Skocz do zawartości
@damus

Nowa myszka po Razer DeathAdder Expert, wysoka jakość wykonania - Logitech G102 Prodigy, Microsoft Intellimouse Pro, Razer DA Elite, Logitech G MX518, Roccat Kone Pure Ultra.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niestety obecna mycha - Razer DeathAdder Expert "padła" więc szukam nowej. Padła w sensie rolki, trzeba używać bardzo dużo siły, a i tak ledwo da się to kliknąć i przestała służyć jako przycisk. Pechowo po dwa tygodnie po gwarancji, wcześniej odeszła guma z boku. Rozmiar obecnej jest dobry, wykonanie ogólnie tak samo, matowa co mi pasuje, boczne przyciski płaskie, ale szerokie też fajnie.

Szukam podobnej, najlepiej dla claw do lekko finger grip. Uniwersalnej lub dla praworęcznych, wielkości podobnej nie większej jak Razer DA Expert, nie potrzebuje ciężarków, podświetlenia, profili i sotfu, z którego i tak prawie nigdy nie korzystam. Najlepiej dobra guma na boku lub nawet bez, raczej matowa, Razer DA Expert gdyby nie rolka byłaby idealna, ale tak naprawdę to mało wg mnie podlegała obciążeniom i jestem zaskoczony, że pojawił się problem. Przyciski minimum przód/tył i ewentualnie do zmiany czułości, prosta bez udziwnień, może nie za "głośna".

Z tańszych rozważam  Logitech G102 Prodigy, HyperX Pulsefire FPS Pro, SteelSeries Rival 3,  potem Logitech G203, Microsoft Intellimouse Pro, Razer DA Elite, ASUS ROG Gladius II, Roccat Kone Pure Ultra, Logitech G MX518 (tylko nie wiem jak kształt mi podpasuje i góra chyba połyskująca). Pytanie czy inne Razery DA mają lepsze rolki.

Na tą chwilę tańsze

- G102 albo Pulsefire FPS Pro lub coś z

Razer Elite,

MX 518

Roccat Kone Pure Ultra. Ten ostatni najdroższy i pytanie czy warto, któraś ma jakieś znane wady ?

 

Edytowane przez @damus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G603 powinna Ci podejść - matowa, kształt pod claw dobry, przyciski przód tył..

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, huudy napisał:

G603 powinna Ci podejść - matowa, kształt pod claw dobry, przyciski przód tył..

Dzięki, wydaje się spoko, ale nie chce bezprzewodowej. Poszukam chyba czegoś z ww, patrzyłem też na DREAM MACHINES, ale u mnie w UK ich nie ma za bardzo dostępnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak mówiłem, dopóki sam nie kupiłem. Na paluszkach z Ikei trzyma 3 miesiące, na aku nawet dłużej. Można podłączyć do 2 sprzętów na raz (BT i dongle), a co najważniejsze - nie ma absolutnie żadnej odczuwalnej różnicy między kablem a donglem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym powodem niekupienia myszki bezprzewodowej jest po prostu brak checi wydania na nia nieco wiekszej kwoty niz na przewodowe odpowiedniki...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...