Skocz do zawartości
StatisticPL

Call of Duty: Black Ops Cold War

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika lepsza gameplay ten sam. Nie powiem lubię CoD. Ale niby silnik nowy i dalej będą to samo w nieskonczoność ciągnąć.. ma być tak poza tym nowe battle royale ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Medejz napisał:

Grafika lepsza gameplay ten sam. Nie powiem lubię CoD. Ale niby silnik nowy i dalej będą to samo w nieskonczoność ciągnąć.. ma być tak poza tym nowe battle royale ?

Czy ja wiem czy lepsza? Chyba w MW wygląda to znacznie lepiej niż na tym co pokazali. A wymagania pewnie będą z kosmosu bo gra będzie technicznym bublem. Nie będzie nowego BR, zostaje warzone na długie lata i pewnie kolejne cody będą z nim jakoś połączone ale jak to nie wiem bo oprócz operatorów to nw co oni chcą dodać w warzone coś z bocw. 

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wrócili do korzeni, a nie jakiś pseudo-futurystyczny chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już "dawno temu" wrócili : P

Z drugiej strony - czy jest sens kupować gierę na rok grania? Ciekawe co spieprzą. Widzieliście u Thundera filmiki ze snajperki? Bloopowanie pach pach?

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Medejz napisał:

Grafika lepsza gameplay ten sam. Nie powiem lubię CoD. Ale niby silnik nowy i dalej będą to samo w nieskonczoność ciągnąć.. ma być tak poza tym nowe battle royale ?

Tak z ciekawosci - na co komu w COD'ach Battle Royale? Blackout owszem byl niezly ale PUBG'owi to wszystkie inne (nie tylko codowe) BR'y moga co najwyzej buty czyscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, amsztel napisał:

Tak z ciekawosci - na co komu w COD'ach Battle Royale? Blackout owszem byl niezly ale PUBG'owi to wszystkie inne (nie tylko codowe) BR'y moga co najwyzej buty czyscic.

Pubg to taki crap że dramat. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 9.09.2020 o 19:51, overcloked napisał:

Z tej prezentacji chyba najważniejsze dla mnie: "cross-platfrom", dzięki temu multiplayer i zombie będą żyć o wiele dłużej na PC (no i będzie straszny płacz konsolowców :E);

Mod fireteam wygląda jak Battlefield;

Na ogromny minus dla mnie: pojazdy, pomimo że lubię BFa to no właśnie, BF miał być od pojazdów a CoD powinien być bez pojazdów (oprócz streaków oczywiście). Dodatkowo interfejs przynajmniej w multi wygląda prawie identycznie jak w CoD WW2 podobnie strzelanie w ogóle nie czuć w tym Black Opsa a szkoda.

Gameplay dla zainteresowanych:

https://www.youtube.com/watch?v=Oy_ac1NgWgU

Nikt ci nie karze kupować. Bez pojazdów nuda ale polak wieczny maruda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi wyjaśnić o co chodzi z tymi zombie? Nie grałem wcześniej w black opsy,  z ciekawości zobaczyłem na yt jak to wygląda i to jest tryb, że po prostu gra sie na fale zombie? To wszystko?

Pytam, bo często ludzie o tym piszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.09.2020 o 12:00, exec -.- napisał:

A może ktoś mi wyjaśnić o co chodzi z tymi zombie? Nie grałem wcześniej w black opsy,  z ciekawości zobaczyłem na yt jak to wygląda i to jest tryb, że po prostu gra sie na fale zombie? To wszystko?

Pytam, bo często ludzie o tym piszą...

Tryb zombie to survival endless (choc na niektorych mapach mozna skonczyc gre wczesniej wykonujac glowny water fabularny). Czesto w glownym watkiem ciagnacym sie na przestrzeni kilku map + rozmaitymi watkami pobocznymi, easter eggami itd. Mozna grac samemu, mozna grac ze znajomymi.

Samemu jest oczywiscie o wiele trudniej ze wzgledu na specyfike tego trybu - padniecie z reguly oznacza game over ;)

Tryb zombie zostal pokochany przez graczy w pierwszej czesci Black Ops (2010r) potem zostalo to kontynuowane w Black Ops 2 i 3. Inne COD'y na fali popularnosci tez probowaly swoich przygod z zombie ale poki co w zadnej czesci tryb ten nie byl nawet w 20% tak dobry jak w Black Opsach 1,2 i 3 wlasnie. 

PS. TUTAJ przykladowy trailer+gameplay z Black Ops 3.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, amsztel napisał:

Tryb zombie to survival endless (choc na niektorych mapach mozna skonczyc gre wczesniej wykonujac glowny water fabularny). Czesto w glownym watkiem ciagnacym sie na przestrzeni kilku map + rozmaitymi watkami pobocznymi, easter eggami itd. Mozna grac samemu, mozna grac ze znajomymi.

Samemu jest oczywiscie o wiele trudniej ze wzgledu na specyfike tego trybu - padniecie z reguly oznacza game over ;)

Tryb zombie zostal pokochany przez graczy w pierwszej czesci Black Ops (2010r) potem zostalo to kontynuowane w Black Ops 2 i 3. Inne COD'y na fali popularnosci tez probowaly swoich przygod z zombie ale poki co w zadnej czesci tryb ten nie byl nawet w 20% tak dobry jak w Black Opsach 1,2 i 3 wlasnie. 

PS. TUTAJ przykladowy trailer+gameplay z Black Ops 3.

A nie został pokochany przypadkiem w waw kiedy to pierwszy raz został dodany? Wiadomo że black ops ma fajną kampanię w zombie i na to liczę, tak samo duży plus że będzie crossplay to szybko nie umrze na PC. Jedynie boję się o kolejne mapy które pewnie będą płatne. 

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, jareckyy napisał:

A nie został pokochany przypadkiem w waw kiedy to pierwszy raz został dodany? Wiadomo że black ops ma fajną kampanię w zombie i na to liczę, tak samo duży plus że będzie crossplay to szybko nie umrze na PC. Jedynie boję się o kolejne mapy które pewnie będą płatne. 

Oczywiscie jak mowisz, zombie pierwszy raz pojawily sie w WaW, byly jednak ukryte w grze i stosunkowo niewiele osob chocby wiedzialo, ze ten tryb tam jest :)

Pozniej wszystkie mapy z WaW'ki zostaly zremasterowane i dodane jako bonus do ostatniego DLC w Black Ops 1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że po teaserze byłem nieźle napalony na tego coda(pierwszy w którego naprawdę miałem ochotę zagrać po 12 latach), ale po zobaczeniu gameplaya to xD wygląda jak gówno, zresztą jak każde call of duty po 2008r. Drętwe animacje, strzelanie zrobione pod 7latków, grafika jak prawie zawsze na żałośnie niskim poziomie, typowe activision jest typowe. Nie wiem jakim cudem to się jeszcze sprzedaje

Edytowane przez JKMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie działa (ok 6 rano) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, jareckyy napisał:

Od dziś do niedzieli darmowa alpha dla posiadaczy ps4 :(

Pograłem 2 godzinki i wypad z dysku. Widać, że PS4 nie wyrabia bo grafika brzydka i rozmyta, może na PS5 będzie lepiej ? Ta gra to knot, jak dadzą w Plusie to przejdzie się SP, bo tryb  multi wygląda jak F2P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina konsoli. MW19 na OG PS4 wygląda i działa zdecydowanie lepiej niż to coś. BOCW używa starego silnika, MW19 jest na nowym silniku. To jest przepaść i widać to na każdym kroku grafika, animacje, gunplay, dźwięk. Ten test to nie jest żadna alfa, ta gra taka będzie. Ewidentnie widać tu brak czasu na przeniesienie gry na nowy silnik. Ten CoD wyjątkowo powstał w 2 lata zamiast standardowo w 3. Tego coda osobiście odpuszczam.

Edytowane przez PHYSXftw
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie miny osób, które w ciemno zrobiły preorder. Co jak co ale w Modern Warfare czuć było zmiany, moim zdaniem na plus niestety były one okupione ogromną ilością błędów, być może z winy nowej wersji silnika lub dodania dużej skali rozgrywki w postaci Warzone i Ground War, nie wiem tego ale zdecydowanie Black Ops Cold War jest krokiem wstecz i nieważne jak dobrze Treyarch tą część przypudruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie interesuje tryb zombie, do strzelania PvP mam PUBG'a. Poki co nie wiedzialem jeszcze zadnego teasera z tego trybu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że ta gra musi działać też na konsolach o CPU słabszych od smartfonowych i Xboxowym GPU o wydajności najnowszego Snapdragona, z ilością RAM mniejszą niż topowe smartfony czy tablety. Musieliby zrobić całkiem osobne wersje pod nowe konsole/PC i starsze konsole. Ale animacje faktycznie drętwe. To jednak nic nowego w grach, pamiętam jak narzekałem na animacje w Morrowind wiele lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kynareth napisał:

Pamiętajcie, że ta gra musi działać też na konsolach o CPU słabszych od smartfonowych i Xboxowym GPU o wydajności najnowszego Snapdragona, z ilością RAM mniejszą niż topowe smartfony czy tablety. Musieliby zrobić całkiem osobne wersje pod nowe konsole/PC i starsze konsole. Ale animacje faktycznie drętwe. To jednak nic nowego w grach, pamiętam jak narzekałem na animacje w Morrowind wiele lat temu.

Niby tak ale MW dobrze wygląda jak na swoje wymagania itd. Tutaj jest lipa i to się nie zmieni... Jedynie na co liczę to dobry tryb zombie z darmowymi mapami. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest TRAILER zombie :E

Moje odczucia to umiarkowany optymizm... fajnie, ze powraca Jugg ;) Mimo wszystko tesknie za klimatem BO3 czyli WWII + Richtofen, Takeo, Dempsey i Nicolai = legendarny klimat... ale to uz se nevrati :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nr1 zombie to z Black Ops1.  Sieczka bez biegania po wielkich mapach i zbierania gratów i uruchamiania dziwnych sprzętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MAR89TUM napisał:

Dla mnie nr1 zombie to z Black Ops1.  Sieczka bez biegania po wielkich mapach i zbierania gratów i uruchamiania dziwnych sprzętów.

Uwielbiam BO1, z tym ze byly tam tylko male mapy to bym nie przesadzal gdyz Moon byl i chyba wciaz jest najwieksza mapa Zombie w ogole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...