Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tego dodatku do Far Cry 6, który jest pewnym uzupełnieniem Far Cry 5 to zagrałem w to tak naprawdę głównie dla postaci Faith, czyli najlepszej i najciekawszej z tamtej gry (i to nie tylko moje zdanie, ale wielu graczy). Po prostu byłem ciekawy czy coś nowego pojawi się w jej wątku. Jednak czegoś co nie było w ogóle (chociażby w formie tekstów) w Far Cry 5 nie zauważyłem.

A odnośnie Far Cry 6 to jak przystało na NOWOCZESNĄ grę musiały się pojawić osoby transseksualne, transwestyci i gloryfikowanie kobiet jako lepszej płci z powodu płci (i to w wykonaniu  głównego antagonisty z gry). Sam wybrałem kobietę na główną bohaterkę. Natomiast wojsko Yarańskie to jak wojsko Izraelskie gdzie wiadomo, że jest pełno kobiet z bronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, misticzx napisał:

Ukończyłem ten najnowszy dodatek do Far Cry 6, czyli uzupełnienie Far Cry 5. Grasz w umyśle głównego antagonisty Far Cry 5 czyli Josepha. Pozostałych dodatków nie ruszam, bo mnie nie interesują, ale dla tego zrobiłem wyjątek. Ogólnie bardzo mi się podobał, bo urozmaicony, nie za długi i uzupełnia tamtą grę o pewne szczegóły. Walczysz ze swoją tak zwaną rodziną po śmierci w swoim umyśle.

Każda osoba której spodobało się Far Cry 5 powinna w niego zagrać.

8/10

 

 

Ja grałem we wszystkie dodatki i są na jedno kopyto. Zacząłem od Vaasa, potem Pagan, a Joseph było ostatni. Uważam te dodatki za słabe w porównaniu do podstawki.

Odnośnie podstawki, to bardzo mi się podobała. Na wady takie, jak kobiety w wojsku nie zwracałem zbytniej uwagi.Robiłem na przemian odkrywanie terenu, zdobywanie posterunków z misjami głównymi. Najpierw odkrywałem cały teren, a potem robiłem misje na tym terenie. Dobrze, że nie trzeba było polować na zwierzynę, jak w poprzednich częściach, aby zdobywać sloty na broń.

Czekam na Far Cry 7.

Edytowane przez wamak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wamak napisał:

Uważam te dodatki za słabe w porównaniu do podstawki.

Cała ta podstawka jak dla mnie bardzo się dłużyła, więc nie nazwę ją lepszą niż zwięzły i dobrze zrobiony ostatni dodatek. Grałem w nią 2 miesiące.

1 godzinę temu, wamak napisał:

Na wady takie, jak kobiety w wojsku nie zwracałem zbytniej uwagi

W żadnym razie nie nazwałem tego wadą.

1 godzinę temu, wamak napisał:

Robiłem na przemian odkrywanie terenu, zdobywanie posterunków z misjami głównymi.

Tak samo robiłem w dwóch regionach (co  było dłuższą strategią), a jedynie w El Este najpierw rzeczy poboczne (jak posterunki i wszystko inne), a na końcu misje główne.

1 godzinę temu, wamak napisał:

Dobrze, że nie trzeba było polować na zwierzynę, jak w poprzednich częściach, aby zdobywać sloty na broń

Tyle że w Far Cry 6 polowanie na zwierzynę nie miało sensu i było dla czystej rozrywki. W każdym regionie były unikalne zwierzęta (jedno na region) i tylko te warto było upolować jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...