Skocz do zawartości
Sixxxer

Chłodzenie R5 2600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiałem się nad zakupem chłodzenia do R5 2600. Cena do 100zł , i chyba najsensowniejszy będzie Fera 3 . (Procesor będzie podkręcany) I moje pytanie brzmi czy spartan 4 evo dałby sobie radę z moim ryzenem ? Czy lepiej Fere 3 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy będzie arctic freezer 34 (ten zwykły) wydajność fery ale ma lepszy wentylator (cichszy,wydajniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważ dopłatę do Fortisa albo Gelida Phantoma. Kiedyś może ci się zachcieć kupić sobie Ryzena 4700 i Fera może okazać się zbyt słaba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 15.07.2020 o 18:07, Send1N napisał:

Najlepszy będzie arctic freezer 34 (ten zwykły) wydajność fery ale ma lepszy wentylator (cichszy,wydajniejszy)

Nie wiem czy mi sie opłaca , ponieważ freezer 34 kosztuje 150/160 , wydajność jak mówisz podobna , ale cichsza , tylko że u mnie rx 570 chodzi na pełnych obrotach więc i tak nic to nie da . A 50 zl więcej kosztuje 

 

W dniu 16.07.2020 o 05:51, Radio_Tirana napisał:

Rozważ dopłatę do Fortisa albo Gelida Phantoma. Kiedyś może ci się zachcieć kupić sobie Ryzena 4700 i Fera może okazać się zbyt słaba. 

Hmm zastanowie się nad nimi tylko nie wiem jak z wysokością , mam obudowę nie markową i nie wiem do jakiej wysokości wejdzie chlodzenie , jak mierzyłem linijka myślę że max to jakies 15/15.5cm .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...