Skocz do zawartości
xQuba

Realtek Audio Console nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam komputer z MSI B450 Gaming Plus i chciałbym podłączyć głośniki i słuchawki lub dwie pary słuchawek jednocześnie aby grały z tego samego źródła. Chciałem wejść do Realtek Audio Console, ale po chwili czekania wyświetla się komunikat: Nie można połączyć się z usługą RPC
Z początku program działał, ale teraz nie działa. Wiem, że dużo osób miało z tym problem, ale czy ktoś ma rozwiązanie konkretnie do płyty z MSI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj program. 

Zainstaluj sobie https://www.microsoft.com/pl-pl/p/realtek-audio-control/9p2b8mcsvpln?activetab=pivot:overviewtab

Co jest dedykowane pod Twoją płytę według MSI: patrz zakładkę Utility" https://www.msi.com/Motherboard/support/B450-GAMING-PLUS#undefined

Przy okazji ze strony płyty możesz sobie zaktualizować sterowniki audio. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często ten sterownik realteka na w10 robi więcej problemów niż naprawia, próbowałeś instalować ten który zajmuje 276mb? tam jest konsola i wszystko inne mimo opisu działa na nowych wersjach w10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2020 o 18:48, Send1N napisał:

Często ten sterownik realteka na w10 robi więcej problemów niż naprawia, próbowałeś instalować ten który zajmuje 276mb? tam jest konsola i wszystko inne mimo opisu działa na nowych wersjach w10

Komputer kupiony pod koniec kwietnia 2019 więc ten pewnie wtedy pobierałem bo data publikacji to 03.25 2019

Edytowane przez xQuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...