Skocz do zawartości
rAzEET

Apple Watch bez iPhone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jestem zainteresowany zakupem Apple Watch'a jednak nie jestem posiadaczem iPhone. Pytanie moje więc brzmi: "czy można używać Apple Watch'a z Androidem?". 

Nie chcę korzystać ze wszystkich funkcji zegarka, zależy mi jedynie na oczywiście wyświetlaniu godziny i płatności zbliżeniowych Apple Pay. 

Czy da się korzystać z tych dwóch funkcji bez posiadania iPhone'a? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Znaczy godzinę ci będzie wyświetlał, ale nic poza tym. Nie będziesz mógł płacić, widzieć powiadomień itp.. Znam kilku ludzi, którzy specjalnie kupili iPhone, bo chcieli mieć AW. 

Edytowane przez santaangelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@santaangelo, nawet i to nie, bo żeby móc przejść przez pierwszą konfigurację Apple Watcha, trzeba go sparować z iPhonem. Znaczy się można poprosić kogoś znajomego o sparowanie, ale raz, że na zegarku wylądują czyjeś dane i potem jest zabawa głupiego w usuwanie pojedynczo tych wszystkich rzeczy (bo jak wyzerujesz to wracasz do punktu wyjścia), a dwa, jak będziesz chciał zmienić coś więcej niż kilka pozycji z poziomu ustawień, to się za bardzo nie da. Niby trochę ostatnio zmian zaszło w kierunku uniezależnienia AW od iPhone (nawet aktualizację można już zrobić bezpośrednio z poziomu zegarka i dorzucili App Store, jakieś 2 lata temu tego nie było), ale i tak wiele rzeczy zrobisz / skonfigurujesz tylko z telefonu.

Podsumowując - albo iPhone + AW, albo nic.

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2020 o 00:14, zireael7 napisał:

@santaangelo, nawet i to nie, bo żeby móc przejść przez pierwszą konfigurację Apple Watcha, trzeba go sparować z iPhonem. Znaczy się można poprosić kogoś znajomego o sparowanie, ale raz, że na zegarku wylądują czyjeś dane i potem jest zabawa głupiego w usuwanie pojedynczo tych wszystkich rzeczy (bo jak wyzerujesz to wracasz do punktu wyjścia), a dwa, jak będziesz chciał zmienić coś więcej niż kilka pozycji z poziomu ustawień, to się za bardzo nie da. Niby trochę ostatnio zmian zaszło w kierunku uniezależnienia AW od iPhone (nawet aktualizację można już zrobić bezpośrednio z poziomu zegarka i dorzucili App Store, jakieś 2 lata temu tego nie było), ale i tak wiele rzeczy zrobisz / skonfigurujesz tylko z telefonu.

Podsumowując - albo iPhone + AW, albo nic.

Pięknie wyjaśnione. Sam nie posiadam już iPhone dobre kilka lat i myślałem, że coś się zmieniło odnośnie AW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...