Skocz do zawartości
joepesci

Smartfon do 2000~ zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję czegoś w cenie 1500-2000 zł (jeśli jest telefon za 1500 zł, a ten droższy nie jest o WIELE lepszy to wolę ten za 1500 zł).

Z takich oczekiwań to: dobry aparat (tak żeby można było zrobić czemuś zdjęcie w dobrej jakości - w dzień i w nocy), wytrzymała bateria, nie Huawei, w miarę prosty ekran (nie chcę jakichś zakrzywianych boków itp. - bo to się aż prosi o rozbity wyświetlacz). Nie musi być to też ogromny telefon, wolę coś poręcznego, ale nie jest to najważniejszy aspekt akurat. Nie wiem jak teraz to wygląda z NFC chociażby, ale fajnie gdyby to miał.

Z góry dziękuję za poświęcony czas i porady. ?

Pozdrawiam.

Edytowane przez joepesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał na oficjalną cenę pixela 4a w Europie, bo telefon zapowiada się bardzo dobrze a cena amerykańska jest bardzo korzystna. Oczywiście musiałbyś kupić poza polską np. na niemieckim Amazonie, bo w Polsce oficjalnie dostępny nie będzie. 

Znając Pixele aparat będzie bardzo dobry,do o tego małe rozmiary.

Edit:

W przedsprzedaży na Amazonie już z przeliczeniem polskiego vatu wychodzi nieco powyżej 1700zl.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poluj na oneplus 7t w tej cenie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xede napisał:

poluj na oneplus 7t w tej cenie

potwierdzam, oneplus to świetne telefony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym pixela. OnePlus wszędzie wychwalany, tylko do tej pory nie wiem za co ta gloryfikacja. Nie wyróżnia się niczym ponadprzeciętnym, może poza ilością zgłaszanych problemów co może też wynikać ze skali sprzedaży w stosunku do np samsungów. 

Ale i tak op to lepszy wybór niż xiaomi czy samsung w tym budżecie. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej cenie zdecydowałem się na Huawei P30.

Dodam, że ma usługi Google jeśli taka obawa kryje się pod "NIE HUAWEI"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, że do p40 Huawei mają googla ;) chyba każdy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Petru23 napisał:

Szukałbym pixela. OnePlus wszędzie wychwalany, tylko do tej pory nie wiem za co ta gloryfikacja.

Ich nakładka to w zasadzie brak nakładki - dodanych kilka fukncji do andka.

Długie wsparcie produktów - OP5T wydany IV kwartał 2017 dostał właśnie aktualizację do Andka10 (niestety już ostatnią :cry:).

Gwarancja producenta w PL (korzystałem - telefon zamówiony na oficjalnej stronie OP).

Telefon (op5t) po ponad 2 latach działa bez zarzutu - poza tym felernym gniazdem usb, które jest bolączką modelu i zostało wymienione w ramach gwarancji.

Smuteczek troszkę, że zabójca flagowców sam stał się flagowcem (chodzi mi o ceny op8 pro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wymieniłeś cechy normalnego telefonu... 

AD 1. HTC to samo, ulepszona czysta wersja androida. Nikt jakoś nie zachwalał ani nie zachwala a to chyba najsprawniejsza  nakladka na telefon. Ale tak, to duży plus. 

 

AD 2. Dwie jak nie trzy wersje andka w górę to donena właśnie flagowcow oraz wyższych modeli innych producentów. Nie mówię o czasie udostępnienia aktualizacji ale o samym fakcie. 

 

AD 3. Każdy fon dostępny z polskiej dystrybucji posiada serwis pl. 

AD 4. Jak każdy nie-gówniany telefon, tym bardziej z topowymi podzespołami. 

 

To nie ukazuje zalet OnePlus a wady pozostałych, skoro wymagana i spełniona norma i jakość produktu traktowane są właśnie jako pozytyw u 1+

Miałem dwa flagowe modele htc, u11 który mnie rozkochał w marce oraz mam teraz u12+ (trzeci egzemplarz). Szkoda tylko, że jestem jednym z nielicznych ich posiadaczy i mało kto wierzy w pozytywy, jakie padają z mych ust nt HTC. A są tożsame z opiniami op. Po prostu świetny telefon, bez większych wad o ile są. 

Ale jak pisałem, cała ta sytuacja pokazuje jak ułomne są pozostałe konstrukcje. 

 

 

 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oneplusem jest nieco śmiesznie. Bo z jednej strony kojarzony właśnie ze świetnym wsparciem i sam nawet się na to często powołuje natomiast w niektórych aspektach ich polityka jest komiczna. Choćby tak prozaiczna a istotna funkcja w przypadku braku diody powiadomień jak AoD. Obiecane już chyba z 2 lata temu a wciąż brak pełnego always on display.

Czy aspekt bardziej sprzętowy jak usunięcie Jacka. Budują cała politykę marki i marketing na hasłach wsłuchiwania się w potrzeby użytkowników a tymczasem jacka też w myśl mody usuwają. A żeby było komiczniej to rok wcześniej robienie heheszkow z Appla i ich usuwania Jacka w przypadku modelu 6. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie musisz mieć nowego fona na już to Pixel 4a bardzo dobrze się wpisuje w Twoje wymagania. Jacka także ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien zenfone 6 w tej cenie dostać. Czegoś więcej potrzeba? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2020 o 17:56, joepesci napisał:

O właśnie, posiadanie Jacka też byłoby plusem.. :D

Ja właśnie kupiłem samsung Galaxy A71 i uważam,że jest idealny ma pojemną baterie, dobry aparat duży ekran no i wyświetlacz amoled. A cena? W sklepach kosztuje 1999zł ale na allegro tylko 1679zł także mieści się w twoim budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung wyglada dobrze i zazwyczaj ma dobry ekran ale niestety reszta ich polityki kladzie takie telefony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A japko se? Również spełnia wszystkie wymagania kładąc wsparcie androida na łopatki. Do tego poręczny rozmiar a nie patelnia 6,5". Aparat i wydajność bdb, bateria również nie jest zła. Pixel i jako wydają się być naprawdę świetnymi słuchawkami do 2k, o ile ktoś nie ma mani amoled. 

Tak, mialem samsunga z amoled. Są ważniejsze aspekty niż on. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając bardzo bardzo mierna baterią to jak najbardziej taak. Świetny telefon, w tych pieniądzach szczególnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Petru23 napisał:

A japko se? Również spełnia wszystkie wymagania kładąc wsparcie androida na łopatki. Do tego poręczny rozmiar a nie patelnia 6,5". Aparat i wydajność bdb, bateria również nie jest zła. Pixel i jako wydają się być naprawdę świetnymi słuchawkami do 2k, o ile ktoś nie ma mani amoled. 

Tak, mialem samsunga z amoled. Są ważniejsze aspekty niż on. 

ale byl to bida a40 ktorego oddales z duza ulga :D oledy sa spoko, wypalaja sie ale nie skreslalbym telefonu z tego powodu, moj op5t ktorego mam od pazdziernika/listopada 2017 jeszcze sie nie wypalil

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam telefon był koszmarem ale ekran to inna sprawa. Poza tym wiele użytkowników chwali sobie a40. Z czego to wynika? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Petru23 z braku jakichkolwiek wymagan co do telefonu, ma dzwonic, smssowac i byc maly, czasem jakas spolecznosciowka to wiekszosci wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...