Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem mikrofon krawatowy Boya BY-M1, który jest przystosowany do użytkowania z aparatem, komputerem, jak i po zmianie trybu, ze smartfonem. Z komputerem działa normalnie, głośno i wyraźnie, ale gdy próbuje nagrywać z telefonem to mnie nie słychać, chyba że mówie na prawde głośno wprost do mikrofonu (przy samej twarzy) to wtedy mnie slychac ale bardzo cicho. Dodatkowo cały czas słychać potężny szum. Próbowałem go używać z trzema smartfonami (głównie samsung s8) i w różnych aplikacjach, tych systemowych i różnych ze sklepu play. Nie wiem o co chodzi, próbowałem juz chyba na wszystkie sposoby. Uzbałbym ze jest po prostu zepsuty, ale z komputerem działa dobrze. Na youtube sa jego same pozytywne recenzje. Mógłby mi ktoś pomóc? Zależy mi na czasie bo jest mi potrzeby na przyszły tydzień. Będe wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może telefon podaje za mało prądu dla mikrofonu? Może dostałeś wadliwą sztukę? Jeżeli możesz to po prostu go zwróć, a zamów coś innego. Ewentualnie skontaktuj się ze sprzedawcą w tej sprawie, może już mieli takie przypadki, ale zanim zrobisz zwrot i dostaniesz nową sztukę, to nie zdążysz się wyrobić w tydzień, więc lepiej jest zwrócić i zamówić nowy. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Po prostu AMD wypuściło bardzo dobre procesory :). Dla mnie Intel prawie zawsze kojarzył się z najwyższą jakością, a AMD byłą firmą, która próbuje Intela doścignąć. Przygodę zaczynałem od Celerona, Pentium II, AMD K6, Athlona XP, Pentium IV, Athlon 64 X2, później Core i5 bardzo długo i już myślałem, że Intel dosłownie pozamiatał AMD. A tu AMD wydało Ryzeny :). Kiedyś jak się nie miało kasy na Intela, to się brało coś od AMD. A teraz platformy są w podobnych cenach. Owszem, poniżej 1000zł brałbym prawdopodobnie CPU od Intela. Ale w budżecie ok 1400zł i wyżej wchodzi 5600X i ta platforma przynajmniej w moim przypadku była bardziej opłacalna od analogicznej platformy opartej o CPU od Intela. Gdybym chciał wydać ok 2000zł na CPU, to brałbym zapewne również AMD - 5800X i nie patrzyłbym w stronę Intela. Wychodzi na to, że Intel jest teraz dobry do gier i to tylko w segmencie niższym. W średniej i wyższe stawce wygrywa AMD pod względem opłacalności. Ciekawe czasy mamy :).
    • Wolę GAME BOOST od SONY niż FPS BOOST od Microsoftu bo Ci pierwsi wydają łatki do gier i nie wpływa to na pogorszenie rozdzielczości. 
    • https://budujemydom.pl/cozaile/kosztorysy/stan-surowy-zamkniety/fundamenty-sciany-stropy/79518-koszty-wykonania-stropu   300kg /m2 vs 25-40kg /m2   170-200zl /m2 vs 100-130zl.    I izolację dajesz między belkami ( np 30cm wełny - sam możesz to nawet rozwinąć, tak samo płyty OSB na strychu możesz sam rozłożyć. To akurat jest easy , I masz płaską izolację 100m2 sufitu zamiast walczyć na skosach z o połowę większą powiechnią. No chyba że na ten strop chcesz rozkładać styropian na płasko, ale to lipa trochę do chodzenia później po tym ( jako graciarnia ), no i cena chyba gorsza od wełny   to daj grubsze OSB  One są śmiesznie tanie.
    • Roberto, rada w sumie prozaiczna ale pomogła na początek, dzięki. Po ustawieniu praktycznie wszystkiego na auto łącznie z timingami 1 rzędu i oprócz napięcia pamięci 1.4v, windoza się odpaliła, szybki test w ryzen calculatorze przeszło ale timingi jak na 3200 tragiczne: 16-22-22-22-53 1t. Pytanie co dalej? Próbowałem luzować ustawienia z calculatora na safe 3600 i odpalić z tymi ustawieniami na 3200, później ustawienia safe 3800 odpalić na 3200 i za każdym razem brak boota, kurcze takie trudne to 2x16 na ryśku 3600? Z aktualnymi timingami to porażka jak na b-die - gdzie próbować walczyć dalej? Bo Ryzen calculator przy tych kostkach kompletnie się nie sprawdza.  
    • Egzemplarz od Odyna właśnie do mnie dotarł, wszystko super zapakowane, szybko dostarczone także polecam tego użytkownika. Wystawiam okejkę.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...