Skocz do zawartości
DziubekR1

Allegro - pytanie o miniaturki

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Na allegro jestem od 18 lat, ale nie uzywalem konta przez ostatnie 2 lata i widze, ze ten serwis coraz bardziej schodzi na psy i chce wywalic ludzi takich jak ja, ktorzy sprzedaja cos tylko od czasu do czasu.

Mam pytanie o miniaturki - dostalem wlasnie maila od allegro, ze moja oferta zostala usunieta, bo nie spelnia regulaminu jesli chodzi o miniaturke. Tyle ze ta oferta po pierwsze dalej wisi, a po drugie nie rozumiem, ktorego punktu regulaminu nie spelnia?

https://allegro.pl/oferta/hyperx-fury-black-8gb-ddr4-2400mhz-cl15-9533861832

To ta aukcja i jesli dobrze rozumiem regulamin, to pierwszy punkt mowi wyraznie:

Stosowanie tła innego niż białe możliwe jest tylko w wybranych kategoriach i w przypadku określonych przedmiotów:

  • Przedmioty z parametrem używane, regenerowane lub uszkodzone wystawiane na koncie zwykłym

Tak wiec o co chodzi? Przeciez to jest konto zwykle i przedmiot używany. Wole sie spytac najpierw tutaj zanim wysle maila do allegro, to jak wspomnialem, mimo ze niby aukcja zostala usunieta, a ja dostalem ostrzezenie,  to ta aukcja dalej wisi, wiec nie wiem o chodzi...

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o to że miałeś to dać na allegro lokalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lollegro chce aby główna miniaturka przedstawiała przedmiot na białym tle. ani chybi  nowy prezio musi być z Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Spokxik napisał:

Zapewne chodzi o to że miałeś to dać na allegro lokalnie.

Nie wydaje mi sie, zeby to robilo roznice, bo oferty z allegro lokalnie i tak wyswietlaja sie na normalnym allegro.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...