Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, @lek napisał:

A wiesz, że w Win10/11 system po wciśnięciu Zamknij tak naprawdę przechodzi w tryb hibernacji? Dlatego opcja Uruchom ponownie jest bardzo wskazana.

To ciekawostka, przyznaję że nie wiedziałem tego :)

Jednak czy hibernacja przetrwa fizyczne odcięcie zasilania? Mam w zwyczaju wyłączać listwę zasilającą na noc jako że jest łatwo dostępna ?

Dzięki za instrukcję, pewnikiem dziś zerknę w te ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Reverse17 napisał:

Jednak czy hibernacja przetrwa fizyczne odcięcie zasilania? Mam w zwyczaju wyłączać listwę zasilającą na noc jako że jest łatwo dostępna ?

Przetrwa, dane są zrzucane na dysk.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, @lek napisał:

Przetrwa, dane są zrzucane na dysk.

To cwana bestia, ok, sprawdzę i tę możliwość, dam znać jak rezultaty :)

Edytowane przez Reverse17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.02.2023 o 08:42, @lek napisał:

A wiesz, że w Win10/11 system po wciśnięciu Zamknij tak naprawdę przechodzi w tryb hibernacji? Dlatego opcja Uruchom ponownie jest bardzo wskazana.

Ok, metoda przetestowana, JEST JAKBY LEPIEJ :D Podczas szybkiej jazdy samochodem dalej rwie ale nieco mniej, przy eksploracji piechtobutem jest już wyraźna poprawa, myślę że teraz powinno mi się udać ukończyć tego potworka optymalizacyjnego, dzięki ?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej
Jak tam gierka? Da się pograć na PC? Teraz jest promo na Ubi, gdzie za 80zł mamy kupon -40zł to zastanawiam się czy nie wziąć FC6 z The Crew 2 i wyjdzie w miarę fajna cena, 40zł+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz i się nawet nie zastanawiaj. Ograłem to dawno temu i bawiłem się ok, co prawda na raty bo to Ubi, a ich światy oprócz tego, że wyglądają pięknie to mają raczej słabe zadania poboczne lecz jako całość zdecydowanie lepiej mi się grało niż w starszą piątkę.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wyczyściłem prawie całą mapę, a w wątku główny dotarłem najwyżej do połowy. Przyjemnie się tapla w tej piaskownicy.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Reddzik napisał:

Hej
Jak tam gierka? Da się pograć na PC? Teraz jest promo na Ubi, gdzie za 80zł mamy kupon -40zł to zastanawiam się czy nie wziąć FC6 z The Crew 2 i wyjdzie w miarę fajna cena, 40zł+.

O jakim kuponie mowa?? Widze cene 62zl, a nie 80zl jak piszesz :D

A dobra widze kupo na peperku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sklepie Ubi też jest info o promocji, na ŁowcachGier tak samo, Wziąłem pogram w najbliższym czasie, oby nie było problemów jak ostatnio z tymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja takie cos zmontowalem :D Akurat nie mam 1 i2 w bibliotece.

Brak opisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie powinno być problemów. Pamiętam był moment, że odstawiała cyrki ale załatali. Ogólnie grałem w to na premierę i nie przypominam sobie tego co obecnie się dzieje z dzisiejszymi premierami gier AAA.

Ogrywałem to jeszcze na GTX 1070 na wysokich + FSR jakość, później na RTX 3070 na ultra + RT.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupuje dla benchmarka a nie dla gry ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega pyta, czy da się przenieść save z CODEX na Ubi Connect, bo by kupił? ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Save z gier Ubi są w ich folderze w większości przypadku. Czasem w innym miejscu, ale powinno się dać. Nie robiłem tego więc nie mam pewności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja po przestoju wrocilem i mam 83% postepu. Grafika bardzo dobra, wciagnalem sie bo po kazdym zadaniu ciagnie do nastepnego, fajnie sie gra. Duzo lepsza jak dla mnie od 5

Teraz robie od poczatku wspolprace z kumplem bo kupil

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Eltik napisał:

Duzo lepsza jak dla mnie od 5

Mnie wciągnął FC3, Primal i potem dopiero 6...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, Primal to kozak gierka.

W FarCry 6 też mi się dobrze gra, fajna dziewczyna z tej Dani, szczególnie jak fałszuje przy radiu za kółkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Phoenix. napisał:

Kupuje dla benchmarka a nie dla gry ?

Benchmark jest też w wersji trial jakby co ;) 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie przez Was Ubi na mnie 100 zł zarobił (FC Primal, FC6, The Crew 2 i Immortals Fenyx) :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie świetna gierka i świetna cała seria już od trójki, JEŚLI gra się w nią po mojemu: wywalamy celownik i wszelki hud (na ekranie zostaje jedynie pasek zdrowia); wyłączamy wszystkie wskaźniki i funkcjonalności, które można uznać za za ułatwienia (oznaczanie wrogów, wskaźniki wykrycia itp); nie korzystamy z czegokolwiek, co można uznać za ułatwienie (np. rozwój paska zdrowia czy zabijanie nożem ciężkozbrojnych we wcześniejszych częściach lub ułatwiające życie ciuszki albo Supremo w FC6), no i najwyższy poziom trudności, co by wrogowie byli ogarnięci i ginęło się za po prostu głupie decyzje. W taki sposób nowomodna gówno-strzelanka z minimapą, masą wskaźników i oznaczonymi wrogami zamienia się w kozacką, esencjonalną grę: tylko Ty, dobrany pod akcję sprzęt i twój pomyślunek. Sama 6ka jest bardzo fajną częścią, bo to tradycyjny progres odgrzewanej formuły, a też piewszy raz walczymy z wojskiem i takim też sprzętem. Od siebie polecam robić misje i regiony od tych o najniższym poziomie, by nie spotykać wrogów-gąbek na pociski, którzy są konsekwencją tych poziomów właśnie (FPSy nigdy nie łączą się dobrze z RPGami). No i krainy lecieć w kolejności Madrugada->El Este->Valle.

Jak widać mi się podobało - chyba dwa miesiące nawalałem wyłącznie w to i dalej było mi mało:

fc.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Pioy napisał:

Kolega pyta, czy da się przenieść save z CODEX na Ubi Connect, bo by kupił? ;)

Raczej nie zadziała, savy z ubi są bodajże jakoś przypisywane do konta, coś mi się kojarzy z AC, kiedyś na rinru czytałem, choć mogę się mylić tutaj na przykładzie AC można spróbować https://www.reddit.com/r/CrackSupport/comments/9o1k0c/is_there_an_option_to_move_saves_from_original_ac/

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pozwolę sobie wrócić do tematu mikro-ścin :E

Jak u Was z tym aktualnie? Na dziś mam już RX 7900 XT i niestety dalej nie jest idealnie :D Podczas szybkiej jazdy czy lotu/szybowania dalej regularnie występują drobne szarpnięcia obrazu co kilka/kilkanaście sekund pojedyncze mikro-szarpnięcie, nie jest to coś co dyskwalifikuje grę całkowicie, ale baaaaardzo irytuje i już nie raz przez to wyłączałem grę aby pograć w coś innego bo nie ma nic bardziej wkurzającego dla mnie od strony technicznej w grze niż stutter, świeży Windows 11 i nowe GPU, jak widać nie była to wina 192 bitowej szyny jak ktoś wcześniej zasugerował :E

Jakoś CP 2077 jest super płyny, Metro 2033 EE to samo, Forza 5 również super płynna.. Kupa od Ubi? Lubi szarpnąć jak szybciej przemieszczamy się po mapie.. :tse:

Edytowane przez Reverse17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gram w Far Cry 6 na Xbox Series X i powiem szczerze że optymalizacja jest świetna. Dla UBIOSFT :respect:   bo gra trzyma równiutkie 60 FPS nawet przy ogromnych zadymach. 

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Reverse17 napisał:

Pozwolę sobie wrócić do tematu mikro-ścin :E

Jak u Was z tym aktualnie?

Nie zauważyłem mikro ścin. Grałem na W10 21H2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, wamak napisał:

Nie zauważyłem mikro ścin. Grałem na W10 21H2.

Na konsolach gra działa jak marzenie a na PC kicha. Za takie nierówne traktowanie  zwrot kasy za grę powinien być obowiązkowy. UBI twierdzi że  naprawi optymalizacje na PC ale ile to im zajmie czasu.:szczerbaty: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi