Skocz do zawartości
madara356

potrzebuje pomocy chodzi o avermedia LGX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość nie typowy problem z avermedia LGX . Wiec tak przechwytuje obraz z ps4 do pc na obsa i mam coś takiego jak lagi dzwięku co jest dziwne ponieważ obraz jest płyny tylko dzwięk jest taki z lagowany dodam ze wczoraj było wszystko ok 

obs i avermedie instalowałem dwa razy na nowo i nic nie pomogło szukałem na YT jakieś poradniki i nic nie mam  a mi pomysły się skończyły

czy możecie mi jakoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam uprzejmie Uświadamiają? ...co to znaczy? Według mnie oznacza to, że im zależy na tym, żeby Ci ludzie nie cierpieli i nie mieli problemów, czyli martwią się innym człowiekiem tak?  99% ludzi ma wysr... czy ktoś zachoruje, umrze, dla większości to tylko sensacja na zasadzie: "O, coś się dzieje...". Jak im tak zależy, to jak będę chory ja lub moje dzieci, rozumiem, że będą zdolni do poświęceń dla bliźniego i pomogą, zaopiekują się itp.? ...to wszystko to jest tam takie pierd... Weźmy np.: nas tutaj Forumowiczów, znamy się na zasadzie, ktoś coś napiszę, ktoś odpisze kulturalnie bądź nie, zgodzi bądź nie. Bardziej znacie mnie z "Witam uprzejmie" i "Z poważaniem" i debilnych postów  ...jak przyszłaby moja żona przekazać Wam informację, że VAMET umarł, to większość myślałaby, że to ściema i że VAMET założył drugie konto i robi Was w chu...a dla poklasku, a pozostała część miałaby na to wyjeb... Inni wykorzystaliby ten fakt, a tak Kozaczył i się zaszczepił, żona i dzieci też pewnie poumierają... Niestety taka prawda, że człowiek dba jedynie o siebie i swoich bliskich, a niewielu jest emocjonalnie związanych z drugim człowiekiem, które nawet na oczy nie widziało. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal... Nigdy od tych nawoływaczy nie otrzymałem pomocy, nie zapytali czy mam na chleb, niech nie traktują innych jak Debili, którzy nie mają dostępu do mediów i znajomości, żeby otrzymać podobną wiedzę lub bardziej szczegółową. A za hasła typu Mordercy bez udowodnienia i prawomocnego skazania, powinni ich spisywać... I jak będą później chcieli się zaszczepić, bo nagle przypili i wirusek, którego nie ma, jednak jest , to wskazać im drogę do Kościoła, żeby trzy Zdrowaśki odmówili... Z poważaniem
    • Cos tam w wywiadach mówili ze są zadowoleni z implementacji TAA i nie chcą nic zmieniać.
    • sprzedaj starą w póki się da w lepszej cenie i zapoluj na coś co Cię interesuje ja się już nie łudzę że będzie taniej, a nawet jeśli, to o ile ? byłem na kupnie 2060, po sprzedaży miesiąc temu 1660, myśląc poczekam miesiąc, to za te same pieniądze kupię 2060, a tu lipa wielka, 2060 cały czas ponad 2K, to co jest tańsze to nawet gwarancji nie ma.. Kupiłem wczoraj 3060 za 2.4K , nawet jeśli potanieje faktycznie w sierpniu, to na ile ? na 2.2 ? może na 2K, to ja już wole mieć i zagrać w Valhallę , bo akurat mam na to czas..
    • Jak zrobi live o nas to dopiero będziesz miał temat
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...