Skocz do zawartości
Spl97

Europuchary 2020/21

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Choć rozgrywki europejskie w sezonie 2019/20 jeszcze się nie zakończyły,a za rogiem czai się sezon 2020/21,otwieram wątek o rozgrywkach europejskich - sezon 2020/21

Przy podziale miejsc na poszczególne federacje będzie brany pod uwagę ranking krajowy UEFA z sezonu 2018/19

http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=93

https://www.transfermarkt.pl/statistik/klubrangliste

Reprezentanci Polski w el.LM oraz LE - sezon 2020/21

- Legia Warszawa - 1 runda el.LM ścieżka mistrzowska (mistrz Polski 2020)

- Lech Poznań - 1 runda el.LE ścieżka ligowa (wicemistrz Polski 2020)

- Piast Gliwice - 1 runda el.LE ścieżka ligowa (3.drużyna Ekstraklasy 2019/20)

- Cracovia - 1 runda el.LE ścieżka ligowa (zwycięzca pucharu Polski 2019/20)

Terminarz Ligi Mistrzów 2020/21

b7776734a7fe3861.jpg

Terminarz Ligi Europy 2020/21

f2c7c8cb3a99a3ba.jpg

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liga Mistrzów - runda wstępna

Półfinały 8 sierpnia 2020 na Centre sportif de Colovray w Nyonie

Tre Flori(San Marino) - Linfield (Irlandia Płn.) 0:2

Drita (Kosowo) - Inter D'Escaldes (Andora) 2:1

Finał 11 sierpnia 2020  - Również Nyon

Linfield - Drita walkower 3:0

Liga Europy - runda wstępna 20 sierpnia

SP Tre Penne (San Marino) - Gijlani (Kosowo) 1:3
Lincoln Red Imps (Gibraltar) - FC Pristina (Kosowo) walkower 3:0
FC Santa Coloma (Andora) - Iskra Danilovgrad (Czarnogóra) 0:0 k.3:4
UE Engordany (Andora) - FK Zeta (Czarnogóra) 1:3
Glentoran FC (Irlandia Płn.) - HB Torshavn (Wyspy Owcze) 1:0
St.Joseph's (Gibraltar) - B36 Torshavn (Wyspy Owcze) 1:2
Coleraine FC (Irlandia Płn.) - SP La Fiorita (San Marino) 1:0
NSI Runavik (Wyspy Owcze) - Barry Town United FC (Walia) 5:1

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liga Mistrzów - Pierwsza runda kwalifikacyjna 18/19 sierpnia

Ferencvaros (Węgry) - Djurgardens IF (Szwecja) 2:0
Celtic (Szkocja) - KR Reykjavik (Islandia) 6:0
Legia Warszawa (Polska) - Linfield FC (Irlandia Płn.) 1:0
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Fola Esch (Luksemburg) 2:0
Connah's Quay Nomads (Walia) - FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) 0:2
Crvena Zvezda (Serbia) - Europa FC (Gibraltar) 5:0
Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - Ludogorets Razgrad (Bułgaria) 1:3
Ararat-Armenia (Armenia) - Omonia (Cypr) 0:1 po d.
Floriana (Malta) - CFR Cluj (Rumunia) 0:2
Maccabi Tel Aviv (Izrael) - Riga FC (Łotwa) 2:0
Qarabag FK (Azerbejdżan) - FK Sileks (Macedonia Płn.) 4:0
Dinamo Tbilisi (Gruzja) - KF Tirana (Albania) 0:2
Dinamo Brest (Białoruś) - FK Astana (Kazachstan) 6:3
Molde FK (Norwegia) - KuPS (Finlandia) 5:0
Flora Tallinn (Estonia) - FK Suduva (Litwa) 1:1 k.2:4
NK Celje (Słowenia) - Dundalk FC (Irlandia) 3:0
KI Klaksvik (Wyspy Owcze) - Slovan Bratysława (Słowacja) walkower 3:0

Liga Europy - Pierwsza runda kwalifikacyjna 27 sierpnia

NK Maribor (Słowenia) 1:1 k.4:5 Coleraine FC (Irlandia Płn.)
Olimpija Lublana (Słowenia) 2:1 po d. Víkingur Reykjavík (Islandia)
B36 Torshavn (Wyspy Owcze) 4:3 po d. Levadia Tallinn (Estonia)
FK Riteriai (Litwa) 3:2 po d. Derry City (Irlandia)
Žalgiris Wilno (Litwa) 2:0 Paide Linnameeskond (Estonia)
Budapest Honvéd FC (Węgry) 2:1 po d. Inter Turku (Finlandia)
Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 3:0 FC Differdange 03 (Luksemburg)
Valletta FC (Malta) 0:1 Bala Town (Walia)
Lincoln Red Imps (Gibraltar) 2:0 Union Titus Pétange (Luksemburg)
Rosenborg BK (Norwegia) 4:2 Breiðablik (Islandia)
Aberdeen (Szkocja) 6:0 NSI Runavik (Wyspy Owcze)
Motherwell (Szkocja) 5:1 Glentoran FC (Irlandia Płn.)
Hammarby IF (Szwecja) 3:0 Puskás Akadémia FC (Węgry)
Malmö FF (Szwecja) 2:0 Cracovia (Polska)
Kukësi (Albania) 2:1 Sławia Sofia (Bułgaria)
FK Ventspils (Łotwa) 2:1 Dinamo-Auto Tyraspol (Mołdawia)
Szachcior Soligorsk (Białoruś) 0:0 k.1:4 Sfîntul Gheorghe (Mołdawia)
Dynama Mińsk (Białoruś) 0:2 Piast Gliwice (Polska)
Aarhus GF (Dania) 5:2 FC Honka (Finlandia)
Shamrock Rovers (Irlandia) 2:2 k.12:11 Tampereen Ilves (Finlandia)
FH (Islandia) 0:2  DAC Dunajská Streda (Słowacja)
The New Saints F.C. (Walia) 3:1 po d.  MŠK Žilina (Słowacja)
FC Vaduz (Liechtenstein) 0:2  Hibernians (Malta)
Servette FC (Szwajcaria) 3:0  MFK Ružomberok (Słowacja)
Neftçi PFK (Azerbejdżan) 2:1  Szkupi (Macedonia Płn.)
Keşlə Baku (Azerbejdżan) 0:0 k.4:5  KF Laçi (Albania)
Hapoel Beer Szewa (Izrael) 3:0  Dinamo Batumi (Gruzja)
Nõmme Kalju (Estonia) 0:4  NŠ Mura (Słowenia)
FK Bodø/Glimt (Norwegia) 6:1  Kauno Žalgiris (Litwa)
FC Fehérvár (Węgry) 1:1 k.4:2  Bohemian F.C. (Irlandia)
Apollon Limassol (Cypr) 5:1  Saburtalo Tbilisi (Gruzja)
Maccabi Hajfa (Izrael) 3:1  FK Željezničar (Bośnia i Hercegowina)
Alaszkert (Armenia) 0:1  FK Renowa (Macedonia Płn.)
Partizan Belgrad (Serbia) 1:0  Rīgas Futbola skola (Łotwa)
Lech Poznań (Polska) 3:0  Valmiera Glass VIA (Łotwa)
Ordabasy Szymkent (Kazachstan) 1:2  FC Botoșani (Rumunia)
FCSB (Rumunia) 3:0  Szirak Giumri (Armenia)
Progrès Niedercorn (Luksemburg) 3:0 FK Zeta (Czarnogóra)
CSKA Sofia (Bułgaria) 2:1  Sirens FC (Malta)
Petrocub Hîncești (Mołdawia) 0:2  TSC Bačka Topola (Serbia)
Sumgayit PFK (Azerbejdżan) 0:2  Szkendija Tetowo (Macedonia Płn.)
Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 4:1  Noah Erywań (Armenia)
Lokomotiwi Tbilisi (Gruzja) 2:1  Universitatea Krajowa (Rumunia)
Teuta Durrës (Albania) 2:0 Beitar Jerozolima (Izrael)
Borac Banja Luka (Bośnia i Hercegowina) 1:0 Sutjeska Nikšić (Czarnogóra)
Iskra Danilovgrad (Czarnogóra) 0:1 Łokomotiw Płowdiw (Bułgaria)
Gijlani (Kosowo) 0:2 po d. APOEL Nikozja (Cypr)
Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liga Mistrzów - Druga runda kwalifikacyjna 25/26 sierpnia
Ścieżka Mistrzowska
CFR Cluj (Rumunia) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 2:2 k.5:6
BSC Young Boys (Szwajcaria) - KI Klaksvik (Wyspy Owcze) 3:1
Celtic (Szkocja) - Ferencvaros (Węgry) 1:2
FK Suduva (Litwa) - Maccabi Tel Awiw (Izrael) 0:3
Legia Warszawa (Polska) - Omonia Nikozja (Cypr) 0:2 po d.
NK Celje (Słowenia) - Molde FK (Norwegia) 1:2
Łudogrec Razgrad (Bułgaria) - FC Midtjyland (Dania) 0:1
Dinamo Brest (Białoruś) - FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) 2:1
Qarabag FK (Azerbejdżan) - Sheriff Tyraspol (Mołdawia) 2:1
KF Tirana (Albania) - Crvena Zvezda (Serbia) 0:1
Ścieżka ligowa
AZ Alkmaar (Holandia) - Viktoria Pilzno (Czechy) 3:1 po d.
PAOK FC (Grecja) - Besiktas Stambuł (Turcja) 3:1
Lokomotiva Zagrzeb (Chorwacja) - Rapid Wiedeń (Austria) 0:1
 

Liga Europy - Druga runda kwalifikacyjna 17 września
Ścieżka Mistrzowska
Inter D'Escaldes (Andora) - Dundalk FC (Irlandia) 0:1
KuPS (Finlandia) - Slovan Bratysława (Słowacja) 1:1 k.4:3
Linfield FC (Irlandia Płn.) - Floriana FC (Malta) 0:1
Riga FC (Łotwa) - SP Tre Flori (San Marino) 1:0
Djurgardens IF (Szwecja) - Europa FC (Gibraltar) 2:1
Flora Tallinn (Estonia) - KR Reykjavik (Islandia) 2:1
FK Sileks (Macedonia Płn.) - Drita (Kosowo) 0:2
FK Astana (Kazachstan) - Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 0:1
Ararat-Armenia (Armenia) - Fola Esch (Luksemburg) 4:3 po d.
Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Dinamo Tbilisi (Gruzja) 0:1
Ścieżka ligowa
Hammarby IF (Szwecja) - Lech Poznań (Polska) 0:3
Kajsar Kyzyłorda (Kazachstan) - APOEL Nikozja (Cypr) 1:4
NS Mura (Słowenia) - Aarhus GF (Dania) 3:0
Maccabi Hajfa (Izrael) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan) 2:1
Lokomotivi Tbilisi (Gruzja) - Dinamo Moskwa (Rosja) 2:1
Neftci PFK (Azerbejdżan) - Galatasaray Stambuł (Turcja) 1:3
B36 Torshavn (Wyspy Owcze) - The New Saints FC (Walia) 2:2 k.5:4
Coleraine FC (Irlandia Płn.) - Motherwell (Szkocja) 2:2 k.0:3
IFK Goteborg (Szwecja) - FC Kobenhavn (Dania) 1:2
TSC Backa Topola (Serbia) - FCSB (Rumunia) 6:6 k.4:5
Teuta Durres (Albania) - Granada CF (Hiszpania) 0:4
OFI Kreta (Grecja) - Apollon Limassol (Cypr) 0:1
Progres Niedercorn (Luksemburg) - Willem II (Holandia) 0:5
Viking FK (Norwegia) - Aberdeen (Szkocja) 0:2
Standard Liege (Belgia) - Bala Town (Walia) 2:0
Sfintul Gheorghe (Mołdawia) - Partizan Belgrad (Serbia) 0:1 po d.
CSKA Sofia (Bułgaria) - BATE Borysów (Białoruś) 2:0
FC Botosani (Rumunia) - Szkendija Tetowo (Macedonia Płn.) 0:1
Lokomotiv Płowdiw (Bułgaria) - Tottenham Hotspur (Anglia) 1:2
KF Laci (Albania) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 1:2
Aris FC (Grecja) - Kołos Kowaliwka (Ukraina) 1:2
Honved FC (Węgry) - Malmoe FF (Szwecja) 0:2
FK Ventspils (Łotwa) - Rosenborg BK (Norwegia) 1:5
FK Riteriai (Litwa) - Slovan Liberec (Czechy) 1:5
Lincoln Red Imps (Gibraltar) - Glasgow Rangers (Szkocja) 0:5
Servette FC (Szwajcaria) - Stade de Reims (Francja) 0:1
Borac Bania Luka (Bośnia i Hercegowina) - Rio Ave FC (Portugalia) 0:2
FK Renowa (Macedonia Płn.) - Hajduk Split (Chorwacja) 0:1
Olimpija Lublana (Słowenia) - Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 2:3 po d.
FK Kukesi (Albania) - VfL Wolfsburg (Niemcy) 0:4
DAC Dunajska Streda (Słowacja) - FK Jablonec (Czechy) 5:3 po d.
Piast Gliwice (Polska) - TSV Hartberg (Austria) 3:2
NK Osijek (Chorwacja) - FC Basel (Szwajcaria) 1:2
Shamrock Rovers (Irlandia) - AC Milan (Włochy) 0:2
Hiberians (Malta) - FC Fehervar (Węgry) 0:1
FK Bodo/Glimt (Norwegia) - Zalgiris Wilno (Litwa) 3:1

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam niech ktoś zdelegalizuje, zutylizuje, cokolwiek tę Legię :E Ile można się z nich śmiać, brzuch ma też swoje granice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko legie , cala lige najlepiej :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jasne, ale Legia jest zawsze krojona na naszego mesjasza, najbogatszego, najlepszego, "tylko Legia może nas godnie reprezentować". Dlatego zasługują na największe baty odpadając w 2 rundzie z FC Dzieci z Bullerbyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TmK napisał:

To jasne, ale Legia jest zawsze krojona na naszego mesjasza, najbogatszego, najlepszego, "tylko Legia może nas godnie reprezentować". Dlatego zasługują na największe baty odpadając w 2 rundzie z FC Dzieci z Bullerbyn.

Nie jest, to wina samego klubu, a całej naszej ligi (i oczywiście durnego podkreślania o mocnym mistrzu ekstraklapy, dobrych jego transferach itp). Jeszcze 15 lat temu płakaliśmy, że już nie prezentujemy się dobrze, że liga Rumuńska, Serbska czy Chorwacka powinna być przykładem, że mają wychowanków, iż powinniśmy patrzeć na to jak oni sobie radzą w pucharach itd. Problem nasz jest tylko taki, że z roku na rok jest coraz gorzej (z małymi odstępstwami). Jako dzieciak miałem świra na piłce i długo ten stan się utrzymywał, bez problemu umiałem wymienić niemal całe 11 stki słabiutkich klubów jak Odra Wodzisław i innych i z przykrością muszę stwierdzić, że tamten poziom owej ligi był jednak wyższy niż obecnie.
Teraz wystarczy obejrzeć obojętnie jaki mecz ekstraklapy i po 10-15 minutach chce się rzygać. Pod koniec sezonu oglądałem dwa spotkania Łódzkiego Widzewa, kilka dni temu natomiast spotkanie Jagi z Wisłą. Poziom identyczny, notoryczne wykopy na aut, długie przerzuty piłki bez większego pomysłu na kreowanie gry, maksymalnie 3-4 wymiany piłki po czym następuje jej strata przez awaryjny wykop na aut, niecelne podanie, potknięcie się, paraliż podczas pressingu przeciwnika (wybierz dowolną sytuację :E). Jeżeli się, to ogląda, to można tylko załamać ręce, taki jest to dramat.

Odpadnięcie z Cypryjczykami nie jest żadnym zaskoczeniem, prawdopodobnie odpadnie też Cracovia oraz Piast. Jedynie Lech z racji naprawdę słabiutkiego rywala ma szansę. Czołowe zespoły ligi Cypryjskiej nie od dziś są dla nas zbyt ciężkim, niewygodnym rywalem, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam w sezonie raptem kilka meczów Ekstraklasy i... jakoś idzie wytrzymać
Co do wczorajszego meczu to swoje trzy grosze dołożył sędzia.Gdyby nie czerwień dla Lewczuka,to mecz wyglądałby zupełnie inaczej.

6 godzin temu, zdunzdun napisał:

Odpadnięcie z Cypryjczykami nie jest żadnym zaskoczeniem, prawdopodobnie odpadnie też Cracovia oraz Piast.

Cracovia polegnie z hukiem,nawet Probierz nie pomoże.Ze Szwedami nasze kluby grają słabo,gdyż szwedzkie kluby są w rytmie meczowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
51 minut temu, Spl97 napisał:

Ja oglądam w sezonie raptem kilka meczów Ekstraklasy i... jakoś idzie wytrzymać
Co do wczorajszego meczu to swoje trzy grosze dołożył sędzia.Gdyby nie czerwień dla Lewczuka,to mecz wyglądałby zupełnie inaczej.

Cracovia polegnie z hukiem,nawet Probierz nie pomoże.Ze Szwedami nasze kluby grają słabo,gdyż szwedzkie kluby są w rytmie meczowym.

Nie chodzi o rytm meczowy, w tym roku przerwa była bardzo krótka i powinniśmy również w tym rytmie być. Dodatkowo Cracovia grała choćby o superpuchar.
Liga Szwedzka już od wielu lat jest po prostu mocniejsza dlatego Cracovia zapewne polegnie (już dostaje 1:0 w początkowej fazie meczu...).
Piast się obronił i to należy pochwalić. Mamy już jakiś sukces w porównaniu do ubiegłorocznych popisów naszych nędznych klubów.

Legia przegrała tylko przez swoją nędzną grę, sędzia ewidentnie pomógł, ale umówmy się, Legia nie dyktowała żadnych warunków gry ;).

Edytowane przez zdunzdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, zdunzdun napisał:

Nie chodzi o rytm meczowy, w tym roku przerwa była bardzo krótka i powinniśmy również w tym rytmie być. Dodatkowo Cracovia grała choćby o superpuchar.
Liga Szwedzka już od wielu lat jest po prostu mocniejsza dlatego Cracovia zapewne polegnie (już dostaje 1:0 w początkowej fazie meczu...).

Zgadzam się,też zapominałem napisać,że jednak Szwedzi grają stylem niewygodnym dla polskich drużyn i w meczu Cracovii to mocno widać.
Już 2-0 jest i pachnie kolejnymi golami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liga Mistrzów - Trzecia runda kwalifikacyjna 15/16 września
Ścieżka Mistrzowska
Ferencvaros (Węgry) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 2:1
Qarabag FK (Azerbejdżan) - Molde FK (Norwegia) 0:0 k.5:6
Omonia Nikozja (Cypr) - Crvena Zvezda (Serbia) 1:1 k.4:2
FC Midtjyland (Dania) - BSC Young Boys (Szwajcaria) 3:0
Maccabi Tel Awiw (Izrael) - Dynamo Brześć (Białoruś) 1:0
Ścieżka Ligowa
PAOK FC (Grecja) - Benfica Lizbona (Portugalia) 2:1
Dynamo Kijów (Ukraina) - AZ Alkmaar (Holandia) 2:0
KAA Gent (Belgia) - Rapid Wiedeń (Austria) 2:1

Liga Europy - Trzecia runda kwalifikacyjna 24 września
Ścieżka Mistrzowska
Ludogorets Razgrad (Bułgaria) - wolny los
KF Tirana (Albania) - wolny los
FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) - Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 2:1
Sheriff Tyraspol (Mołdawia) - Dundalk FC (Irlandia) 1:1 k.3:5
Ararat-Armenia (Armenia) - NK Celje (Słowenia) 1:0 po d.
Riga FC (Łotwa) - Celtic (Szkocja) 0:1
KuPS (Finlandia) - FK Suduva (Litwa) 2:0
Legia Warszawa (Polska) - Drita (Kosowo) 2:0
KI Klaksvik (Wyspy Owcze) - Dinamo Tbilisi (Gruzja) 6:1
Djurgardens IF (Szwecja) - CFR Cluj (Rumunia) 0:1
Floriana FC (Malta) - Flora Tallinn (Estonia) 0:0 k.2:4
Ścieżka Ligowa
NS Mura (Słowenia) - PSV Eindhoven (Holandia) 1:5
Malmoe FF (Szwecja) - Lokomotiva Zagrzeb (Chorwacja) 5:0
Sporting Lizbona (Portugalia) - Aberdeen (Szkocja) 1:0
Royal Charleroi (Belgia) - Partizan Belgrad (Serbia) 2:1 po d.
Rosenborg BK (Norwegia) - Alanyaspor (Turcja) 1:0
VfL Wolfsburg (Niemcy) - Desna Czernihów (Ukraina) 2:0
FC Fehervar (Wegry) - Stade de Reims (Francja) 0:0 k.4:1
Granada CF (Hiszpania) - Lokomotivi Tbilisi (Gruzja) 2:0
HNK Rijeka (Chorwacja) - Kołos Kowaliwka (Ukraina) 2:0 po d.
FC Sankt Gallen (Szwajcaria) - AEK Ateny (Grecja) 0:1
LASK Linz (Austria) - DAC Dunajska Streda (Słowacja) 7:0
AC Milan (Włochy) - FK Bodo/Glimt (Norwegia) 3:2
Szkendija Tetowo (Macedonia Płn.) - Tottenham Hotspur (Anglia) 1:3
Standard Liege (Belgia) - Vojvodina Nowy Sad (Serbia) 2:1 po d.
FK Rostów (Rosja) - Maccabi Hajfa (Izrael) 1:2
Willem II (Holandia) - Glasgow Rangers (Szkocja) 0:4
Apollon Limassol (Cypr) - Lech Poznań (Polska) 0:5
Besiktas Stambuł (Turcja) - Rio Ave (Portugalia) 1:1 k.2:4
FCSB (Rumunia) - Slovan Liberec (Czechy) 0:2
Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Motherwell (Szkocja) 3:0
FC Kobenhavn (Dania) - Piast Gliwice (Polska) 3:0
FC Basel (Szwajcaria) - Anorthosis Famagusta (Cypr) 3:2
Galatasaray Stambuł (Turcja) - Hajduk Split (Chorwacja) 2:0
Viktoria Pilzno (Czechy) - SonderjyskE (Dania) 3:0
APOEL Nikozja (Cypr) - Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 2:2 k.4:2
CSKA Sofia (Bułgaria) - B36 Torshavn (Wyspy Owcze) 3:1

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liga Mistrzów - Runda play-off 22/23 - 29/30 września
Ścieżka Mistrzowska
Slavia Praga (Czechy) - FC Midtjylland (Dania) 0:0 1:4
Maccabi Tel Awiw (Izrael) - Red Bull Salzburg (Austria) 1:2 1:3
Olympiakos Pireus (Grecja) - Omonia Nikozja (Cypr) 2:0 0:0
Molde FK (Norwegia) - Ferencvaros (Węgry) 3:3 0:0 br.wyj.0-3
Ściezka Ligowa
FK Krasnodar (Rosja) - PAOK FC (Grecja) 2:1 2:1
KAA Gent (Belgia) - Dynamo Kijów (Ukraina) 1:2 0:3

Liga Europy - Runda play-off 1 października
Ścieżka Mistrzowska
BSC Young Boys (Szwajcaria) - KF Tirana (Albania) 3:0
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Flora Tallinn (Estonia) 3:1
CFR Cluj (Rumunia) - KuPS (Finlandia) 3:1
Ararat-Armenia (Armenia) - Crvena Zvezda (Serbia) 1:2
Dynamo Brześć (Białoruś) - Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 0:2
FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) - Celtic (Szkocja) 0:1
Legia Warszawa (Polska) - Qarabag FK (Azerbejdżan) 0:3
Dundalk FC (Irlandia) - KI Klaksvik (Wyspy Owcze) 3:1
Ścieżka Ligowa
Hapoel Beer Szewa (Izrael) - Viktoria Pilzno (Czechy) 1:0
Rosenborg FK (Norwegia) - PSV Eindhoven (Holandia) 0:2
AEK Ateny (Grecja) - VfL Wolfsburg (Niemcy) 2:1
FC Basel (Szwajcaria) - CSKA Sofia (Bułgaria) 1:3
Sporting Lizbona (Portugalia) - LASK Linz (Austria) 1:4
Royal Charleroi (Belgia) - Lech Poznań (Polska) 1:2
Rio Ave (Portugalia) - AC Milan (Włochy) 2:2 k.8:9
FC Kobenhavn (Dania) - HNK Rijeka (Chorwacja) 0:1
Malmo FF (Szwecja) - Granada CF (Hiszpania) 1:3
Tottenham Hotspur (Anglia) - Maccabi Hajfa (Izrael) 7:2
Slovan Liberec (Czechy) - APOEL Nikozja (Cypr) 1:0
Standard Liege (Belgia) - FC Fehervar (Węgry) 3:1
Glasgow Rangers (Szkocja) - Galatasaray Stambuł (Turcja) 2:1

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Reprezentanci fazy grupowej Ligi Mistrzów 2020/21 - losowanie 1 października
Hiszpania: Sevilla FC,Real Madryt,FC Barcelona,Atletico Madryt
Anglia: Liverpool,Manchester City,Manchester United,Chelsea Londyn
Włochy: Juventus Turyn,Inter Mediolan,SS Lazio Rzym,Atalanta Bergamo
Niemcy: Bayern Monachium,Borussia Dortmund,RB Lipsk,Borussia Moenchengladbach
Francja: Paris Saint-Germain,Olympique Marsylia,Stade Rennes
Rosja: Zenit St.Petersburg,Lokomotiv Mokswa,FK Krasnodar
Portugalia: FC Porto
Ukraina: Szachtar Donieck,Dynamo Kijów
Holandia: Ajax Amsterdam
Austria: Red Bull Salzburg
Grecja: Olympiakos Pireus
Belgia: Club Brugge
Turcja: Istanbul Basaksehir
Dania: FC Midtjylland
Węgry: Ferencvaros TC

Wyniki losowania:
Grupa A - Bayern Monachium,Atletico Madryt,Red Bull Salzburg,Lokomotiv Moskwa
Grupa B - Real Madryt,Szachtar Donieck,Inter Mediolan,Borussia Moechengladbach
Grupa C - FC Porto,Manchester City,Olympiakos Pireus,Olympique Marsylia
Grupa D - Liverpool,Ajax Amsterdam,Atalanta Bergamo,FC Midtjylland
Grupa E - Sevilla FC,Chelsea Londyn,FK Krasnodar,Stade Rennes
Grupa F - Zenit St.Petersburg,Borussia Dortmund,SS Lazio Rzym,Club Brugge
Grupa G - Juventus Turyn,FC Barcelona,Dynamo Kijów,Ferencvaros TC
Grupa H - Paris Saint-Germain,Manchester United,RB Lipsk,Istanbul Basaksehir

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reprezentanci fazy grupowej Ligi Europy 2020/21 - losowanie 2 października
Anglia: Arsenal Londyn,Tottenham Hotspur,Leicester City
Włochy: AS Roma,SSC Napoli,AC Milan
Portugalia: Benfica Lizbona,SC Braga
Niemcy: Bayer Leverkusen,TSG 1899 Hoffenheim
Hiszpania: Villareal CF,Granada CF,Real Sociedad
Rosja: CSKA Moskwa
Belgia: KAA Gent,Standard Liege,Royal Antwerpia
Holandia: PSV Eindhoven,AZ Alkmaar,Feyenoord Rotterdam
Szkocja: Celtic Glasgow,Glasgow Rangers
Chorwacja: Dinamo Zagrzeb,HNK Rijeka
Czechy: Sparta Praga,Slavia Praga,Slovan Liberec
Bułgaria: Łudogorec Razgrad,CSKA Sofia
Szwajcaria: BSC Young Boys
Serbia: Crvena Zvezda Belgrad
Austria: Rapid Wiedeń,LASK Linz,Wolfsberger AC
Grecja: PAOK Saloniki,AEK Ateny
Azerbejdżan: Qarabag Agdam
Izrael: Maccabi Tel Aviv,Hapoel Be'er Szewa
Norwegia: Molde FK
Rumunia: CFR Cluj
Ukraina: Zoria Ługańsk
Francja: Lille OSC,OGC Nice
Irlandia: Dundalk FC
Polska: Lech Poznań
Turcja: Sivasspor
Cypr: Omonia Nikozja

Wyniki losowania:
Grupa A - AS Roma,BSC Young Boys,CFR Cluj,CSKA Sofia
Grupa B - Arsenal Londyn,Rapid Wiedeń,Molde FK,Dundalk FC
Grupa C - Bayer Leverkusen,Slavia Praga,Hapoel Be'er Szewa,OGC Nice
Grupa D - Benfica Lizbona,Standard Liege,Glasgow Rangers,Lech Poznań
Grupa E - PSV Eindhoven,PAOK Saloniki,Granada CF,Omonia Nikozja
Grupa F - SSC Napoli,Real Sociedad,AZ Alkmaar,HNK Rijeka
Grupa G - SC Braga,Leicester City,AEK Ateny,Zoria Ługańsk
Grupa H - Celtic Glasgow,Sparta Praga,AC Milan,Lille OSC
Grupa I - Villareal CF,Qarabag Agdam,Maccabi Tel-Aviv,Sivasspor
Grupa J - Tottenham Hotspur,Łudogorec Razgrad,LASK Linz,Royal Antwerpia
Grupa K - CSKA Moskwa,Dinamo Zagrzeb,Feyenoord Rotterdam,Wolfsberger AC
Grupa L - KAA Gent,Crvena Zvezda,TSG 1899 Hoffenheim,Slovan Liberec

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia odpadła z Karabachem i tyle ją widziano w Europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia na rodzimym podwórku gra tak, że dostaje baty, ostatni mecz z Górnikiem. Fajnie, że chociaż Lech awansował i nie miał wcale łatwiej od Legii, to Legia gra piach i dno mułu.
Na co dzień nie oglądam naszej ligi bo nie ma co. Ale Lech jak widać gra młodzieżowcami, nie to co Legia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Reddzik napisał:

Legia na rodzimym podwórku gra tak, że dostaje baty, ostatni mecz z Górnikiem. Fajnie, że chociaż Lech awansował i nie miał wcale łatwiej od Legii, to Legia gra piach i dno mułu.
Na co dzień nie oglądam naszej ligi bo nie ma co. Ale Lech jak widać gra młodzieżowcami, nie to co Legia...

Nie oglądam za specjalnie polskiej ekstraklasy,ale fakt gra Legii jest ciężka dla oczu.W wczorajszym meczu niestety Legia nie miała argumentów,żeby pokonać Karabach.
A co do Lecha,gra zupełnie inny futbol od Legii,dodatkowo młodzieżowcy,którzy ogrywają całkiem poważne role.Fajnie to wygląda i Lech ma z tego profity.Będę z ciekawością śledził poczynania Lecha w europucharach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z was dzisiaj ogląda mecz Lecha :>

PS.Dzisiaj przegrali 2-4,ale mecz nie był tragiczny,nawet dobrze grali na tle rywala

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glasgow Rangers - Lech Poznań 1-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań - Standard Liege 3-1

Pierwsze punkty w Poznaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard Liege - Lech Poznań 2-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...