Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, blubaju napisał:

Niby mogę odinstalować grę i zainstalować od nowa , ale już przeszedłem 70% fabuły i wyczyściłem cała  prawie mapę ze znajdziek. Nie uśmiecha mi się zaczynać wszystko od nowa ?
 

Majac save we chmurze masz problem z odinstalowaniem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z rozpoczęciem nowej gry od początku jak i z wczytaniem zapisów z chmury 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, blubaju napisał:

Jest problem z rozpoczęciem nowej gry od początku jak i z wczytaniem zapisów z chmury 

Nic takiego i mnie nie ma miejsca. Chyba ze jedziesz na demowce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie nie na demówce. Opiszę dokładniej . Po wczytaniu zapisów z chmury da się grać dalej do momentu gdy gry nie wyłączę. Po uruchomieniu ponownym wywala wspomniany błąd. Aby grać dalej znowu muszę pobrać zapisy z chmury i tak w kółko. 

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma problemów z automatycznym wczytaniem sejwów z chmury - działa to tak samo dobrze jak na Steam. To jest bezobsługowe, nic nie musisz robić.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę, na razie problem rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jak to FC początekw pytę, ale im dalej tym nudniej. Obok FC1 to nawet nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet do FC 1 nie trzeba się cofać (chociaż nie powiem liniowe strzelanki z dobrym klimatem to moje ulubione!), ale FC od czasów 3 to wciąż to samo. Dość powiedzieć, że najlepiej od trójki grało mi się w... Primala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że z przeciwników zrobili gąbki na pociski to imo ta grą jest niegrywalna. Robią z tych gierek jakieś pseudo rpg, o totalnie zaśmieconej i za dużej mapie nawet nie wspomnę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gąbki na pociski? A w ogóle odblokowałeś amunicję przeciwpancerną?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Jakie gąbki na pociski? A w ogóle odblokowałeś amunicję przeciwpancerną?

Ja używam w większości zapalającej, przeciwpancernej tylko UZI i snajperce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Jakie gąbki na pociski? A w ogóle odblokowałeś amunicję przeciwpancerną?

Pograłem chwilę w ramach darmowego weekendu. Ale żałowałem, że ściągnąłem te 60 giga czy ile tam tego było. 

Sama już konieczność żonglowania tą amunicją jest rakowa. Dla mnie to jest strzelanka, czemu muszę robić wygibasy jak chcę trochę postrzelać. Ani to skillowe, ani fajne, w fc5 i poprzednich nie było czegoś takiego. 

Wielkość mapy z kolejnymi tysiącami charakterystycznych dla ubi gierek aktywnościami też mi nie robi dobrze. 

Jak kogoś to bawi to fajnie ale ja nawet w gpu tego nie tknę jak będzie za przysłowiowe 4 zł. 

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gierke na promocji i mam mały problem.

Obraz nie jest płynny, czasami go zrywa na 0,1s jak by spadały klatki ale nic takiego nie ma miejsca.

Ktoś zarzuci radą ? 

Sterowniki najnowsze.

//Edit: Windows 11 naprawil wszystko

Edytowane przez Valeri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem z okazji RTX 3070 ponownie, biedny ten RT w tej grze, odbicia niby są ale jakieś takie małe, skromne - najlepiej widoczne jak deszcz pada i są kałuże na drodze ale cieniowanie czy oświetlenie to nie robi na mnie żadnego wrażenia, spróbuję dokończyć grę o ile mnie nie zamuli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, caleb59 napisał:

Zainstalowałem z okazji RTX 3070 ponownie, biedny ten RT w tej grze, odbicia niby są ale jakieś takie małe, skromne - najlepiej widoczne jak deszcz pada i są kałuże na drodze ale cieniowanie czy oświetlenie to nie robi na mnie żadnego wrażenia, spróbuję dokończyć grę o ile mnie nie zamuli.

Kupiłeś jednak RTX 3070, szacun, szkoda że wersje 8GB, ona powinna mieć 12GB VRAM. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, caleb59 napisał:

Zainstalowałem z okazji RTX 3070 ponownie, biedny ten RT w tej grze, odbicia niby są ale jakieś takie małe, skromne - najlepiej widoczne jak deszcz pada i są kałuże na drodze ale cieniowanie czy oświetlenie to nie robi na mnie żadnego wrażenia, spróbuję dokończyć grę o ile mnie nie zamuli.

To RT to bieda hybryda w tej grze ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1080p starczy 8GB VRAM. Tak na marginesie przed instalacją była informacja czy chcę pobrać HD Texture Pack (wymagane >11GB VRAM :E ) co oczywiście olałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb59 napisał:

Do 1080p starczy 8GB VRAM. Tak na marginesie przed instalacją była informacja czy chcę pobrać HD Texture Pack (wymagane >11GB VRAM :E ) co oczywiście olałem.

U mnie FC6 na wysokich detalach 5GB VRAM zabiera, chodzi płynnie, a mam tylko RTX3050 :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gierka ma stosunkowo niskie wymagania, ogrywałem ją tak jak Ty na wysokich detalach mając GTX 1070.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Bo gierka ma stosunkowo niskie wymagania, ogrywałem ją tak jak Ty na wysokich detalach mając GTX 1070.

Ja grałem w Valhalle na 1050Ti nie polecam, 30fps i średnio-niskie, teraz bardzo wysokie i 60fps, 3050 to 200% 1050ti. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valhalla to jest wydajnościowy kibel, szczególnie na Pascalach chociaż @Reddzik na GTX 1660Ti, która przecież jest już kastrowanym Turingiem też miał dropy fps szczególnie w głównym obozie. Dopiero z nadwyżką mocy na RTX 3070 mogłem grę dokończyć już na ultra detalach, skończyłem fabułę i po razem ~150h nareszcie z ulgą odinstalowałem, wymęczyła mnie totalnie - szczególnie losowe crashe z dupy od premiery, na szczęście na końcówce ich nie miałem i skończyłem grę w spokoju.

Far Cry 6 to stara, dobra Dunia Engine, tutaj wszystko ładnie wygląda i działa płynnie nawet na Pascalach na wysokich detalach, do tego wygląda wizualnie lepiej niż Valhalla ale może to bardziej kwestia settingu - rajska wyspa vs. średniowieczna Anglia.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2022 o 00:00, Valeri napisał:

Kupiłem gierke na promocji i mam mały problem.

Obraz nie jest płynny, czasami go zrywa na 0,1s jak by spadały klatki ale nic takiego nie ma miejsca.

Ktoś zarzuci radą ? 

Sterowniki najnowsze.

//Edit: Windows 11 naprawil wszystko

Co znaczy windows 11 naprawił wszystko ? bo mam ten sam problem klatek 500 a scinki są.  Przeszedłeś z 10 na 11 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz a myślałem że to coś z moim kompem. Gram sobie na takich ustawieniach, gdzie mam zazwyczaj 60-80 FPS, ale ścinki też odczuwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ubi shit i tyle. Pamiętam GTA V na Win 7 miałem identyczny problem, dopiero przesiadka na win 10 załatwiła sprawę, ale  przecież nie będę walił systemu z powodu shitowej gry od ubigniota. Jak byś znalazł rozwiązanie daj znać ;) bo to jakaś parodia... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...