Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem z 1h, przeszedłem ten prolog cały, chodzi dobrze, tylko te paski życia, szkoda że nie jest jak w FC5. Ja mam ustawioną na wysokie z RT i FSR na jakość w 1080p jest dobrze nie spada poniżej 60fps.

Edytowane przez Stjepan666
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pograłem z godzinkę i grafika ma miksie wysokich z średnimi robi wrażenie, nie spodziewałem się. Oczywiście poza modelami postaci i mimiką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uporałem się z zadaniem, tzn. gra je wreszcie zaliczyła po ponownym jej uruchomieniu i rozpoczęciu zadania kolejny raz na nowo z tą różnicą, że tym razem przywitał mnie filmik z samego zakończenia i zadanie zaliczone pozytywnie. :E 

@tomekpcl możesz śmiało grać na wysokich detalach w 1080p z włączonym AMD FSR na ultra jakość i będzie ok.

59 minut temu, Stjepan666 napisał:

...tylko te paski życia, szkoda że nie jest jak w FC5.

Możesz je wyłączyć w menu gry bez problemu.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytanka, czy to normalne że są lokacje gdzie zmienia się widok zza pleców?

Czy są jakieś plany na wypuszczenia gry na Steam?

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - główne bazy frakcji tak działają.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę ponad 2h, typowy Far Cry, nic nowego tu nie ma czego bym nie znał, może kiedyś kupię za 30zł. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nadal działa, czy przestanie działać po jej wyłączeniu? Ciekawe jak długo można grać nie zamykając gry :D

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale graficznie to jest poprostu cudo,w 4k niepamietam zeby narobil tyle scereenów,opad szczeki,a to zdajsie stara Dunia...

jak stanieje do 60 zł to biore,gra duzo  lepsza  niz fc4 i fc5.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kynareth napisał:

ocena-u-ytkownik-w-Metacritic-r-nych-cz-

W FC3 zagrywałem się z wielkim zadowoleniem, w FC4 trochę pograłem ponieważ było to samo co FC3, ale materiał mi się przejadł i olałem dość szybko, jak ogólnie całą resztę serii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2022 o 12:43, alfi napisał:

Dwa szybkie pytanka, czy to normalne że są lokacje gdzie zmienia się widok zza pleców?

 

 

 

Nie wiem po co to robili wkurza mnie to okrutnie... Jeszcze w ogóle ja mam tak, że w bazach często znikają mi zaznaczone misje/miejsca i muszę wyjść z bazy żeby je zobaczyć...

Ogólnie gra strasznie zbugowana. AI przeciwników to dno na poziomie pierwszego serious sama. 

Najbardziej wkurzają mnie sytuacje (a miałem ich kilka) gdzie np. robiąc atak na wrogą bazę, wychodzę z budynku/bunkra będąc już poszukiwanym i dostaję rakietę (?) na mordę i ginę na strzała. Wszystko trza robić od nowa.

Oczywiście gra legal, najnowsza aktualizacja itp.

 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2022 o 01:47, Kubaś_30 napisał:

Ale graficznie to jest poprostu cudo,w 4k niepamietam zeby narobil tyle scereenów,opad szczeki

To chyba nie grałeś w RDR2 ;)  

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu głównego wątku, na czym dalej gra polega ? (zakładając że misje poboczne mam porobione)

Siły wroga będą odbijać terytorium i ja zdobywam je od nowa ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli popatrzycie na wygląd Far Cry 4 (np. na YouTube) pomiędzy PS3 i X360, a PS4 i XO, to jest spora różnica. Za to pomiędzy PS4 i XO, a PS5 i XSX nie ma sporej różnicy, głównie w rozdzielczości i klatkach. Ale zgadzam się, że rozdzielczość i fps też mają znaczenie. Tylko, że poza rozdzielczością mogli by też coś zmienić, tak jak zwykło się robić dawniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kynareth napisał:

Jeśli popatrzycie na wygląd Far Cry 4 (np. na YouTube) pomiędzy PS3 i X360, a PS4 i XO, to jest spora różnica. Za to pomiędzy PS4 i XO, a PS5 i XSX nie ma sporej różnicy, głównie w rozdzielczości i klatkach. Ale zgadzam się, że rozdzielczość i fps też mają znaczenie. Tylko, że poza rozdzielczością mogli by też coś zmienić, tak jak zwykło się robić dawniej.

Technologia nie rozwija się tak szybko jak kiedyś. PS3 a PS4 to przepaść, natomiast między PS4 a PS5 jest stosunkowo mała różnica.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, CzarnaPietruszka napisał:

Technologia nie rozwija się tak szybko jak kiedyś. PS3 a PS4 to przepaść, natomiast między PS4 a PS5 jest stosunkowo mała różnica.

Patrząc na piksele/s i tekstury/s w tych konsolach, to jakoś tego nie widzę.

konsole-texture-i-pixel-rate.png

Edytowane przez Kynareth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, CzarnaPietruszka napisał:

Technologia nie rozwija się tak szybko jak kiedyś. PS3 a PS4 to przepaść, natomiast między PS4 a PS5 jest stosunkowo mała różnica.

Bo jak kiedyś cederomy x4, x16, x32... (cholera wie po co? dla samej gonitwy, bo później używało się softwarowego zwalniania do x4 ;) ) - tak teraz podobnie w górę skacze się z rozdziałkami 1080p, 1440p, 4K... gry "te same", a moc idzie psu w d...
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.03.2022 o 14:44, Kynareth napisał:

ocena-u-ytkownik-w-Metacritic-r-nych-cz-

Ten wykres pokazuje raczej upadek Metacritic jako agregatora opinii. Tam nie ma już wyważonych ocen tylko przeciąganie liny między hejtem i hype.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Metacritic mozna tak samo traktować  jak opinie  slepo zapatrzonych fanatyków,  którzy od samej premiery  chwalili cybershita2077 pisząc ze gra jest idealna, pozbawiona jakichkolwiek wad :E

BTW. Próbowałem raz jescze podejść do far cry 6, ale wytrzymałem tylko 3 godziny.. łącznie od premiery cos kolo 8 i  wiem już że siódemki nawet nie przetestuje w abo :)

Edytowane przez dawidoxx
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam byłem bardzo zadowolony. Na pewno grało mi się lepiej niż w piątkę i New Dawn chociaż w te dwie też nie najgorzej mi się grało. Jedynie hamerykańskie klimaty mi nie przypasowało albo po prostu nie miały takiego uroku jak Kyrat czy Oros i dziwne prowadzenie fabuły w piątce.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ograłem Dying Light 2 i zastanawiam się czy "wrzucić na ruszt" tego FC 6... Bije się z myślami, bo obecnie jest do wyrwania za 109,99.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, davids80 napisał:

Właśnie ograłem Dying Light 2 i zastanawiam się czy "wrzucić na ruszt" tego FC 6... Bije się z myślami, bo obecnie jest do wyrwania za 109,99.

Myślę, że nie warto, ten FC6 jest beznadziejny. Tak naprawdę ostatni dobry FC to FC3.

  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć. Jako fan serii chciałem kupić FC6 w promocji ubisoftu za 75zł.

Pytanie po przeczytaniu 20 stron forum: Czy warto?

Głównie pytam pod względem optymalizacji i bugów, czy już coś poprawili?

Chciałem pograć na R5 2600 + RX570 8gb +16gb ram

Słyszałem, że optymalizacja również leży, ale wiadomo - czasami razem z patchami sie poprawia

dzięki za odpowiedź

Edytowane przez andon96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączysz sobie FSR 1.0 i na Medium powinieneś móc pograć. Ogólnie gra obecnie nie ma większych problemów - wiadomo, że to sandbox i każdy gra inaczej ale ogólnie najgorsze błędy zostały już załatane. Moim zdaniem warto bo jest zdecydowanie lepiej niż w 5 jeśli chodzi o klimat i rozgrywkę ale wiedz, że jest to więcej tego samego co już znasz w nieco innym "opakowaniu".

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem z ta grą. Wczoraj podczas grania w FC6 nagle komp się zresetował czego powodem była burza, i  od tego czasu  po uruchomieniu gry wywala komunikat "Granite  2000000" .  Wie ktoś jak to naprawić?
Patrzyłem  na support Ubisoftu niby jest tam opisany ten błąd, ale tam standardowa śpiewka: Zaktualizuj Windowsa, sterowniki karty graficznej, oczyść system i takie  bzdety.  Jakbym tego nie robił regularnie 8:E   Spotkał się ktoś z tym problemem?
Niby mogę odinstalować grę i zainstalować od nowa , ale już przeszedłem 70% fabuły i wyczyściłem cała  prawie mapę ze znajdziek. Nie uśmiecha mi się zaczynać wszystko od nowa ?
Aktualna spec sprzętu w stopce jakby to miało w czymś pomóc.

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...