dropy fps wynikają z silnika gry, dużo osób to ma i mają naprawić w aktualizacji (tylko ciekawe czy w najbliższej, ciulowo się z tym gra co kilkanaście/kilkadziesiąt sekund przycinka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bardak napisał:

Kupował ktoś giwery na czarnym rynku?? Kurde, kupiłem mp5  i go nie mam :hmm:

No ja już chyba ze 4 różne bronie kupiłem i mam wszystkie, tylko wiesz, że one się wyświetlają w tej jakby 3 zakładce "podrasowane", jak wejdziesz w Arsenał->karabiny-> zjedziesz na dół i masz podrasowane karabiny. I tak samo jest w innych np podrasowane pistolety maszynowe.

2 godziny temu, MeFiu ;* napisał:

Wyczytałem na angielskich forach, że stuttering i dropy fps wynikają z silnika gry, dużo osób to ma i mają naprawić w aktualizacji (tylko ciekawe czy w najbliższej, ciulowo się z tym gra co kilkanaście/kilkadziesiąt sekund przycinka).

Takie rzeczy dzieją się też np przez używanie trainerów, które działają w tle i przez to gra ma takie ściny. I tak samo gra ma problem właśnie z programami chyba wszystkimi działającymi w tle bo nawet jak wejdziesz już do gry i nagle sobie odpalisz nakładkę Ubisoftu, żeby sobie np wyzwanie sprawdzić czy ukończyłeś czy ile ci brakuje to nawet jak ją już zamkniesz to coś dziwnego dzieje się, że gra nagle traci z 20fpsów albo ma właśnie takie lagi ścinki itp. Wtedy musisz najlepiej wyłączyć i włączyć grę jeszcze raz i nie uruchamiać nakładki już w ogóle. Skoro masz Win 11 to nie wiem co tam siedzi w tym czymś? bo to taka beta, więc kto wie może Win 11 coś odpala w tle przez co gra zachowuje się właśnie tak.

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gierka bedzie dropowac przez I5 6500. To tylko 4 gole jajka jadace na 3.6. Karta tez leci na limicie i moze sie lekko dusic to tu to tam.

Edytowane przez Radziuwilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od ceny, jak tylko za 100zł na premierę to mogę dalej grać z braku laku, w sumie tyle ta gra jest warta jako odgrzewany kotlet 5 z inną fabułą w innej miejscówce.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2021 o 04:40, Gronek31 napisał:

Ja mam też 6gen 4 rdzenie i mi śmiga. Ja to bym obstawiał tego Win 11 jako problem ?

Ty masz 4 rdzenie, 8 wątków.
Sprawdzałem różne konfiguracje z rdzeniami i wątkami w benchmarku (i5 10400F)
Gra korzysta z 6 wątków. Najwydajniej jest na 6 rdzeniach bez HT.
Ilość fps:
2/4 < 4/4 < 4/8 < 6/12 < 6/6
Ponadto na 2/4 i 4/4 ścina
Przy 4 rdzeniach HT pomaga, przy 6 trochę zabiera fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, HDR'o napisał:

Mogłeś wgrać cracka ?

A w czym by pomógł skoro to łatka naprawiała -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2021 o 16:10, Crew 900 napisał:

A w czym by pomógł skoro to łatka naprawiała -.-

Choćby w tym, że byś nie miał tego błędu i nie musiał mieć internetu, by grać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, HDR'o napisał:

Choćby w tym, że byś nie miał tego błędu i nie musiał mieć internetu, by grać ? 

Przecież ja napisałem w odniesieniu do Valhalli a nie o Far Cry 6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...