Skocz do zawartości
Flik

Iphone 7 brak dzwonka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem ze swoim Iphonem 7 jak w temacie. Po prostu w momencie jak ktoś do mnie dzwoni telefon nie sygnallizuje tego dzwonkiem, a jedynie lekko wibruje. Mam nadzieje, że coś doradzicie.

Ekran też daje znać o nadejściu połączenia, ale to wszystko. Teraz tak:

Tryb samolotowy wyłączony, tak samo tryb nie przeszkadzać. Głośność dzwonka ustawiona na największą dostępną, Robiłem reset (down Volume + On/Off), nic się nie zmieniło. Jak wchodze w menu gdzie mam możliwość wyboru konkretnego dzwięku dzwonka, to wszystkie

próbki są prawidłowo odtwarzane.

Jak włączam np Youtube, czy wogole jakąkolwiek muzyke, to wszystko jest tak jak być powinno. Głośnik sprawny. Rozmówce słysze bez problemu.  W oprogramowaniu nigdy nic nie było grzebane poza standardowymi aktualizacjami.

Nie mam już pomysłu co robić dalej.

Bardzo prosze o jakieś rady.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie masz trybu cichego fizycznym przełącznikiem ustawionego? ;)

Powinien być przesunięty w pozycję "do ekranu", tak, żeby nie było widać pomarańczowego koloru pod spodem.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy nie wiem o jakim przełączniku mówisz.

Po lewej jest Volume UP, Volume Down i gniazdo na karte. Po prawej On/Off no i na dole gniazdo do zasilania. Tyle u mnie.

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie tego przełącznika szukać?

Tryb cichy, czyli inaczej nie przeszkadzać? Jeśli to o to chodzi to systemowo mam to wyłączone.

EDIT: Znalazłem ten przełącznik. Był tam gdzie byłem przekonany, że to gniazdo na karte. Dzięki za pomoc.😀  Widocznie telefon mi upadł i się ten przełącznik po prostu przestawił.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Kolejna teoria spiskowa Miałem 1.2.0.0, 1.2.0.1 i teraz 1.2.0.2 i rożnic w boost nie ma
    • Ja ogólnie marzyłbym o dualboocie  Np Xbox sprzedawany w opcji Pro z dualbootem do systemu na bazie W10 okrojonego do niezbędnego minimum potrzebnego od neta i odpalenia gier i zoptymalizowanego pod nie. Prawdziwy kombajn do gier. Kurde piękne by to było.  Na bank bym kupił już dawno. 
    • Chcesz wiedziec czy to GPU czy CPU ogranicza ci gre w 60fps to odpal MSI afterburner i obserwuj uzycie GPU. Jeśli przy spadkach GPU nie dobija do 100% to wina CPU. Jesli przy spadkach GPU jest na 100% to niewyrabia GPU. Ważne, jak masz monitor 60hz to ustaw ograniczenie klatek do 60fps i nieżyłuj karty i nie marnuj prądu. Wszystkie spadki ponizej 60fps obserwuj na wykresie co jest jego przyczyną.  Ja gralem lata na podkreconym Ryzen 1700. Spadki ponizej 60fps zdarzały sporadycznie z powodu CPU (stare silnikowo gry jak Fallout 76 głównie). Ogolnie granie w 60fps bez spadków było komfortowe niemal w każdej grze. Mam rtx 2060. 1440p lub 1080p. Taki Cyberpunk nie schodzil ponizej 75fps spowodu CPU. Robilem testy procesorowe. 
    • Powiększenie RAMU do chociaż tych 8 GB i jakiś dysk SSD (ten WD Blue to talerzowiec?) to minimum. Ponadto nowy procesor by się przydał. Jednak nie wiem, czy jest sens inwestować w tę platformę. Jaki tam masz system?
    • Tomz ściemnia i to tak że ... ręce opadają ? : ] Cos tam pisze że dystrybucje zaczynaja otrzymywac więcej kart ... to dlaczego w pon. czy wtorek xcom prawie nic nie wystawił a Komputronik całkowicie nic. Że ceny spadają ? Gdzie. XCOM podwyzszyl ceny nie tak dawno i je utrzymuje. Każdy sklep albo utyrzymuje cenę albo podwyższa. Ktoś pisze, że ceny na All. spadają trochę .. ale All. to patologia, tam niejedno ogłoszenie jest chore cenowo co sie i tak nie sprzeda, ogłoszenie siedzi i tyle. Nie mówmy o patologii tylko o sklepach. A takie Mediaexpert a takie EuroRTV .. ceny ustawili kosmiczne i nie ruszają ich od tygodnia czy dwóch a karty sprzedają się. Wszystkie 3070ki za 7000 sprzedały się, 3080 za 9000 sprzedały się. Wszystko się sprzedaje i będzie się sprzedawać ... ETH generuje teraz zapewne zyski niebotyczne. A Amazon - totalny zjazd z dostepnościa kart w ostatnich 2 tygodniach, istna masakra, bez tendencji optymistycznej. Nie wierzcie Tomzowi że kart w dystrybucji przybywa itd itp. bo na rynku tego kompletnie nie widać .. widać natomiast że kart nie ma prawie wogóle a jak sa to ceny są tak samo wysokie jak 2 tyg. temu z mimo wszystko tendencją do wzrostu w najbl. miesiącu kiedy nastąpi spadek eth miesiąc przed EIPem. I żeby się ktoś nie zdziwił jak dostanie bejsbolem trzymając w rece te swoje 66.000 zł za te 22 fajkowych kart .. bedzie bolało : ] Ten Tomz jak Mesjasz jest .. ja wam dam to co nie dostaniecie od ludzi bo jam jest Mesjasz, jam jest naprzyrodzony : ] Jeszcze co do spadku cen, to zanim wejdzie zablokowana wersja do kopania itd. to jeszcze miną tygodnie, i to bedzie tylko 3080ti i nowe 3060 bo o 3070 itp to nie ma zadnej potwierdzonej informacji że kopac dobrze nie bedzie ...  gdyby btc sie utrzymał i kopanie dalej byloby dochodowe, ceny nadal pozostaną na swoim poziomie, inaczej byc nie moze, kopalnie beda nadal brac karty bezposrednio u producenta i kart nadal nie bedzie
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...