Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam słuchawek dokanałowych przewodowych. Muszą mieć bardzo dobrą jakość dźwięku, muszą posiadać pilot na kablu z opcją podgłaśniania i ściszania głośności muzyki, muszą mieć dodatkowe końcówki (ślimaki) o różnych wielkościach i muszą być wytrzymałe. Jeśli nie wiesz czy są wytrzymałe, to też proszę abyś podał ich nazwę. Jeśli posiadają również przycisk odbierania rozmów telefonicznych z mikrofonem, to dobrze ale nie jest to dla mnie wymagane. Fajnie byłoby gdyby dobrze tłumiły hałas z zewnątrz. Nie zależy mi na tym żeby miały mocny bas, ponieważ nie mam wielu piosenek hip hopowych i nie lubię mocnego basu. Cena może trochę przewyższyć 200 zł. Będę używać ich podczas chodzenia, jazdy rowerem oraz podczas pracy. Nie chcę bezprzewodowych, ponieważ nie chcę po słuchaniu w pracy, żeby mi się rozładowały i po pracy nie mógł bym od razu z nich korzystać bez ładowania. Poprzednio miałem słuchawki Beyerdynamic Byron za 170 zł, przez ponad 2 lata. Były idealne, ale zaczynają się psuć i nigdzie w necie nie da się już ich kupić. Chyba dlatego że produkują teraz model bezprzewodowy. W ogóle się nie znam na słuchawkach. Czy warto kupić słuchawki Beyerdynamic Soul Byrd za 245 zł? Są dla mnie trochę drogie, a wiem że po jakimś czasie się i tak zepsują, chociaż zawsze dbam o słuchawki. Jakie słuchawki wg was byłyby najlepsze do moich wymagań?

Edytowane przez Cyganiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata mam te Creative Outlier Sport:

https://www.x-kom.pl/p/362344-sluchawki-bezprzewodowe-creative-outlier-sport-niebieskie.html

Połączenie kabla i BT, są ślimaki, da się odbierać połączenia i jest opcja zmiany głośności. Na plus też te ślimaki o których mówisz). Bateria po tych dwóch latach nadal dociąga do 9 godzin, a często i głośno słucham. Tłumienie hałasu? Jeśli gra muzyka na 60-70% to nawet nie słychać wszystkiego.

Na pewno trudniej je popsuć niż klasyczne kablowe, bo jeśli się psuje to (w moim przypadku zawsze nawalał kabel przy złączu jack)

Jeśli przedzawodowe zastanowiłbym się nad Sennheiser:
https://www.x-kom.pl/p/476819-sluchawki-przewodowe-sennheiser-cx-300s-czarny.html

Lata temu słuchawki tego producenta były moim marzeniem, nawet kupiłem (co prawda wtedy inny model) i grały świetnie... z tym, ze po tygodniu używania zostawiłem je w pociągu (schowałem w tym schowku za siedzeniem z przodu, aby o nich pamiętać i nie zostawić...) :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zdecydowałem teraz że kupię lepszej jakości droższe słuchawki. Proszę podaj nazwę najlepszych wg Ciebie słuchawek dokanałowych z odczepianym okablowaniem, do max 800 zł. I żeby był gdzieś dostępny do kupienia dodatkowy kabel z regulacją głośności (żebym mógł dokupić jak się zepsuje). Nazwę jednych słuchawek lub więcej. Reszta moich wymagań pozostaje bez zmian. Moje najważniejsze wymaganie to jakość dźwięku.

Edytowane przez Cyganiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie znam dokanałowych słuchawek z odczepianym kablem. No chyba, że ja coś źle zrozumiałem, ale tych słuchawek po prostu nie ma, nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Kupiłem słuchawki Tin P1, Ten kabel, kabel OTG i wzmacniacz. Niestety mój telefon LG Leon nie działa z kablem OTG, ale jak kiedyś będę miał inny telefon, to będzie działać. Dźwięk jest o wiele lepszy niż miałem w poprzednich słuchawkach i głos z mikrofonu jest dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...