Skocz do zawartości
dasdasd

Problem z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

problem zaczął się wczoraj od wyskakujących szlaczków (załączam screeny), im bardziej wymagające rzeczy otwierałem, np. filmy, tym było gorzej i coraz większa pikseloza i komputer się restartował, wczoraj udało mi się jeszcze zgrać kilka plików, a teraz nie da się nawet włączyć komputera do pulpitu, tylko w kółko się restartuje. Z dziwnych rzeczy:

-jak komputer się uruchamia/restartuje, to na obudowie z przodu mruga czerwona lampka
-port USB do którego podłączona jest myszka oszalał i po wyłączeniu komputera, diody na myszce wciąż się świecą, to samo było z klawiaturą jak ją podłączyłem pod ten port. Port jest z tyłu komputera.
-na początku MSI afterburner pokazywał temperaturę i wszystkie dane GPU, później brak danych, wszystko na 0.

Specyfikacja:
Intel Xeon E5420
Płyta główna: Asus P5QL PRO
GPU: Nvidia Geforce GTX 460
PSU: Modecom MC 620

Mam oprócz tego dysk SSD z systemem i HDD na dane.

Mam nadzieję, że to nie dysk twardy, bo jestem z tych co dopiero będą robić kopie zapasowe.

IMG_2604 - Kopia.JPG

IMG_2600 - Kopia.JPG

IMG_2605 - Kopia.JPG

Edytowane przez SunShao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na typowy problem z grafiką więc podmianka na inną i sprawdzenie,ewentualnie instalacja sterów z opcją na czysto po poprzednim odinstalowaniu przy użyciu DDU,sprawdzenie temperatur,wymiana pasty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem odkopywać, ale może ktoś będzie miał podobny problem - wymiana karty graficznej pomogła. Dzięki @amp41 miałeś rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...