Skocz do zawartości
Tomek1623

Archer C6 czerwona dioda

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem a nie problem, opiszę sprawę po krótce. Kilka dni temu typek podłączył mi światłowód. Światłowód jest podłączony do modemu Dasan H665 z którego skrętka idzie do portu WAN do Routera. Do jednego z portu lan mam podłączony PC. Wszystko działa bez zarzutu, jednak  w Archer C6 ciagle świeci dioda na czerwono która sygnalizuje brak połączenia z internetem. Po zalogowaniu się do routera, nie mogę  zaktualizować firmware, bo jest informacja że router nie ma dostępu do internetu. Niby wszystko ok, ale razi mnie strasznie ta czerwona dioda. Modem ustawiony w tryb access point. Poradzi ktoś, czy mogę na to jakoś samemu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem taki że nie mam prawdopodobnie możliwość zalogować się do tego modemu, próbowałem na różne sposoby i nic, chyba że nie umiem. Rozumiem że ten problem z diodą to kwestia przełączenia modemu w tryb bridge? W jakim trybie może pracować obecnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat. 

Mam już dosyć Archera C6, za każdym razem przy braku prądu (z różnych powodów tu w okolicy) i powrocie zasilania, router ma problemy z Wifi, albo kilka urządzeń nie działa, albo wszystkie. Czasami pomaga off/on a bywa że konieczny jest factory reset. Polecicie coś w podobnych pieniądzach, z 4 portami lan, i anteną 5g?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...