Skocz do zawartości
Exodiss

delete

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

delete

Edytowane przez Exodiss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• More power tool i podnosisz limity oc . 
    • To ja się podepnę, Ryzen 3600 chłodzenie Gelid Phantom Black, temperatury OCCT 85c po 15min, w grach 73, czasem nagle skacze o 10 stopni i wraca do 73. Czy możliwe że pasty za dużo nałożyłem (tak mi sie wydawało..., po założeniu chłodzenia widać że pasta wyciekła poza chłodzenie o jakies 0,2mm, chyba nie jest źle? Przynajmniej chłodzi cała powierzchnia, chyba że robi już za izolator) Pasta mx 4, musze dodać że w pokoju około 27-30 stopni. No chyba że na to chłodzenie te temperatury są ok?
    • O matko i córko. Szacun. 
    • Zrobiłem test po przeczytaniu testu na ComputerBase -https://www.computerbase.de/2020-08/troy-a-total-war-saga-benchmark-test/2/   Odnośnie testu z ComputerBase Troy: A Total War Saga Test robiłem na wbudowanym benchmarku w grze. Gra ustawiona tak jak z tamtego testu tylko trawa zamiast Extreme to na ultra. Ten parametr. trawa925×701 643 KB   Ilość rdzeni ustawiana w bios płyty głównej. Żadnej różnicy jeśli chodzi o 6 rdzeni vs 8 rdzeni vs 10 rdzeni …w średnim FPS zbiorcze-trawa ultra1879×336 415 KB   Natomiast jeśli zmienimy ustawienie trawy na Extreme ( tak jak w teście na CB) to jest tak.   zbiorcze-trawa extreme1890×341 416 KB   Według HWinfo maksymalne wartości poboru prądu: CPU 10 rdzeni 167W max GPU 275W max Natomiast maksymalne obciążenie rdzeni/wątków podczas 10c trawa extreme
    • Panowie małe pytanie. Z racji, że nie mam już czego szukać w temacie o ryzenie 3000 ponieważ miałem najlepszego ryzena 3100, teraz mam najlepszego ryzena 3600 dlatego jedno pytanie tutaj. Moja karta graficzna rx 5600xt pulse jest tak fantastyczna, że przy maksymalnym oc dopuszczalnym przez sterowniki amd tj 1800mhz rdzen i 18600mhz pamięć ma tylko 66stopni i 82 stopnie hot spot szukam jakiegoś oszukaństwa aby ominąć te limity i polecieć na 2000 na rdzeniu i wyprzedzić rx 5700. Czy jest to możliwe? CZy amd ma swojego @sideband który moduje sterowniki i umożliwia takie wałki? Z góry dziękuję za pomoc!
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...