Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No, jeśli naprawdę będzie tam miasto, to świetnie, walka będzie wyglądać zupełnie inaczej i będzie to spore urozmaicenie, jeśli jakoś sensownie to rozplanują (ilość potyczek, wykrywanie naszej obecności, misje itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edycja kolekcjonerska za jedyne 859zł.

449243718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z całej sagi FarCray`ów najlepiej wspominam ... Primal, najlepiej mi się ogrywało. Natomiast najgorzej oceniam "Piątkę" jest to jedyna odsłona cyklu, którą po kilku godzinach odpuściłem. Już nawet New Dawn był w mojej ocenie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najlepiej wspominam FC1, FC2 FC3, Blood Dragon i Primal. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy pójście w miasto to dobry pomysł. Crysis jakoś pod tym względem nie wypalił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Stjepan napisał:

Ja najlepiej wspominam FC1, FC2 FC3, Blood Dragon i Primal. :)

Ja 1 i 3,reszta średniaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To na silniku Wildlands?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna gra od Ubi, której jeszcze nie skreśliłem. Teraz tylko czekać na gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kvXk9kpTURBXy9jMWRjODg5MDBiMjc0ZGM3NmI5O

n-8k9kpTURBXy85OWEzOGU4MzFmMGVmNmY5NTBkZ

-uWk9kpTURBXy8zMDM5YmFiZWVjZmIxM2VlYmU4M

pURk9kpTURBXy9hZTc0ZTQ4Mzc0ZWQ3ZmUxNTZmM

5lck9kpTURBXy84ZDFiZmE0MTgwMmIwNzk4NzBkM

zagk9kpTURBXy9lNGY1Yjg1MzFhZTM0Y2Y0MjQ3Y

sAik9kpTURBXy9jMzY0YjU4MGUzMDgyZDNiMGUyZ

Trochę większe screeny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, B@nita napisał:

Nie wiem, czy pójście w miasto to dobry pomysł. Crysis jakoś pod tym względem nie wypalił.

Crysis 2 i 3 to były korytarzówki. Ale wyobraź sobie FC na mapie z Dying Light...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Najlepszy klimat jak dla mnie ma pierwszy screen od góry.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że na screenach zamiast multum kolorków i skórek jest teraz pistolet na wodę z odpustu :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, Zas napisał:

Crysis 2 i 3 to były korytarzówki. Ale wyobraź sobie FC na mapie z Dying Light...

O to, to. Też to sobie wyobraziłem.

11 minut temu, Send1N napisał:

Widzę że na screenach zamiast multum kolorków i skórek jest teraz pistolet na wodę z odpustu :D 

Widać też kolimator z puszki po sardynkach i laserowego wskaźnika. Obstawiam crafting i złomobronie.

Edytowane przez Lypton
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jak zobaczyłem te screeny to nie wiem czy będzie mi się chciało  w to grać jak tylko zobaczyłem te bronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No, jak zobaczyłem ten realistyczny setting i bronie zrobione z gwoździarki i części kosiarki to mi entuzjazm opadł. No bo albo, albo. Ja jak najbardziej akceptuję, że to gra i że wszystko jest umowne ale takie coś łamie spójność jak dla mnie. Chociaż z drugiej strony realistycznie wyglądający powiększony magazynek, który w grze tworzymy z kości osła i uszu tygrysa, tak jak to było np. w Fc3 to też podobny klimat. Z dwojga złego wybieram jednak to drugie bo przynajmniej w akcji nie wygląda na Fortnite którego (jak i całej otoczki z nim związanej) totalnie nie trawię. No ale to Ubi a fanów w.w gierki tylko przybywa więc kierunek w którym idą wcale mnie nie dziwi.

Edytowane przez MisterMaster
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Lypton napisał:

O to, to. Też to sobie wyobraziłem.

Widać też kolimator z puszki po sardynkach i laserowego wskaźnika. Obstawiam crafting i złomobronie.

1 godzinę temu, MisterMaster napisał:

No, jak zobaczyłem ten realistyczny setting i bronie zrobione z gwoździarki i części kosiarki to mi entuzjazm opadł. No bo albo, albo. Ja jak najbardziej akceptuję, że to gra i że wszystko jest umowne ale takie coś łamie spójność jak dla mnie. Chociaż z drugiej strony realistycznie wyglądający powiększony magazynek, który w grze tworzymy z kości osła i uszu tygrysa, tak jak to było np. w Fc3 to też podobny klimat. Z dwojga złego wybieram jednak to drugie bo przynajmniej w akcji nie wygląda na Fortnite którego (jak i całej otoczki z nim związanej) totalnie nie trawię. No ale to Ubi a fanów w.w gierki tylko przybywa więc kierunek w którym idą wcale mnie nie dziwi.

Jak już będę grał, to i tak pewnie przejdę grę czymś na wzór niemodyfikowanego Kałasznikowa, i może innych w miarę realnych broni. Głęboko mam te wszystkie modyfikatory z puszek po paprykarzu szczecińskim, czy wszystkie inne nierealnie wyglądające bronie. Nie będę sobie psuł immersji,to ma być coś na wzór komunistycznej Kuby, a nie Doom. Przeważnie zawsze w miarę realnych FPSach,wybieram w miarę realne bronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie mają w sobie to coś.
Kurczę, na tego FC, jeśli nie będzie RPG, naprawdę czekam niczym fanoby gier Ubi :E

Sprawdzony, dający masę frajdy sanboxkowy, single-player'owy shooter, fajny klimat, WALKI W MIEŚCIE - na razie kupili mnie tym bardziej niż jakakolwiek zapowiedź ostatnio, może poza Mafią I Remake.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pojawiła się sama okładka to miałem napisać, że jak z każdym FC poszczelam se na promce bo te gry nie były, nie są i nie będą warte zakupu day 1.

Ale jak teraz widzę ten crafting z dupy to mi się odechciało całkiem. Nie chcę Fallouta w FC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ten screenshot gdzie sciga sie(?) z czolgiem(t64?) i rzuca w niego koktajlem molotova - :E 

Szczerze to nie pamietam kiedy ostatni raz dobrze sie bawilem przy grze ubi, wszystko co wydaja mnie odpycha z racji powtarzalnosci.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, fakt, te bronie i mnie niepokoją. Ale mam nadzieje, że to będzie tylko na początkowych etapach, a potem zdobędziemy normalne uzbrojenie... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że ta broń wygląda na zbyt skomplikowaną żeby to była początkowa popierdółka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.07.2020 o 14:58, Tomek1623 napisał:

fnlwjwpv1la51.jpg

Bullshoty zacne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No druga i trzecia tak, ale to takie bronie specjalne. anatomist mam nadzieje, że karabiny zdobędziemy potem mniej "partyzanckie" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pesymista we mnie wyczuwa tu ten przerysowany maksymalnie klimat z New Dawn. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi