Skocz do zawartości
Petik

ssd lub nvme ~1TB

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie jakis dysk  nie ma presji co do predkosci skoro ssd wchodzi w gre jakis nvme z poczatkowych produkcji z predkosciami rzedu zwyklego ssd tez moze byc w okolicach 1TB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile chcesz wydać i jaki to ma być dysk sąd, m.2 ? Liczy się tylko 1 TB czy 500 GB ?

PNY CS3030 XLR8 M.2  1 TB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Maseczki ci nic nie dają  chyba że ją zmieniasz co 15- 20 min na nową  to   w jakimś stopniu ogranicza to co TY WYDYCHASZ  ,WYKASŁUJESZ  i WYKICHUJESZ  ze się tak wyrażę . Maseczka nie chroni cię  w żadnym stopniu przed tym co  jest w powietrzu . Także to noszenie maseczek to bardziej dla picu i  wymówi ze coś  się robi aby  ograniczyć   zachorowalność   . JUż mnie całkiem rozwala na łopatki  fakt ze  w pracy każą mi nosić jedną maseczkę (JEDNĄ )8 h  na co się nie godzę i  inni pracownicy również   , niemal cała załoga powiedzłą jedno głośnie ze maseczki będzie nosić jak będą  dostępne nowe ,świeże na zmianę  co 30 min  . U mnie w zkładzie firma zainwestowała  w kamery  termo wizyjne  każdy wchodzący do pracy jests  "badany: prze kamerę  ... cały w pic tym że próg  temp  na kamerze   jest ustawiony na 39C        także wszyscy wchodzą na zielono , ostatnio kumpal wyświetliło na czerwono   wzieli go na bok  na pomiar temp  , termometr pokazał 35.5 ... może pan iść   . QWA  komedia  Barei  to przy tym pikuś U  żony w sklepie  sieć poszła na kompromis  i cała obsługa nosi  przyłbice  a też jakiś czas  pracodawca nakazywał noszenie maseczki  przez 8h pracy .   Niestety debilizm  ,idiotyzm  i chęć własnego zysku  góruje  ..ale to polska  
    • Uciągnie,cały zestaw weźmie maksymalnie 200-250 W
    • Monitora raczej narazie nie bede zmieniał ale przyszłości pewnie tak . Jest to Samsung 23 cale ale jaki model to niestety nie wiem . No i tak jak wyżej napisane raczje tylko media ekspert wchodzi w gre .  "Jest tam tylko ta obudowa w wersji bez RGB" czyli bez czego ( jestem trochę nie w temacie ) "Grafika (RX 5700XT) jest tylko w wersji od Asusa (w xkom od gigabyte)" jest jakas różnica czy tylko w nazwie ?  https://www.x-kom.pl/lista/574ca3qau a dwie ostatnie rzeczy z listy to co to jest bo mi wyswietla tylko to i jest bez opisu i zdjecia   ( AMD W0rld 0f W4rsh1ps 4dd-0n Q2-2o2o a drugie tak AMD r4d30n 3qu1pp3d rx5xxx bvndl3 . 
    • Nie tylko. Niektóre kraje w Europie miały podobne obostrzenia, w tym niektóre landy w Niemczech.
    • Ostatnio sie zalogowalem po tym jak rzucili GTA na EGS ale masakra, tyle ze dali za darmo bunkier, MC i biuro ale tak to nie wiem jak grindować te miliony na wszystkie pierdoły  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...