Skocz do zawartości
error20

Laptop nie chce połączyć się z wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po próbie zainstalowania nowej drukarki przez speca z firmy, laptop przestał łączyć się z wifi. 

Po wpisaniu hasła nic się nie dzieje. Sprawdzane na różnych sieciach, także bez hasła. 

Laptop Lenovo S120, Windows 10

Sterowniki zainstalowano ponownie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Kampić?  Latam po mapie jak głupi bo mnie nudzi siedzenie w jednym miejscu. A ja napisałem, że to snajperka? O KARZ'e wspomniałem w przedostatnim zdaniu a opisywana wcześniej sytuacja dotyczyła predefiniowanego HDR'a ze zrzutu. Zanim w bolt action rifle przeciągniesz zamek to powalony typ przy pomocy jednej ręki przeczołga się 10 metrów do swojego kumpla za osłoną aby ten go podniósł, wsadzi sobie w tyłek kolejne płyty ze swojego worka i możesz go zdjąć jeszcze raz. Podziekuje za coś takiego. Nie wiem gdzie byśmny wpadli jak mowa o dystansie rzędu ponad 200 metrów, nie wszyscy latają też z bronią długodystansową, żeby było śmieszniej powalony przeciwnik ma chyba jeszcze extra pasek życia, który maleje z czasem jak ten leży. Gra za wszelką cenę próbuje dawać każdemu, drugą, trzecią i czwartą szanse.
    • Siemka, mam Gigabyte B450 Ds3H, proc Ryzen 2600 Ram Crucial 2x8gb venegeance pro rgb 3200 Hyperx 2x8 predator pro rgb 3200   Ram jest wsadzony w sloty 1 i 3 Corsair i 2 i 4 Hyperx jak w instrukcji do płyty głównej czyli naprzemian Corsair Hyperx Corsair Hyperx  W Memory nie pokazuje mi nic za bardzo. Próbowałem też wieczorem CMD i komenda, pokazuje 4x 3200. 
    • Tu się nie zgodzę,  pod względem kluczowych dla PiS-u "reform" czyli opanowania służb, sądów, prasy, itp. nie ma żadnych zmian. Jakieś 3 tygodnie temu Morawiecki złożył nawet do Julii Przyłębskiej wniosek o stwierdzenie niezgodności Konstytucją prób badania przez TSUE tych "reform". To doskonale wpisuje się w to co robią od czasu wsadzenia Mateusza na fotel premiera. Twardym celem jest opanowanie instytucji oraz ważnych gałęzi gospodarki i w konsekwencji przeobrażenie ich władzy w system quasi putinowski/orbanowski/erdoganowski. W dużej mierze już to zrealizowali. Natomiast całe te spory ideologiczne czy gospodarcze to dla nich sprawy mocno trzeciorzędne, tu się mogą cofać tak długo aż zniechęcą tym elektoratu. A to elektorat dość specyficzny, jeśli czegoś nie rozumie (a rozumie niewiele) to kupuje im to w ciemno.   Dziś właśnie Rzecznik TSUE się wypowiedział. Stawiam dolary, że to zignorują i będą tylko pogłębiać budowę brunatnego reżimu. 
    • A niech biora  Kiedy ugrzezna z niesprzedanymi kartami na dluzszy czas to sie zaczna promocje   https://www.igorslab.de/en/jensens-anti-mining-move-nvidias-new-geforce-rtx-3080-ti-will-get-the-new-chip-pre-installed-with-hash-brake-exclusively-before-launch/
    • wycofali go z nicehash , był nawet komunikat
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...