Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Gracie z teksturami hd czy naprawdę się nie da z mniej niż 11GB Vram?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gret napisał:

Ja gram ze zwykłymi. 

Tnie z hd czy nie próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ombre070 napisał:

Nie tnie ale są glitche graficzne. Lepiej grać bez.

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, azgan napisał:

A Ty hennepin jak tam postępy w Far Cry 6? Też już kończysz czy delektujesz się tymi widoczkami 😁?

Jak oceniasz HDR na OLED'ziku w tym tytule?

Ja się delektuję, HDR dobrze zrobiony ale silnik mogliby już zmienić :). Odin, tu nie chodzi co dostajesz a o sam fakt grania, rozwiązywania zagadek, poznania lore, niby gracz jesteś a jednocześnie zaprzeczeniem gracza.

Na PS5 tekstury HD i nie ma żadnych problemów, dużo daje też haptyczny pad , świetnie czuje się wszystkie bronie a nawet podłoże po jakim jeździmy.

Edytowane przez hennepin
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ombre070 napisał:

nawet nie włączałem po tym co tu chłopaki pisali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już połowa miesiąca, te lenie z Ubisoftu powinni wreszcie wyrzygać (inaczej w ich wypadku tego nazwać nie można) pierwszego patcha do gry, lista błędów puchnie, a żadnego info z ich strony o aktualizacji nadal nie ma.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, hennepin napisał:

Ja się delektuję, HDR dobrze zrobiony ale silnik mogliby już zmienić :). Odin, tu nie chodzi co dostajesz a o sam fakt grania, rozwiązywania zagadek, poznania lore, niby gracz jesteś a jednocześnie zaprzeczeniem gracza.

Na PS5 tekstury HD i nie ma żadnych problemów, dużo daje też haptyczny pad , świetnie czuje się wszystkie bronie a nawet podłoże po jakim jeździmy.

Ja jestem niedzielnym graczem więc te pierdoły są dla mnie mało ważne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przyzwoicie śmiga z hd teksturami. 

Ogólnie bardzo dobrze gra chodzi. W 4k wszystko na high i odbicia z RT 60-80 klatek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, azgan napisał:

I jak się grało na XBOX SERIES X? Pytam bo ja nadal jeszcze nie ukończyłem a Ty przeszedłeś już całość od początku do końca więc masz szerszy pogląd. Zadowolony ze sprzętu, grafiki i wydajności czy drugi raz byś już nie kupił 🙂?

Mi jeszcze trochę zejdzie czasu na tej wyspie. Gram dosyć powoli i z przerwami tak żeby Far Cry 6 wystarczyło do premiery Forza Horizon 5 😉

Grało się bardzo dobrze i nie miałem nawet żadnych problemów typu zawieszenie gry czy konsoli, błędów w grze też żadnych nie doświadczyłem 🙂Jeśli chodzi o grafikę czy optymalizację to dla mnie bajka i tutaj Ubisoft się postarał.Na moim sony oled xr-65A90J giera na prawdę cieszyła oko 😉Jedynie zauważyłem że po jakieś dłuższej sesji 6-7 godzin zaczęła troszkę przymulać,ale to było tylko w nie których miejscach i rzadko,a tak to cały czas było 60 fps.

Jeśli tak będą wyglądały i chodziły gry zoptymalizowane na xsx to będę bardziej niż zadowolony i niczego więcej mi nie potrzeba.Z czasem pewnie dokupie sobie jeszcze ps5 jak będzie w normalnych cenach,żeby nie dorabiać Januszy 🙂

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, afrikan napisał:

Jeśli chodzi o grafikę czy optymalizację to dla mnie bajka i tutaj Ubisoft się postarał

A nie jest tak że na konsolach jest wymuszony FSR a że on dobrze działa z 4k to ludzie nawet tego nie zauważają i się cieszą z wydajności > hmm ciekawe :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, bbandi napisał:

A nie jest tak że na konsolach jest wymuszony FSR a że on dobrze działa z 4k to ludzie nawet tego nie zauważają i się cieszą z wydajności > hmm ciekawe :szczerbaty:

Widziałem u siebie jak to wygląda na PS5 (Bratu kupiłem też na konsole) i nie ma nawet co tu porównywać. Obraz nie jest tak ostry jak na PC w 4K i to od razu rzuca się w oczy. 
Jest ładnie i chodzi płynnie ale to nie to…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, bbandi napisał:

Dynamiczne skalowanie żadnego FSR.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ogólnie z bugami na ten moment?

Chodzi oczywiście o PC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, DyndaS napisał:

Jak ogólnie z bugami na ten moment?

Chodzi oczywiście o PC

3 razy nie odpalił mi skrypt w fabule ale wystarczyło wczytać save i poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.10.2021 o 16:07, Sheeneek napisał:

Tu mi nie pasuje ze juz nie ma takiej motywacji do polowania na zwierzne, wolal bym zeby bylo tak jak wczesniej.

Miałem po 10 godzinach gry moment zwątpienia w FarCry. Myślę, że pogubiłem się trochę w idei gry. Jednak to minęło. Mam teraz 17 godzin i 30% zaawansowania, gram główną fabułę, działka przeciwlotnicze i posterunki, jeśli natknę się na nie po drodze. Kupuję miejsca szybkiej podróży od jednego majstra w obozie. Gra mi się świetnie, podobają mi się filmiki przerywnikowe i sama fabuła. Myślę, że FC6 zajmie mi ok. 50-60 godzin. Gra wygląda i działa na moim PC b. dobrze.

Jedyne, czego nie ogarniam, to crafting, całe to ulepszanie broni i ekwipunku. Nie zwracam też uwagi na amunicję - używam tylko p-panc i wybuchowej. Do cichej gry świetna jest kusza.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jest gra gdzie trzeba isc z fabula i troche sobie urozmaucac, bo jak za bardzo od fabuly sie odsuniesz to jest "zagubienie". Ja sobie dawkuje, ide na misje zygzakiem i robie po drodze bzdet kilka.

Juz mam z 70% fabuly, i musze powiedziec ze glowna fabula jest naprawde dobra jak na FC.

Ja tez nie uzywam innej amunicjii niz ppanc lub wybichowa w lmg.  A te kryjowki to jako pierwsza rzecz wykupilem na maxa w moment, bardzo pomocna sprawa w przemieszczaniu sie, szczegolnie polaczona z helikopterkiem lub skydivem.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Userkamil napisał:

Widziałem u siebie jak to wygląda na PS5 (Bratu kupiłem też na konsole) i nie ma nawet co tu porównywać. Obraz nie jest tak ostry jak na PC w 4K i to od razu rzuca się w oczy. 
Jest ładnie i chodzi płynnie ale to nie to…

Na pewno na drogim pc będzie lepiej wyglądało,ale ja wolę połączenie konsola i oled🙂Kto co lubi😉

Btw Azgan jak skończysz fabułę to daj znać co sądzisz o niej 🙂Według mnie zmarnowany potencjał i nie zgodzę się z Odin że była poważna.Nawet w ostatniej misji dali na siłę jakieś cringowe momenty...

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaka była? Śmieszna?

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, afrikan napisał:

Na pewno na drogim pc będzie lepiej wyglądało,ale ja wolę połączenie konsola i oled🙂Kto co lubi😉

Btw Azgan jak skończysz fabułę to daj znać co sądzisz o niej 🙂Według mnie zmarnowany potencjał i nie zgodzę się z Odin że była poważna.Nawet w ostatniej misji dali na siłę jakieś cringowe momenty...

Tak całkowicie szczerze to nie wiem czy będę kończyć tego Far Cry 6 bo już zaczyna mnie nudzić mimo że gram z przerwami i staram się dawkować rozgrywkę małymi porcjami. Czuję przesyt i powoli ładne widoczki przestają wystarczać. Fabuła zrobiła się rozwleczona przez co jest mało angażująca. Liczyłem na Antona ale jego występy są tak okazjonalne że totalnie przestałem się wczuwać. Pudło leci na sprzedaż.

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, afrikan napisał:

PC z oledem wspolgraja bardzo dobrze😉

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, azgan napisał:

Pudło leci na sprzedaż.

Czekaj, czekaj - ktoś tu jakiś czas temu wróżył, że tak będzie wcześniej czy później. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi