Skocz do zawartości
SPYCHCIO

FAR CRY 6

Rekomendowane odpowiedzi

Też będę ogrywał na padzie ale jednak na PC. 

28 minut temu, Stjepan666 napisał:

Padem precyzyjnego headshota nie trafisz, gdzie głowa postaci ma 2 piksele. :E

Kiedyś bym trafił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Ja nawet Assassins Creed Origins przeszedłem M+K, GTA V też, wszystko praktycznie M+K, PC mam od lat 90 to jest przywzyczajenie, Stalkera 2 też przejdę M+K i będę walił headshoty jak w poprzednich częściach. :D

25 minut temu, Stjepan666 napisał:

Padem precyzyjnego headshota nie trafisz, gdzie głowa postaci ma 2 piksele. :E

U mnie tez bylo przyzwyczajenie, podejrzwam ze wielu tu piernikow (40+) tak samo gralo wiekszosc swojego zycia k+m od lat dziecinstwa. U mnie w sumie zawsze dodatkowo bylo Playstation (od 1) do gier niedostepnych na PC i jakies tam obycie z padem mialem.

I zgadza sie, do strzelania jest celniej i szybciej, do multi z padem napewno bym nie podchodzil.  A juz przy singlach az takiej roznicy nie ma, na padzie tez daje sie rade, i tez heady wchodza, kwestia przyzwyczajenia. Za to nie trzeba przy biurku siedziec tylko rozwalasz sie na kanapie przed TV.  Tu chyba wlasnie u mnie juz o ekran chodzi, mysle ze jak bym mial wiecej miejsca na stanowisko PC i walnal bym sobie 48" oleda to pewnie w FPP shootery dalej bym na k+m pogrywal. Dobry ekran robi ogromna roznice w odbiorze gry dla mnie, kontroler czy myszka juz mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Ja nawet Assassins Creed Origins przeszedłem M+K, GTA V też, wszystko praktycznie M+K, PC mam od lat 90 to jest przywzyczajenie, Stalkera 2 też przejdę M+K i będę walił headshoty jak w poprzednich częściach. :D

 No to podobnie jak u mnie pc zawsze był na stanie od ponad 30lat jako główna platforma do grania. 

I przyzwyczajenia nic tu nie zmieniły, spokojnie stukam head shoty na padziku w FC i innych single fps. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Sheeneek napisał:

Tu chyba wlasnie u mnie juz o ekran chodzi, mysle ze jak bym mial wiecej miejsca na stanowisko PC i walnal bym sobie 48" oleda to pewnie w FPP shootery dalej bym na k+m pogrywal. Dobry ekran robi ogromna roznice w odbiorze gry dla mnie, kontroler czy myszka juz mniejsza.

Ja mam na biurku 43" i jak na nim gram to też na padzie. 

Jak u stiepana lata grania na m+k wrosło mu z przyzwyczajenia w łapy to mnie z czasem coraz bardziej nudziło. Do tego dzisiejsze gry to nie tylko strzelanie, ale latanie, jazda pojazdami etc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Ja nawet Assassins Creed Origins przeszedłem M+K, GTA V też, wszystko praktycznie M+K, PC mam od lat 90 to jest przywzyczajenie, Stalkera 2 też przejdę M+K i będę walił headshoty jak w poprzednich częściach. :D

Tez mialem takie przyzwyczajenie, az nie kupilem PS3. Dla mnie konsola+TV to inna immersja niz PC+monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Tomek1623 napisał:

E tam dramat, do wszystkiego się idzie przyzwyczaić.

 

16 godzin temu, lamparcicho napisał:

Uprzedziłeś mnie :P 

Zgadzam się w pełnej rozciągłości :E 

 

13 godzin temu, Winter™ napisał:

Jaki dramat? Jak nie jestes progejem (:E) i grasz casualowo to pad jest ok.

 

3 godziny temu, Sheeneek napisał:

Ja do tej pory tez z fps bronilem sie i zawsze k+m, wiekszosc innych juz od kilku lat glownie pad przed TV.  Ale ostatnio ogrywalem Metro EE na padzie i calkiem fajnie sie gralo, tego FC6 tez mam zamiar na padzie grac, bedzie to pierwszy. Jak nie podejdzie to bede kontynuowal przed monitorem, ale watpie bo duzy ekran, kolory i kontrast na TV robia swoje.

 

3 godziny temu, lukadd napisał:

Ja też na padziku na manualu bez wspomagania. Mycha to już praktycznie tylko do strategii lub jakbym multi fps zachciał pograć. 

 

2 godziny temu, kadajo napisał:

Jeśli gra ma wspomaganie padem to warto spróbować obydwu trybów sterowania. Ja ostatnio odkryłem ze w CP2077 gra mi się zdecydowanie lepiej padem niż M+K.

 

1 godzinę temu, gret napisał:

Też będę ogrywał na padzie ale jednak na PC. 

Kiedyś bym trafił :E

 

12 minut temu, Winter™ napisał:

Tez mialem takie przyzwyczajenie, az nie kupilem PS3. Dla mnie konsola+TV to inna immersja niz PC+monitor.

Ja jeszcze nie wiem na co będę brać czy w abo. na PC czy BOX na XSX ale nawet jak wybiorę abo. na komputer to i tak będę to ogrywać na padzie przed ekranem OLED'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Wolałem kupić drugiego oleda 48 pod pc niż 5m kabla i grać na padzie pod 65?

Haha i slusznie :D

Tez bym tak zrobil ale miejsca brak ? moze jak zmienie dom uda sie dobrych rozmiarow pokuj pod sprzet i biuro zgarnac. Na dzieci jeszcze za wczesnie zeby z domu wypedzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra jak lubi, ja z tą częścią poczekam aż Wy przejdziecie, naprawią błędy, bo pewnie będą i za rok kupię sobie za 50zł tak jak FC5 . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja FC4 nie mogę przełknąć a co dopiero 5, do 6 dotrę jak bedzie za 30zl a FC 8 będzie zapowiedziany ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, raziel88 napisał:

A wziąłem za te 189 zł na PC. Oby trzymało poziom 5 i będzie dobrze.

Też mnie korci bo najtaniej, jedyne co mnie denerwuje w tym euro agd że na ich okladce jest info że to jest wersja DVD/kod aktywacyjny :P Żebym nie dostał jakiegoś DVD do rozruchu bo bedzie wtopa i tyle będzie z grania, dlatego zazwyczaj kupowalem giery na ubi,epicu,steamie cyfrowo. Wysyłka w takim przypadku jest dzień przed premierą żeby 07.10 można było pykać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, JeanPepin napisał:

Też mnie korci bo najtaniej, jedyne co mnie denerwuje w tym euro agd że na ich okladce jest info że to jest wersja DVD/kod aktywacyjny :P Żebym nie dostał jakiegoś DVD do rozruchu bo bedzie wtopa i tyle będzie z grania, dlatego zazwyczaj kupowalem giery na ubi,epicu,steamie cyfrowo. 

Czy z płytą czy bez, kod i tak musi być. Płyta do niczego nie będzie potrzebna.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem z odbiorem w sklepie i w czwartek ma być dostępny. W pudełkach ubi zawsze jest kod który wklepuje się do ich playera i pobiera normalnie grę. Pierwsze słyszę o jakieś "rozruchowej płycie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dobrych lat praktycznie nikt nie dodaje płyt tylko same kody do pudełek, a ludzie dalej pytają :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ODIN85 napisał:

Oj tam, zawsze się można pośmiać  przy takich premierach bo wychodzi kto piraci a kto kupuje gry od lat?

Do usług :D Ja też dzięki Tobie mogę często się pośmiać :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowione. 57 euro poszlo. Pierwsza gra od dawna kupiona za pelna cene. Ale to Far Cry, wiec dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corle już gra (na PC) 

graficznie szału nie ma ale można obczaić początek i zarys fabularny (są napisy PL).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie oglądam i cały czas mam uczucie że to wszystko już było i małe zniechęcenie mnie naszło.No,ale kopia zamówiona na xsx?I tak nie ma za bardzo w co grać...

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, afrikan napisał:

Ja właśnie oglądam i cały czas mam uczucie że to wszystko już było i małe zniechęcenie mnie naszło.No,ale kopia zamówiona na xsx?I tak nie ma za bardzo w co grać...

No po gameplayu to wygląda ja reskin poprzedniej części. Ja cały czas liczę na fabułę.

Teraz, samsung70 napisał:

pytanie do tych co wzięli na PC, jest już preload? 

chce wziąc miesiąc abonoamentu ale nie za wcześnie :)

Pisali, że jest. 34GB.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, samsung70 napisał:

thx ale czy można już pobierać- o to pytałem :)

tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...