Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, davids80 napisał:

Właśnie ograłem Dying Light 2 i zastanawiam się czy "wrzucić na ruszt" tego FC 6... Bije się z myślami, bo obecnie jest do wyrwania za 109,99.

Myślę, że nie warto, ten FC6 jest beznadziejny. Tak naprawdę ostatni dobry FC to FC3.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Siemka. Potrzebuję program do "backup'ów". Co ma robić: kopiować wskazane foldery (z wykluczeniem niektórych plików) do konkretnego folderu ale ma mieć możliwość kopiowania wszystkich plików lub tylko najnowszych (zmienionych w obrębie 1 dnia). No i jak w temacie ma być darmowy również do użytku komercyjnego (potrzebuję go wykorzystać w firmie). Zrobiłem sobie skrypt kopiujący bat z wykorzystaniem robocopy (kopiuje albo tylko najnowsze albo całość w zależności od parametru do foldery tymczasowego, pakuje folder i wysyła go na komp backupowy pod odpowiednią nazwą do odpowiedniego folderu, potem kasuje to co skopiował i spakował na dysku lokalnym). Postawiłem ten skrypt na razie na 4 kompach i o ile na każdym musiałem zmieniać ścieżki kilku folderów to na 3 przeszło to bez problemów (2x W7, 1xW10) a na 4 już miesiąc walczę by skopiował mi 2 foldery (już podawane ręcznie w skrypcie ale dalej robocopy nie widzi ścieżki źródłowej - ścieżki są zmiennymi), a także by tworzył nazwę pliku spakowanego tak jak ja chcę (i kopiował go tam gdzie ja chcę) to on tworzy tylko jeden rodzaj nazwy (dobrze, że zmienia numerację). Najgorzej jest, że podanie ścieżki bezpośrednio przy robocopy w tym skrypcie powoduje, że często dalej nie widzi ścieżki źródłowej. Pozdrawiam
    • Jakim trzeba być pustakiem żeby te komentarze czytać
    • Można poznać, które komentarze pisane są na zamówienie. Wiele z nich jest nie na temat, na przykład pod tematem o wiośnie będzie wypowiedź o jakimś polityku, jeszcze opłacona, by wisiała na górze. I zawsze są to negatywne wypowiedzi, pisane wg schematów. Ogólnie 99% komentarzy na portalach to jęki i mowa nienawiści. Polacy są smutnym narodem Więc dobrze, że ten ściek jest blokowany.
    • SteelSeries Arctis 7P+ także mi ktoś tutaj polecił.  Chyba się na nie zdecyduję, ale do tego także potrzebny jest jakiś wzmacniacz?
    • msi 2070 gaming x/z i zwykle 9 sztuk najslabsza leci 1600 ale reszta 1900-2100-2300 a wlasnie trafila mi sie sztuka ktora dopiero na 900 mem jest stabilna - WTF 40,7mhash - nic sie nie da zrobic, testowalem w roznych plytach - mem 1000 powoduje restrarty minera i poszarpany wykres dopiero ustawienie 900 dało prostą linie
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...