Skocz do zawartości
binniebin

Samsung 970 EVO, Fractal Define S, Acer Predator X34A G-Sync, Corsair HX750W, MSI Z270 Gaming M7

Rekomendowane odpowiedzi

Cały komputer idzie na części, będę temat rozwijał. Od półtorej roku ocierany tylko z kurzu, całość używana sporadycznie przed tym terminem, także stan świetny podzespołów.

Intel Core i7 7700K s1151 OC 4.8GHz/1.250v  (zakup 18/07/2017) zdjęta czapka i przesmarowana metalem od Thermal Grizzly, więcej nigdy nie kręciłem po przejściu z R1U na Krakena, wiec pewno zapas ma jeszcze, oryginalne opakowanie 900zł

NZXT Kraken X62 (zakup 22/01/2019) 400zł, pełen komplet, 4,5 roku gwarancji producenta

MSI Z270 Gaming M7 (zakup 18/07/2017) 380zł, oryginalne opakowanie

Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8 3000MHz CL15 CMK16GX4M2B3000C15 (zakup 18/07/2017) 200zł

Zotac GTX 1080 Ti AMP! Extreme Core Edition (zakup 06/06/2017, rozszerzona do 2 lat, jak wynika z postow nizej, na pierwotnego nabywce) 1800zł, stan idealny, liquid metal thermal grizzly, oryginalny karton

Samsung 970EVO 500GB 280zł oryginalne opakowanie

WD Blue 4TB (zakup 28/01/2019) 6mc-y gwarancji do 28/01/2021

Corsair HX750W CMPSU-750HX 180zł oryginalne opakowanie

Fractal Design Define S 180zł, brak opakowania, jedna śrubka od drzwiczek nie łapie, komplet stan dobry (drobne ryski z normalnego użytkowania, nic groźnego)

Acer Predator X34A G-Sync 100Hz (zakup 18/01/2017) 2200zł stan idealny, opakowanie oryginalne

 

Wysyłka po uprzednim przelewie, koszt kurier 16zł, paczkomat 13zł, obudowa 20zł kurier jedynie.

Kontakt PW

 

hGiKoIR.jpg

yt5lIro.jpg

k552ZqT.jpg

Edytowane przez binniebin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zotac GTX 1080 Ti AMP! Extreme Core Edition (zakup 06/06/2017, pozostały 2 lata gwarancji) 2000zł, stan idealny, liquid metal thermal grizzly, oryginalny karton

 

warto dodac, ze gwarancja rozszerzona zotaca w praktyce nie istnieje przy odsprzedazy karty, wiem cos nt temat, ogolem powiem w prost, trzeba oszukiwac serwis zotaca EU znajdujacy sie w UK aby cokolwiek mozna bylo myslec o naprawie gwarancyjnej i to przy pomocy osoby, ktora zakupila i zarejestrowala karte jako pierwsza (tak naprawde nie naprawiaja sprzetu tylko wysylaja gorsze nowki a jak w tym przypadku wysla o ile znajda cos podobnego z refurbow/uzywek - ogolem karta zciorana jak po westernie)

sam serwis UK wymaga jakis horrendalnych danych w tym potwierdzenie dodatkowej rejestracji, wydruku z emailow itp, totalna porazka

 

ogolem nie polecam zotaca ani jego smiesznej rozszerzonej gwarancji (do tego koszt wyslania takiej karty do UK to minimum 80-120 zl), caloksztalem zabawa w cokolwiek z serwisem zotaca to dramat

 

kupilem tak tutaj jedna karte od forumowicza, jakis znajomy liptona, ktory mogl zrobic mnie w uja poniewaz karta od poczatku nie dzialala jak tylko wyjalem ja z pudelka, czlek twierdzil, ze wyslal dzialajaca karte, suma sumarum i tak, ze pomogl mi w jej reklamacji ale na calym interesie bylem mocno stratny finansowo

 

RE: binniebin

w skrocie ta twoja gwarancja 2 letnia na gpu to fikcja

 

dodatkowo:

 

Roszczenia z tytułu przedłużonej gwarancji winny zostać zgłoszone przez pierwotnego nabywcę produktu ZOTAC, który dokonał stosownej rejestracji na stronie firmy w celu uzyskania dostępu do serwisu gwarancyjnego dla produktu, zgodnie z pkt. 3 powyżej.

 

Produkt zwracany do serwisu z tytułu przedłużonej gwarancji należy przesłać do ZOTAC
lub do centrum serwisowego wskazanego przez ZOTAC zgodnie ze wskazaniem ZOTAC. 
Koszty przesyłki i ryzyko związane z przesyłką ponosi nabywca produktu.

Edytowane przez kamilord
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kamilord napisał:

Zotac GTX 1080 Ti AMP! Extreme Core Edition (zakup 06/06/2017, pozostały 2 lata gwarancji) 2000zł, stan idealny, liquid metal thermal grizzly, oryginalny karton

 

warto dodac, ze gwarancja rozszerzona zotaca w praktyce nie istnieje przy odsprzedazy karty, wiem cos nt temat, ogolem powiem w prost, trzeba oszukiwac serwis zotaca EU znajdujacy sie w UK aby cokolwiek mozna bylo myslec o naprawie gwarancyjnej i to przy pomocy osoby, ktora zakupila i zarejestrowala karte jako pierwsza (tak naprawde nie naprawiaja sprzetu tylko wysylaja gorsze nowki a jak w tym przypadku wysla o ile znajda cos podobnego z refurbow/uzywek - ogolem karta zciorana jak po westernie)

sam serwis UK wymaga jakis horrendalnych danych w tym potwierdzenie dodatkowej rejestracji, wydruku z emailow itp, totalna porazka

 

ogolem nie polecam zotaca ani jego smiesznej rozszerzonej gwarancji (do tego koszt wyslania takiej karty do UK to minimum 80zl), caloksztalem zabawa w cokolwiek z serwisem zotaca to dramat

 

kupilem tak tutaj jedna karte od forumowicza, jakis znajomy liptona, ktory mogl zrobic mnie w uja poniewaz karta od poczatku nie dzialala jak tylko wyjalem ja z pudelka, czlek twierdzil, ze wyslal dzialajaca karte, suma sumarum i tak, ze pomogl mi w jej reklamacji ale na calym interesie bylem mocno stratny finansowo

nie bardzo rozumiem co wspolnego ma Twoja opinia nt. producenta i negatywnego doswiadczenia z serwisem do mojego tematu sprzedazy?

 

Prosze o udzielanie sie jedynie w przypadku zainteresowania, aczkolwiek wskazywalem PW w takim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o fakt - Ty sprzedaż kartę np mojej osobie, po czym karta sie zrypie i wyśle ja do Zotac'a to oczywiście nie uznają gwarancji , gwarancje masz tylko i wyłącznie TY jako pierwszy właściciel, nie możesz sprzedać karty  i mówić komuś ze ma gwarancje, chyba ze jak cos sie z karta stanie to weźmiesz i będziesz reklamował Ty , w sumie nie wyobrażam sobie jako np kupujący odsyłać karte to ciebie bys ty odesłał do Zotac'a prowadził całe RMA i potem odesłał kartę do mnie  . 

Ja poluje własnie na ta karte i od razu bym ja kupił ale nie dam 2k za karte bez gw :/ 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram kręci się chociaż jakoś skoro sprzedajesz drożej niż w sklepie? I ta sama sytuacja. Gwarancja tylko dla pierwszego nabywcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Viking napisał:

Ram kręci się chociaż jakoś skoro sprzedajesz drożej niż w sklepie? I ta sama sytuacja. Gwarancja tylko dla pierwszego nabywcy.

Gdzie ram widzisz taniej? W jaki sposób niby po paragonie stwierdza producent ze nie jesteś pierwszym właścicielem? Sprawdzałem wczoraj zapis przed dodaniem i nie widziałem takiej adnotacji także proszę sobie darować.

 

czy się kręci to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"This warranty is limited to the original purchaser and is non-transferable, except where prohibited by applicable local law."

Na Amazon. Jeśli tylko paragon to ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...