Skocz do zawartości
StatisticPL

Call of Duty: Black Ops Cold War

Rekomendowane odpowiedzi

A to ja tego nie wiem bo nie kupiłem zestawów z mapami. Grałem tylko podstawkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MAR89TUM napisał:

A to ja tego nie wiem bo nie kupiłem zestawów z mapami. Grałem tylko podstawkę. 

Polecam zatem ostatnie i zarazem kultowe juz DLC do BO1 - Rezzurection. Same mapy zombie :D w tym wlasnie genialny Moon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegos tutaj nie rozmumiem. Wielu mowilo ze MW 2019 jest na archaicznym przypudrowanym starym silniku a te wszystkie zapowiedzi o nowym silniku to marketingowy belkot i sciema a teraz nagle sie okazuje ze MW jest na zupelnie nowym silniku a cold war na tym starym dopasowanym jako tako do nowych standardow (np RT)

W necie pisze ze obie wersje czy MW i CW sa na IW engine wiec o co chodzi...?

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno te wszystkie ekstra tekstury tyle ważą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętowe:

  1. System operacyjny: Windows 7 SP1 / 10 (64-bitowy)
  2. Procesor: Intel Core i5-2500K lub odpowiednik AMD
  3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 670 2GB / Nvidia GeForce GTX 1650 / AMD Radeon HD 7950
  4. Pamięć RAM: 8 GB
  5. Miejsce na dysku twardym: 45 GB dostępnej przestrzeni
  6. Inne: DirectX 12, szerokopasmowe połączenie internetowe

Zalecane wymagania sprzętowe:

  1. System operacyjny: Windows 10 64-bitowy (ostatnia aktualizacja)
  2. Procesor: Intel Core i7 4770K lub odpowiednik AMD
  3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970 / Nvidia GeForce GTX 1660 Super / AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580
  4. Pamięć RAM: 16 GB
  5. Miejsce na dysku twardym: 45 GB dostępnej przestrzeni
  6. Inne: DirectX 12, szerokopasmowe połączenie internetowe

 

Macie wymagania otwartej bety jak kogoś interesuje, dla PC 19.10.20. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika gorsza od MW a wymagania takie same jak nie ciut większe... Ale to typowe dla treyarch, oni nie potrafią optymalizować gier pomijając brzydką grafikę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jareckyy napisał:

Grafika gorsza od MW a wymagania takie same jak nie ciut większe... Ale to typowe dla treyarch, oni nie potrafią optymalizować gier pomijając brzydką grafikę. 

To wymagania bety, do wersji full się przygotuj że 250GB nie mniej na HDD day one. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak walą produkcje, zajmujące ok 40% dostępnej przestrzeni dyskowej, to powinien być specjalny rabat dla klientów bo de facto ograniczają kupującym konsole użytkownikom, korzystanie z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wymagania jak zwykle troche niespojne. zalecany ze strony zielonych jest gtx 970/gtx 1660 super tyle ze 1660 super to juz poziom gtx 1070 i to nie sa rownozedne dla siebie karty. Powinno byc 970/1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najlepsze CoDy przeszedłem po LANie grałem i zakończyłem przygodę z tą grą w roku 2008 na World At War, tak samo jak FIFę w ostatnią grałem chyba 2002 Wold Cup i koniec. :D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem na twitchu jak ludzie grają w nowe Call Of Duty i przyznam szczerze, że mam obawy co do preordera ?

Ogólnie bardzo lubiłem pierwsze Black Ops'y, spędziłem z nimi sporo czasu, miały one w sobie coś takiego, że były dość drewniane, ale wówczas to jakoś nie przeszkadzało. Teraz, po przygodzie z Modern Warfare, uważam że może być nieco problem z przestawieniem się na coś takiego. Trochę jakby cofać się w czasie, pytanie czy to mi teraz podejdzie, widać dużo starych rozwiązań, które dzisiaj niekoniecznie mogą się sprawdzić. I co najgorsze, wracają niesławne strzelby jako broń dodatkowa, jak widać, niczego się nie nauczyli, ale chętnie zagram w bete i sam się przekonam, co z tego wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 11.10.2020 o 12:15, Jack White napisał:

Wczoraj oglądałem na twitchu jak ludzie grają w nowe Call Of Duty i przyznam szczerze, że mam obawy co do preordera ?

Ogólnie bardzo lubiłem pierwsze Black Ops'y, spędziłem z nimi sporo czasu, miały one w sobie coś takiego, że były dość drewniane, ale wówczas to jakoś nie przeszkadzało. Teraz, po przygodzie z Modern Warfare, uważam że może być nieco problem z przestawieniem się na coś takiego. Trochę jakby cofać się w czasie, pytanie czy to mi teraz podejdzie, widać dużo starych rozwiązań, które dzisiaj niekoniecznie mogą się sprawdzić. I co najgorsze, wracają niesławne strzelby jako broń dodatkowa, jak widać, niczego się nie nauczyli, ale chętnie zagram w bete i sam się przekonam, co z tego wyszło.

CoD'a zarówno modern warfare jak i to barachło toczy choroba zwana SBMM, matchmaking to rak. Nie do pomyślenia dla mnie jest abym nie mógł decydować o tym jaką zagram mape.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie i potem za kilka lat przychodzi nowe pokolenie graczy i pyta: "ALE O CO CHODZI? PRZECIEŻ TAK BYŁO OD ZAWSZE!". :E Tak oto wypacza się branża gier i bliżej jej do rynsztoka niż wartościowych produktów z dawnych lat. Jak czytam na reddicie o tym jak wszyscy porównują obecne Modern Warfare 2019 do tego gówna psiego jakim jest MW 2 zamiast do CoD4, od którego się wszystko zaczęło to nóż mi się w kieszeni otwiera, no ale co się dziwić - obecni gracze (niektórzy już w średnim wieku) wtedy w większości zaczynali właśnie od raka jakim było MW 2, stąd teraz wykręcone spojrzenie na serię i patrzenie zupełnie pod innym kątem na całokształt - dla nich takie coś jak akimbo czy matchmaking to norma, oni już nie pamiętają lub nie wiedzą, że w COD 4 były dedykowane serwery, normalna broń, pro moda nawet nie liczę.

Co zrobić, trzeba się pogodzić z byciem starym pierdzielem i obserwować dalej lub olać i nie czytać tego typu wypowiedzi.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
41 minut temu, caleb59 napisał:

A no właśnie i potem za kilka lat przychodzi nowe pokolenie graczy i pyta: "ALE O CO CHODZI? PRZECIEŻ TAK BYŁO OD ZAWSZE!". :E Tak oto wypacza się branża gier i bliżej jej do rynsztoka niż wartościowych produktów z dawnych lat. Jak czytam na reddicie o tym jak wszyscy porównują obecne Modern Warfare 2019 do tego gówna psiego jakim jest MW 2 zamiast do CoD4, od którego się wszystko zaczęło to nóż mi się w kieszeni otwiera, no ale co się dziwić - obecni gracze (niektórzy już w średnim wieku) wtedy w większości zaczynali właśnie od raka jakim było MW 2, stąd teraz wykręcone spojrzenie na serię i patrzenie zupełnie pod innym kątem na całokształt - dla nich takie coś jak akimbo czy matchmaking to norma, oni już nie pamiętają lub nie wiedzą, że w COD 4 były dedykowane serwery, normalna broń, pro moda nawet nie liczę.

Co zrobić, trzeba się pogodzić z byciem starym pierdzielem i obserwować dalej lub olać i nie czytać tego typu wypowiedzi.

Dokładnie, nic dodać, nic ująć.

Pamiętam oburzenie w scenie esportowej CoD4 gdy ni z gruchy ni z pietruchy na ostatnią chwilę IW wyskoczyło z tym, że MW2 nie bedzie miało dedyków tylko przepięty MM z konsoli. Gracze pisali petycje ale każdy wie jak to się skończyło. Tyle tylko, że tamten MM dopiero raczkował w kontekście złożoności i założeń i nie było takiego gówna jak SBMM. Rozłożyłem ten system na czynniki pierwsze i to co za sobą niesie jest wręcz tragikomiczne, polecam ogarnąć patent IW/Activision, dostępny w hamerykańskim biurze patentowym, kiedyś wrzucałem w temacie o Modern Warfare. Dobieranie graczy tak aby zachęcić do mikropłatności, jakiś chory hitreg, łączenie do gorszego statystycznie lobby ale z wyższym pingiem (przecież lepszy gracz i tak wyjdzie na swoje, nie?). Wszystko byle tylko gra była "dla każdego" i nikt się nie rozpłakał. No ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

 Często w dyskusjach jest tak jak piszesz, najdalej sięgający pamięcią wspominają o MW2 tak jakby MW1 nigdy nie istniało.. Zresztą, prawdziwie kompetycyjne CoD sięga dalej, chociażby do CoD2. Masa graczy przeszła z 2 do 4. 

O takim wyważeniu i balansie jaki oferował promod można zapomnieć już na zawsze. Branża gier ma na to wszystko swój własny pomysł. Z opłaconymi youtuberami używającymi reverse boostingu aby zachęcić dzieciaki do bycia takimi samymi "gwiazdami", z gównianymi skórkami za dodatkowe $ i 14'sto letnimi "streamerami" rzucającymi się co roku na to samo tylko w gorszym wydaniu. 

Jestem za stary na ten szajs chyba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieram tę śmiechową betę 44GB ale tylko dlatego by mieć punkt odniesienia do narzekania względem MW 2019. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tutaj dadzą na PC odinstalować np multiplayer jak ktoś chcę przejść tylko singla i nie przeznaczać na dysku 300GB na jedną grę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta open beta tylko dla tych co mają pre-order czy dla wszystkich ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, ODIN85 napisał:

Battlenet pewnie takich rzeczy nie ogarnia?

Battlenet leży całkowicie obecnie.. kolejka - czas oczekiwania 190 minut. 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...