Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem w czym problem - to po tym wczorajszym hotfixie, trzeba było po prostu zrobić weryfikację plików i z dupy pobiera 1.12GB od nowa. :E 

Może doczekam kiedyś czasów, że tych kretynów z Ubisoftu ktoś wysadzi w powietrze w zamachu.

----------------------

https://discussions.ubisoft.com/topic/115590/far-cry-6-black-screen-on-launch-and-crash-to-desktop-on-pc?lang=en-US

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, caleb59 napisał:

Już wiem w czym problem - to po tym wczorajszym hotfixie, trzeba było po prostu zrobić weryfikację plików i z dupy pobiera 1.12GB od nowa. :E 

U mnie to samo, tyle że od nowa pobierało aż 25GB.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, caleb59 napisał:

Może doczekam kiedyś czasów, że tych kretynów z Ubisoftu ktoś wysadzi w powietrze w zamachu.

Nie narzekajcie już tak na UBI i tak są o lata świetlne przed Microsoft Storem ;-) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Kabor napisał:

Nie narzekajcie już tak na UBI i tak są o lata świetlne przed Microsoft Storem ;-) 

Tak można wszędzie narzekać... Sam grałem w rdr2, od premiery bez crasha, tum bardziej tego gfx error czy jak to się tam zwało...Valhalla, również przez rok , jeden dwa crashe... Ubi czy nie ubi, coś jest nie tak na niektórych platformach, a rozwiązania brak... Cóż poradzić... Skończyć narzekać na Internecie...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten co tutaj nie dawno zachwalał,że warto kupić tą grę teraz powinien oddać mi pieniądze.

W Far Cry 5 chociaż fabuła wciągała,a  tutaj gra wyleciała po 3h grania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa gra. Jedni twierdzą, że najlepsza z serii, inni wywalają z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najlepsza z serii?Co tam jest takiego fajnego niby?Ta gra bardziej przypomina Just Cause aniżeli Far Cry'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja 3 tyg moze z godzine zagralem. Zero zainteresowania. Tylko zdobywanie miejscowek. A levele regionalne to najdurniejszy pomysl tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, GoodUser napisał:

Jak najlepsza z serii?Co tam jest takiego fajnego niby?Ta gra bardziej przypomina Just Cause aniżeli Far Cry'a.

Pytanie do ktorego porownujesz, przeciez 3-6 to reskiny z drobnymi roznicami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko od 4 w górę to była lipa na dłuższą metę, 6 tak samo i kompletnie nie jest warta ceny premierowej, te gry obecnie to typowe i odtwórcze ubijacze czasu od Ubisoftu. Kupujesz tylko wtedy jeśli wiesz w co się pakujesz i cena jest odpowiednio niska, nie dajcie się omamić ładnymi widoczkami.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Wszystko od 4 w górę to była lipa na dłuższą metę, 6 tak samo i kompletnie nie jest warta ceny premierowej, te gry obecnie to typowe i odtwórcze ubijacze czasu od Ubisoftu. Kupujesz tylko wtedy jeśli wiesz w co się pakujesz i cena jest odpowiednio niska, nie dajcie się omamić ładnymi widoczkami.

To jakie, w takim razie, proponujesz gry dla miłośników fps, którzy z racji wieku lub obowiązków nie są w stanie grać z młodzieżą w multi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie takich nie ma, sam kupiłem z rozmysłem wiedząc w co się pakuję tylko dlatego bo obecnie nie ma w co grać.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Ciekawa gra. Jedni twierdzą, że najlepsza z serii, inni wywalają z dysku.

Niektórzy lubią kopiuj-wklej od UBI🤣 Sam sprawdziłem po 2-3h wyleciało z dysku, a do kolejnego FC nawet już nie podchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, GoodUser napisał:

Jak najlepsza z serii?Co tam jest takiego fajnego niby?

Online recenzje YT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś siedział kilka ostatnich miesięcy jak ja nie grając w nic nowego co mogłoby chociaż w minimalnym stopniu Cię zainteresować to inaczej byś śpiewał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ja zapieprzałem w ogródku ale teraz dzięki temu mam w piwnicy pory, kapustę, selery, buraki, marchew, kartoflę, pietruszkę i ogórki w beczce. :E Nie liczę biegania bo się wziąłem za siebie i postanowiłem zrzucić kilogramy.

Co nie zmienia faktu, że i tak nie było w co grać - cały rok 2021 to dla mnie gierkowa porażka poza Days Gone czy Resident Evil Village. Zobaczymy co przyniesie BF 2042 bo jeszcze z tą grą wiążę jako taką nadzieję ale też nie chcę jej kupować w cenie premierowej, poczekam na pierwsze opinie i dalszy rozwój.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, caleb59 napisał:

Nie liczę biegania bo się wziąłem za siebie i postanowiłem zrzucić kilogramy.

BTW. Bieganie to ostatnia rzecz, która pozwoli "zrzucić kilogramy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

BTW. Bieganie to ostatnia rzecz, która pozwoli "zrzucić kilogramy".

Na kilogramy najskuteczniejszy jest Covid. Nie życzę nikomu takiego odchudzania, ale w 10 dni straciłem 7 kg. Do jedzenia musiałem się zmuszać, najgorzej smakowało słone i słodkie.

Niestety już 5 kg z tego odzyskałem mimo 3 treningów w tygodniu. Niestety codzienna praca przy biurku i reszta dnia spędzona na forum PCLab wymagałaby czegoś więcej, żeby utrzymać wagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, caleb59 napisał:

No, ja zapieprzałem w ogródku ale teraz dzięki temu mam w piwnicy pory, kapustę, selery, buraki, marchew, kartoflę, pietruszkę i ogórki w beczce. :E Nie liczę biegania bo się wziąłem za siebie i postanowiłem zrzucić kilogramy.

Co nie zmienia faktu, że i tak nie było w co grać - cały rok 2021 to dla mnie gierkowa porażka poza Days Gone czy Resident Evil Village. Zobaczymy co przyniesie BF 2042 bo jeszcze z tą grą wiążę jako taką nadzieję ale też nie chcę jej kupować w cenie premierowej, poczekam na pierwsze opinie i dalszy rozwój.

wiesz akurat BF jest multi wiec jak kupisz gre po kilku miesiacach np i bedziesz chcial grac multi to bedziesz ze tak powiem w dupie bo wszyscy beda ogarniac a ty sie bedziesz uczyl wiec w nerwach przestaniesz grac far cry to singiel i fakt kupno tego w godzinie 0 nie jest jakos wymagane. Mozna ograc jak polataja i cena spadnie

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, tgolik napisał:

Na kilogramy najskuteczniejszy jest Covid. Nie życzę nikomu takiego odchudzania, ale w 10 dni straciłem 7 kg. Do jedzenia musiałem się zmuszać, najgorzej smakowało słone i słodkie.

Niestety już 5 kg z tego odzyskałem mimo 3 treningów w tygodniu. Niestety codzienna praca przy biurku i reszta dnia spędzona na forum PCLab wymagałaby czegoś więcej, żeby utrzymać wagę.

Nie chce spamować w IT, ale trochę gniotłem ostatnio fit tematy i uwierz, NIE MA TRENINGU na chudnięcie. Można sobie leciuteńko pomóc, ale wagę traci się miską - wyłącznie. Jeżeli więcej zjesz (niż potrzebujesz), i więcej niż spalisz w ciągu normalnego dnia - zawsze przybędzie kilogramów. WYŁĄCZNIE UJEMNY BILANS KALORYCZNY. Nie ma takiego treningu, którym spalisz, to co zjesz. Nie ma. Dlatego lepiej i łatwiej nie żreć (nie pozyskiwać tanki tłuszczowej), niż to później spalić. A zrobić sobie ujemy bilans kloryczny to żaden wyczyn i tracisz smalec bez kiwnięcia palcem w bucie (choć to też złe).

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, caleb59 napisał:

To tak samo jak w CODzie, tylko tam te kamera szejki sa zawsze wylaczone😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś kolejne "atrakcje" - na sam koniec ostatniej misji fabularnej dla Maximas Matanzas nie zaskoczył skrypt i trzeba było przeładować grę, brakująca cutscenka załadowała się po wczytaniu sejwa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi