Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam laptopa dell G5 gaming i chciałem wymienić dysk systemowy M2 nvme na większy.Od razu piszę ze nie jestem ekspertem, próbowałem zrobić to z narzędziem clonezila, oczywiscie za pomocą filmów z YouTube ale clonezila w ogóle nie wykrywa dysku systemowego.Widzi drugi dysk HDD albo ten który wstępnie jest podpięty przez USB.Czy ktoś udzieli jakiejś rady, bądź może inna metodę do sklonowania, bardziej mi zależy na razie na klonie całego dysku.Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj programu HDClone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hd clone widzi..ale pytanie czy po klonowaniu pierw na zewnętrzny dysk potem podmianie dysków m2 i klonowaniu z powrotem na dysk systemowy czy wszystko zadziała?Czy partycja systemowa tez się skopiuje, bo po całej operacji chciałem przywrócić nowy system z recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ta gra na obecną chwilę jest skopana i to wyjątkowo. Próbowałem w to grać na high w 1440p i konsolowych 30 fps-ach i lipa: co chwilę jakieś ścinki mimo locka przy pomocy RTSS i gry wrzuconej na ssd nvme   To ostatecznie zadecydowało o zwrocie a kasa już jest na koncie więc szybko oddajo - maximum speed  
    • Slajdy zawsze dobrze pokazują Przecieki z VideoCardz przedstawiają znacznie gorszą perspektywę, a wyniki przy 3080 się akurat sprawdziły, więc obstawiam że obecne mają rację bytu.
    • Zastanawiam się po co wy dzwońcie, piszecie maile  itp. Kart nie ma to co wam powiedzą ? Niczego nie przyspieszycie. Pozostaje tylko czekac a przyszłe dostawy nie gwarantują ze akurat dana osoba się załapie. 
    • Ile odjedzie w grach to się okaże na razie slajdy pokazują ~20% nie 10%. 3080Ti było moim celem od początku, zobaczymy. Na razie zamówienia na X trio i Strixa wiszą. Chociaż różnie raz 10% a w innym miejscu 20%. Zobaczymy. Zanim dostanę 3080 jeszcze wiele może się zmienic.
    • Pisałem w odp. do posta SPYCHCIO (jest zainteresowany dobrym soundbarem z Atmosem pod XBOX SERIES X oraz PS5 o czym sam wspomniał) a nie do ciebie. Ty nie jesteś zainteresowany ani XSX ani soundbarem z Atmosem więc nie wiem po co tutaj zaglądasz? Po to żeby napisać że SONY lepiej się przygotowało do Pre-Orderów i że XBOX SERIES X jest be i jak brać to tylko PS5? Przypomina mi się jak ganiałeś po forum wyśmiewać się z grania na konsoli i oglądałeś wszystkie EX'y na YT dopóki sam sobie nie kupiłeś PS4 stając się od tej pory "rycerzem" SONY 😆 Z OLED TV było podobnie do póki sam sobie nie sprawiłeś takiego sprzętu tak więc ODIN kto jak kto ale ty jesteś ostatnią osobą na tym forum która powinna pouczać innych.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...