Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Wielki_Metafizyk

Czekamy czy kupujemy teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, do wydania mniej więcej 2k zł i do wyboru 3 opcje :

1.Dzisiaj rtx 2060 super lub rx 5700xt

2. Za 2 miesiące używany rtx 2070 super

3. Za kilka miesięcy rtx 3060

Aktualnie siedzę na gtx 980, gram tylko w fhd. 

Edytowane przez Wielki_Metafizyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy chcesz grać na szybszej karcie teraz, za dwa miesiące, czy za kilka miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

980 to bardzo dobra karta na przeczekanie. Opcję 3 wybrałbym, jeśli nie masz parcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przetrzymales 2 generacje gpu to i te kilka miesiecy dasz rade :D

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, juleksz1 napisał:

Zależy też jakie masz CPU :)

Ryzen 5 3600 ? Faktycznie, chyba trzeba dać sobie kilka miesięcy na wstrzymanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.07.2020 o 21:20, Wielki_Metafizyk napisał:

Ryzen 5 3600 ? Faktycznie, chyba trzeba dać sobie kilka miesięcy na wstrzymanie. 

Trzymaj kasę, premiery nowych GPU tuż tuż. Małe prawdopodobieństwo by coś walnęło i dolar poleciał na 6zł albo ceny wszystkich kart poleciały w górę bo np: znów krypto bardzo się będzie opłacało, drugi raz to nie przejdzie, taki numer jak około 2 lata wstecz zdarza się tylko raz (by coś windowało na wartości o tysiące procent w górę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ryzena 3600 + gtx 1660Ti i też czekam na RTX 3060, wybrałbym 3 opcję, wiem, że trochu czekania, ale może nie będzie tak źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy wcześniej, bramka nr 3. Co do krypto-szaleństwa to też nie sądzę, żeby to przeszło tak jak 2 lata temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...