Skocz do zawartości
anderson20

instagram

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Używa ktoś z Was może instagrama?

Mam problem taki. Nie pamiętam czy rejestrowałem się kiedykolwiek na instagramie na moim mejlu. To przeszedłem do rejestracji i tam mam komunikat:

"Adresmojmejl@gmail.com jest używany na innym koncie."

OK, to znaczy że rejestrowałem się kiedyś, więc teraz tylko przypomnieć hasło. No to przechodzę do przypomnienia hasła:

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/

Wpsiuję mój mejl, daję wyślij i mam komunikat:

"nie znaleziono żadnych użytkowników".

OK to próbuję ejszcze przez fejsbooka się zalogować i mam komunikat:

"Wprowadzona nazwa użytkownika nie należy do konta. Sprawdź swoją nazwę użytkownika i spróbuj ponownie."

Nie powiem, ale nóż mi się w kieszeni otwiera, bo wiecie ten instagram jest tak popularny a to pod względem technicznym to jest mega bubel. Przecież te komunikaty są sprzeczne ze sobą. Albo możesz się zarejestrować albo możesz przypomnieć hasło. Nie może być że przy jednym ci wyświetla, że adres e-mail jest zarejestrowany a przy drugim że nie istnieje. Ktoś miał może taki problem. Żeby było śmiesznie to na tym głupim instagramie nie ma czegoś takiego jak support, nie możesz nigdzie napisać na żaden e-mail. Bubel totalny i jak taki bubel zyskał taką popularność to ja tego nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieruj się do działu Internet,sieci i bezpieczeństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałam maila, że nastąpiło logowanie z Wietnamu :lol2:. Instagrama nigdy nie zakładałam, chyba że mi się jakimś cudem razem z fejsem założyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...