Skocz do zawartości
pruslee

Adobe Premiere - film nie jest płynny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przez ostatnie lata używałem Vegas-a do obróbki filmów i znam ten program nieźle. Ostatnio jednak dostałem sposobność potestowania A. Premiere, jednak po wyrenderowaniu film nie jest w pełni płynny. Nagrywam zwykle w 60 klatkach FHD lub 4K. Poniżej wrzucam próbki, na których wspólne jest pierwsze ujęcie. To z vegasa jest płynne, a to z Premiere nie. Przy obu filmikach użyłem HEVC, ten sam klatkarz, podobny bitrate i ten sam LUT. Co jest nie tak?

Film z Premiere: https://www.youtube.com/watch?v=urwu83YC6IE&feature=youtu.be

Film z Vegas: https://www.youtube.com/watch?v=XBoY4lGb4g8&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pierwszy film (po zaciągnieciu downloaderem z Youtube wyszła nazwa "tin ticking 1") ma 25 FPS ( w klipie 60 FPS jest realnie 25 niezdublowanych klatek na sekundę). To jest ten film z Premiere.

Natomiast film o nazwie "Untitled" ma prawdziwe 60 FPS.

Gdzie jest problem? Coś w ustawieniach programu Premiere masz na 25 FPS (FPS roboczy czy takie coś - nie wiem jak się to zwie i gdzie jest w Premiere, bo tego nie używałem, ale tam bym szukał). W Vegas jak widać ustawienia są poprawne i tyle.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Czuje ze w grudniu swoją dostanę w tym tempie 🙁
    • Nie jest taka zła cena biorąc pod uwagę to, że w xkom za powietrze płacisz 3300zl.
    • Ty masz problem z tolerancją drugiej osoby tylko dlatego, że jest innej orientacji seksualnej. Też byś pewnie wyszedł na ulicę, gdyby traktowano Cię jak człowieka gorszego sortu albo wytykali palcem tylko dlatego, że jesteś szczęśliwy na swoich warunkach. Homoseksualizm to nie jest coś, co ktoś wymyślił wczoraj. Jeszcze parę lat temu to do głowy by mi nie przyszło, że ludzie będą wyjeżdżać z Polski nie za pracą ale tylko dlatego, że we własnym kraju są szykanowani z powodu swoich poglądów czy orientacji seksualnej, po prostu dal świętego spokoju. To jest chore. Ale czemu się tu dziwić, skoro obecna władza na to przyzwala, stosując taką narrację polityczną, a nie inną. Zaraz zrobią specjalne rezerwaty dla gejów i lesbijek, albo wyznaczą odpowiednie godziny, kiedy będą mogli sobie z domu na legalu wyjść. Czemu nie, gawiedź pewnie się ucieszy, kościół tym bardziej. Nie bez powodu jesteśmy w UE na pierwszym miejscu jeśli chodzi o homofobię. Ty z tymi swoimi postami idealnie się wpisujesz w ten nurt szczucia ludzi jednych na drugich. Nie musisz się ze wszystkim zgadzać, ale fajnie, jakbyś przy tym zachowywał choćby trochę szacunku dla kogoś innego, bo to jedno z drugim się nie gryzie. Mnie osobiście też nie wszystko odpowiada, ale jakoś żółci z tego powodu nigdzie nie wylewam. Bo ze swoim nastawieniem to wroga nawet w paczce Skittles'ów znajdziesz...
    • @Jack White Czy wirus spowoduje objawy to pewnie zależy od bardzo wielu czynników, gdzie ogólny stan zdrowia i wiek jest tylko jednymi z nich (w grę wchodzić mogą także kwestie genetyczne, ewentualne osłabienie organizmu w chwili zakażenia itp.). Tylko, że Ty z tego wyjdziesz, a w przypadku osoby 75+ ryzyko zgonu przy wytworzeniu tych samych objawów wynosiłoby pewnie -naście procent. Sam raz w życiu miałem mega-grypę (bardzo podobne objawy poza utratą smaku, co do węchu to nie wiem z powodu zapchanego nosa ;)) i dlatego jestem trochę uczulony na lekceważenie tej choroby przez "covidian". Ale to jednak nie powód, by pustoszyć służbę zdrowia, usługi publiczne, zamykać urzędy etc.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...