Skocz do zawartości
Hikori

Samsung nt10 klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

Siema dostałem netbooka samsung nt10 zainstalowalem na nim linuxa (zorin) wczesniej byl na nim windows xp
Podłączylem klawiature z komputera i bylo wszystko ok jedynie małpa (@) zamiast pod dwójką była pod "
jednak jak spróbowałem wpisać @ normalnie na laptopie to wszystko sie popsuło jak by był wcisniety ctrl ?
bo np klikam s to strona przegladarka chce sie zapisac na komputerze w pliku jak klikne np b to wlacza sie pasek zakladek jak klikne lewy przycisk touchpada to klika sie jak by prawy a jak klikne prawy to nic sie nie dzieje
jak moge to naprawić ?

lewy przycisk działa gdy próbuje zamknąć jakies okno

dodam ze na xp byl taki sam problem dlatego zainstalowałem linuxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia języka klawiatury sprawdzałeś? 

Sprawdź po sn/pn czy www wskazuję rynek docelowy. Spotkałem się z przypadkami, gdzie po wymianie klawiatury obcojęzycznej na polska byky podobne kwiatki.

I ostatnie - może ctrl jest pernametnie wciśnięty? Podepnij klawiaturę na USB i wypnij taśmę od klawiatury notka. Wykluczysz wpływ Mławy zintegrowanej. 

Jeśli nic to nie da to mostek południowy się posypał, a on odpowiada za klawiaturę i USB (nie wiem czy w każdym notku). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey zmienilem jezyk klawiatury z polskiego na angielsku (UK) nic nie dalo zmienilem na angieslki (USA) tez nic nie dało wiec zmienilem na polski, odłączylem tasme i podlaczylem klawiature przez usb i działa wszytskie klawisze jednak po podlączeniu tasmy spowrotem klawiatura ani usb ani zwykla nie działa poprawnie
 

czy wymiana klawiatury moze cos zmienic ?

Edytowane przez Sasaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...