Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Crew 900 napisał:

Przecież ja napisałem w odniesieniu do Valhalli a nie o Far Cry 6 ?

A jakie to ma znaczenie ?  Nawet pomijam fakt, że to...ta sama gra, tylko w innym uniwersum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca bo tu masz Dunia Engine, a w Valhalli Anvil Engine co samo przez siebie generuje nieco inne (czasami podobne) problemy.

--------------------------

Cytat

I'd like to assure you all that the development team have been investigating this issue further, and that they will be deploying a fix for this issue in a future update. We don't yet have a confirmed ETA for when this update is due to be released. As soon as we have more details to share, they will be posted within this thread and via patch notes within the News & Announcements forum.

A nie mówiłem - bity miesiąc czekania na fixa do hotfixa, który 16 listopada zesrał uruchamianie gry - Ubisoft at it's finest. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, od jakiegoś czasu Ubisoft przypisuje zapisy do konkretnego konta w nowych grach.

Edytowane przez tomcug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, IceMan75 napisał:

Czy da się przerzucić save'y między kontami ?

Zajrzyj na cs rin ru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem se wczoraj za 120 zł w promocji i rzeczywiście nie idzie odpalić gry :E Trzeba przenieść pliki z bin_plus do bin i działa :E

Ubicrap nie śpieszy się z naprawą, identycznie jak z Valhalla. Jeżeli coś spieprzą w łatce to na następną trzeba czekać miesiąc. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im ogólnie upadł katastrofalnie segment firmy odpowiedzialny za zarządzanie rynkiem gier PC, support to w ogóle kpina, forum to też kpina i odpowiedzi "kopiuj - wklej", zgłoszenia crashy gier z Ubisoft Connecta lecą gdzieś w kosmos (kiedyś jeden z modów na forum Ubisoftu o tym pisał i te zgłoszenia nie są brane pod uwagę), do tego przerzucili się w każdej swojej grze na schemat wydawania jednej aktualizacji w miesiącu i gówno to kogo obchodzi jak nie daj Boże programista się pomyli i coś nie działa a wcześniej działało, nie ma żadnej opcji cofnięcia takiej aktualizacji, nic nie można zrobić poza odbębnieniem jak wyroku w pierdlu miesiąca czasu do kolejnej aktualizacji z mglistą nadzieją na naprawę. Wydaje mi się, że dział PC w Ubisofcie żyje swoim własnym życiem i nikt tego tak na prawdę nie nadzoruje dopóki słupki sprzedażowe się jako tako zgadzają.

W przypadku Far Cry 6 ludzie znaleźli "workaround" ale widziałem też posty, gdzie nie każdemu to pomaga, jest jeszcze bieda patent z odpalaniem gry w trybie offline i wtedy nie trzeba kopiować plików ale traci się dostęp do sieciowej zawartości, niektórym wystarczyła zmiana systemowego języka klawiatury na ENG. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowita racja, jak można być tak niekompetentnym i nie odpowiedzieć za to. Od 19 listopada gram tylko dzięki zmianie języka klawiatury. A co z ludźmi którym to nie pomaga, albo z ludźmi którzy nie wiedzą o tym że można kilkoma sposobami sobie grę naprawić. Cieszę się że nie kupiłem nowego kupiłem BF'a w pre orderze tak jak miałem w planie. I po tej sytuacji pre orderu nie zamówie już nigdy.

Edytowane przez Wiktoro198

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.I dalej lipa jak w poprzednich częściach a zwłaszcza naszych przydupasów, po prostu dramat. Dziwne też gra ma błędy bo im gra się dłużej bez wyłączania gry tym więcej błędów jak np. znika możliwość używania spadochronu/szybowania, teraz miałem brak możliwości używania koła brona jak i fabuła dalej nie chciała się posunąć, znaczki na mapie zaczęły się pojawiać te które już zaliczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadochron i koło broni to następstwa patcha 2 i hotfixa, prawdopodobnie zostanie naprawione w 3 patchu kiedyś w grudniu, nie wiem jak z mapą i znacznikami.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej nie ma możliwości wglądu w osiągnięcia w zakładce podczas grania jak i wyskakujących powiadomień o odblokowaniu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia na 100% wyskakiwały na wersji premierowej, z tego co piszesz to kolejna rzecz, którą zepsuli przy okazji aktualizacji. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb59 napisał:

Powiadomienia na 100% wyskakiwały na wersji premierowej, z tego co piszesz to kolejna rzecz, którą zepsuli przy okazji aktualizacji. :E 

Mam jedynie o wykonaniu wyzwania a o osiągnięciach to od dawna w grach ubi nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze w takim wypadku winny może być również launcher Ubisoft Connect, moim zdaniem ze starym Uplay było zdecydowanie mniej dziwnych akcji.

--------------------------------

https://discussions.ubisoft.com/topic/123785/title-update-3-deploying-december-7th-2021?lang=en-US

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była, gra jednak u mnie odpaliła mimo raportów o problemach, jednak pojawiły się z dupy losowe crashe, których wcześniej nie było nigdy od premiery w moim wypadku. :E 

Gierka poleciała z dysku, nie ma sensu kopać się z Ubisoftem, koniec kupowania nowych gier od tych świń, nawet na promocjach.

Edytowane przez caleb59
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Była, gra jednak u mnie odpaliła mimo raportów o problemach, jednak pojawiły się z dupy losowe crashe, których wcześniej nie było nigdy od premiery w moim wypadku. :E 

Gierka poleciała z dysku, nie ma sensu kopać się z Ubisoftem, koniec kupowania nowych gier od tych świń, nawet na promocjach.

I tak oto, nasz "okrętowy / forumowy" trubadur pieśni pochwalnych z charakterystycznym sobie wdziękiem i ogromem podzięki ku chwale twórców - klasycznie - w kibel !!!
;)

 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam nic, gorzej, że są dalej osoby, które nie mogą gry odpalić od 16 listopada, w sumie chociaż tyle miałem szczęścia. :E 

Tak na marginesie - jak można spieprzyć coś co działało dobrze od premiery - tu jest identyczna sytuacja jak z Valhallą, że z aktualizacji na aktualizację zamiast lepiej to co raz gorzej, tragedia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to gra się włączą i po chwili wyłącza -.- Fajnie naprawili. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji pojawiają mi się przycinki w grze, plus dodatkowo zniknął mi gps, na mini mapie nie ma linii tej niebieskiej prowadzącej do celu.

Edit: Jednak ślad gps pojawił się na nowo i działa :P 

Edytowane przez MarioDee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie gracze i graczki :D

dołączam do tematu z pytaniami i prośbą o porady... Jako że Far Cry 5 urzekł mnie niezwykle i wciągnął na wiele godzin to postanowiłem nie wytrzymać i zakupiłem pudełkową 6stkę. Instalacja miodzio - nie pamiętam kiedy tak szybko i bezproblemowo miałem grę działającą...  :E

Ale do rzeczy :

mój konfig PC'ta  :

I7-7700,

geForce gtx 1060 6GB, 

2x 8GB DDR4

Win 10 ... aaa i wszystko leci na TV 50" samsung :P

Jako żem wymagający to lubię pograć w grę na możliwie zajebistych detalach. Nie mówię tu o 4K bo zadowoli mnie FullHD w dobrej jakości.
Jednakże... pozjeżdżałem w ustawieniach praktycznie wszystko na średnie detale 1080p i kurna myszka w menu nawet opóźnienia ma :/ ledwo zacząłęm grę, pierwsze strzały i gówno z celowaniem :E ...

Powiedzcie mi - wina tkwi raczej TYLKO w GPU prawda? myślę zatem na wymianą na coś nowszego ale moje lata świetności w Hardware to było 6-8 lat temu... nie wiem co wybrać żeby mieć pewność zajebistości :) żeby nie wydać na grafike 4-5kzł bo taki interes pierdelę. nie wiem ile mógłbym za moją gtx1060 dostać... myślę że max 1000zł mógłbym dołożyć do jej wartości na tę przyjemność z grania.

Lab'owicze - liczę znów na waszą pomoc ;) jak trzeba węcej info to pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pavel332 przespałeś ostatnie 1,5 roku :D

Karta  pokroju 3060Ti to pewnie okolice 3500zł lub bardziej 4000zł. Mowa o średnim segmencie. Procesor masz na styk.

Chyba lepiej kupić PS5 lub xboxa jak masz ten telewizor :)

 

 

Edytowane przez aleXIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mówisz że aż tak źle jest na rynku ?? Wczoraj gadałęm z kumplem i uświadomił mnie że rybek zjebanych koparek BTC rozdupcył wszystko. Kupił rok temu saphire rx 5700xt nitro za 1900 a tera patrze że 3k jest warta...

Nieee no, słuchaj do PC'ta jestem przyzwyczajony i związany bardzo. na PS czy xboxa nigdy mnie nikt nie namówi bo... 1) to jest tylko do gier w sumie 2)to kosztuje kolejne troche kafli 3) zaś gry pod PS trzeba kombinować.

Telewizor owszem fajny, zadowolony jestem bo i 4K ma już. ale pod gry stawiam na FullHD póki co. Rozglądam się za jakimiś gtx 1080 8GB używanymi - koszta pokroju 2000 w górę. pytanie czy to bedzie dobry wybór na powiedzmy jakieś 2-3 lata znowu... czy w przyszłym roku nie wyjdzie znowu fajna gierka i bede mial podobny problem jak tera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aktualizacja 1.3.0 to jakaś kolejna kpina. Teraz to ja mam lagi i dropy fpsów z 60 do 20 nawet w menu, mapa, arsenał, nawet jak wejdę w stół warsztatowy to mam lagi. A w ogóle w czasie grania jak miałem 70-90 fpsów to tak mam teraz 50-70 i jeszcze ciągle jakieś lagi, ścinki, dropy do 20 fpsów. Porażka?

@pavel332 Powiem Ci, że chyba szybko zmienisz zdanie co do konsoli, w obecnych czasach z tymi cenami to koszmar ?

Ja mam GTX 1070 i już mam problemy z nowymi grami w 1080p. Już są kombinacje co do ustawień. W ogóle to granie w 1080p na TV 4K ?, w sensie pikseloze tam straszną pewnie widzisz.

Jak chcesz teraz kupić GTX 1080 to odradzam lepiej poczekać już do przyszłego roku, albo po prostu poczekać na jakieś lepsze ceny i kupić tą 3070/3080. Bo nie wiadomo ile ta masakra będzie trwać, czy też kiedy pojawią się serie 4000 i czy też nie będzie powtórki z rozrywki z dostępnością kart i w ogóle dostępnością komponentów do zrobienia tych kart, jak jest teraz.

Co do cen obecnie takie PS5 czy XSX kupisz też co prawda trochę drożej bo sprzedają w jakiś bundle z grami czy padem czy czymś tam ale jak to sobie rozłożyć na czynniki to wychodzi praktycznie tyle ile powinna kosztować. Tak więc za ok 3k zł masz całą konsolę a dopiero za ok. 4k zł masz samo GPU RTX 3060. Jeśli ktoś ma już jako takiego kompa, że nie trzeba całego zmieniać to jeszcze ok gorzej jak całego.

Co do

W dniu 11.12.2021 o 21:55, pavel332 napisał:

pytanie czy to bedzie dobry wybór na powiedzmy jakieś 2-3 lata znowu

Nie. To będzie zły wybór przynajmniej moim zdaniem, choć ja tam laikiem jestem mogą się mądrzejsi wypowiedzieć. Ale z tego co przejrzałem wiele testów, porównań tych topowych 3080/3090 to sądzę, że jeśli chodzi o granie w 4K full detalach i min 60 fpsach to wolę poczekać na kolejne serie kart niekoniecznie od nvidii, może AMD też coś w końcu pokażę. Chcę poczekać po pierwsze, że ceny są przegięte a karty dalej nie oferują grania już typowo w 4K, za rok, dwa wyjdą kolejne gry i znowu będzie zabawa z ucinaniem detali byle by te 60 klatek było.

Jak ktoś na razie kompa ma jako takiego bo też może do pracy potrzebować to ja bym obecnie w konsolę do nowych gier celował. Wiadomo, że gry na konsoli i tak są też jakoś tam okrojone graficznie względem pecetowej wersji czy upskalowane do 4K ale to jest tak dobrze zoptymalizowane i klatki są przynajmniej stabilne. Ja sam jako osoba kiedyś nastawiona tylko na PC i tylko myszka, strzelanki na padzie wypad, to szczerze mam już to gdzieś, skończyły się te czasy, teraz to ja po prostu chcę pograć w jakąś grę na sprzęcie, który nie musi kosztować 15k zł na którym i tak mi fpsy dropią?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po tej aktualizacji Arsenał ścina jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Aha, ale w sygnaturce już jest Też bym się ucieszył z topowego procesora i całkiem zgrabnej grafiki UV bardzo zalecane zarówno do CPU i GPU. Można w ten sposób zaoszczędzić na prądzie i mieć cichszy orz chłodniejszy zestaw.  
    • Napiszę tak, że w ciągu 20 lat było tyle alternatyw do przytoczonego często i gęsto przez Konfederatów POPiS-u, że głowa mała. Natomiast splot niekorzystnych wydarzeń spowodowały to, że alternatywne partie do PO i PiS-u albo rozleciały się jak drobny mak albo zostały zmarginalizowane tak, że obecnie kompletnie nic nie znaczą. Zacznę od Samoobrony oraz LPR, które były koalicjantami PiS-u w latach 2005-2007. Zostały wchłonięte przez PiS. Wkrótce po rozpadzie koalicji PiS-LPR-Samoobrona RP Lepper powiedział prawdę o PiS-ie i szczególnie o Kaczyńskim (Jarku rzecz jasna), jakim naprawdę jest człowiekiem od złej strony. Za to Lepper przypłacił życiem, którego śmierć do dnia dzisiejszego pozostaje niewyjaśniona i dla wygody powstała teoria o samobójstwie, choć kij wie czy faktycznie Lepper sam odebrał sobie życie. Tak samo próbowali zniszczyć Giertycha, który był w LPR, lecz tu jednak nie pykło i Giertych nadal jest. Choć moim zdaniem, to, że te dwie partie dały się rozpaść i być zjedzone przez PiS to było tak naprawdę na własne życzenie, wchodząc w koalicję z PiS-em. Lećmy dalej, potem był Ruch Palikota, który później się rozleciał, a część z tych ludzi poszła do PO, a taki Biedroń, który był w Ruchu Palikota akurat założył Wiosnę, która później stała się częścią Nowej Lewicy, choć zanim to nastąpiło, to był Prezydentem Słupska przez 4 lata. Potem była Nowoczesna oraz Kukiz'15. Nowoczesna została wchłonięta przez PO, a partia Kukiza najpierw kumplowała z PSL-em, żeby później zakończyć współpracę z PSL-em, rozpaść się pomiędzy sobą, a reszta tego towarzystwa ułożyła się z PiS-em. No i jest twoja ulubiona Konfa, która jest zgrają przeróżnych środowisk, szurii, foliarzy, wyznawców teorii spiskowych oraz ludzi otwarcie prorosyjskich. Jeszcze oni w tym towarzystwie trwają, pomimo tego, że Korwin, idol wielu obecnych polityków Konfy oraz młodych wyborców, którzy głosowali na niego, żeby później, jak dojrzeją i nabiorą innego spojrzenia na świat, to przestają się interesować Korwinem i jego programem, wyszedł z tego towarzystwa i po raz któryś jest z nową partią, założoną przez samego siebie, a miał całkiem sporo tychże partii na koncie, w tym UPR, KNP itd. Czas pokazuje, że z partii, która była alternatywą dla nawet wyborców centrum stanie się w przyszłości naturalną przystawką dla PiS-u i jak Konfa rozpadnie się, to zostanie wchłonięta przez PiS. Dodatkowo w Konfie jest widoczny sufit, którego nie będą przy aktualnym kształcie partii w stanie przebić, a jest to okolice 10% poparcia, z czego sama szuria stanowi możliwe, że połowę lub więcej własnego poparcia. Jest jedna partia, która jest co prawda alternatywą dla PO i PiS-u, która trwa od lat na polskiej scenie politycznej. Jest nią PSL, który obecnie wraz z całkiem młodą jeszcze partią Polska 2050 współtworzy dobrze znaną już Trzecią Drogę. Są za słabi żeby rządzić, ale są za silni, żeby się dać zjeść i być zmarginalizowanym przez większych graczy. Właśnie wchłonięcie przez większego czeka obecnie Nową Lewicę, którą stanowią resztki starego SLD, Wiosna oraz Partia Razem (która przy aktualnej Lewicy jeszcze ma jako tako racjonalne pomysły co do niektórych postulatów w przeciwieństwie do całej reszty Lewicy, która w mniejszym bądź większym stopniu jest odklejona), jeżeli się nie ogarną, tym bardziej, że zdecydowaną większość swojej oferty, to jest oferta skierowana tylko dla kobiet. Oni też mają swój sufit, który wynosi podobnie jak dla Konfy, ok. 10% poparcia.
    • Właśnie nie jest dużo, tych o skoku około 100mm i więcej. Zwłaszcza sensownych i polecanych jak Oneup czy PNW, bardzo słaba dostępność. Jak coś się trafia sensownego na przecenie, to ze skokiem 60mm. Tutaj masz rację, kiepsko to wygląda. Na większej średnicy już praktycznie full asortyment. Obecnie mieszkam na północ od Wrocławia, więc gór nie ma, ale leśnych i polnych ścieżek całkiem sporo. No i mam bazę wypadową w Wałbrzychu i Walimiu, a tam już jest gdzie jeździć. Nie wspominając o rozmiarówce, a mając 190 cm tylko XL w zasadzie wchodzi w grę. Yep, moim celem jest osiągnięcie pełnej elastyczności w kwestii jednośladów. Na baranka akurat mam parcie, to dla mnie najlepsze, najbardziej odpowiadające mi rozwiązanie. Dlatego gravel.
    • Czołem,   nie polecam zakupów w Morele.net. Bujam się z nimi z RTX 4080 już drugi miesiąc....karta naprawiana drugi raz. Nie informują o niczym, sam musisz się o wszystko pytać. Taki offtop, przepraszam ale chciałem przestrzec widząc linka.   Pozdrawiam,
    • https://insider-gaming.com/mafia-game-announcement/ W końcu coś się rusza w temacie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...