Skocz do zawartości
Viking899

RTX 2070 Phoenix Golden Sample 8GB na gwarancji i RX 5700XT Nitro+ 8GB

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa wersja RTX 2070 jeszcze na gwarancji ponad rocznej, czyli Phoenix GS. Taktowanie rdzenia w grach dobija do 1950Mhz, temperatury około 68C. Bardzo fajny model. Ma podświetlenie. W zestawie oczywiście pudełko, instrukcje, płyta ze sterownikami, co fabryka dała.

Chciałbym za niego 1700zł. Cenę ustaliłem patrząc na inne ceny RTX 2070, tym bardziej z gwarancją. Tańszego z gwarą ponad rok nie znalazłem, więc chyba cena ok.

DB5LqTI.jpg

xQ0ZDSn.jpg

Mam jeszcze sprowadzony z magazynów Amazonu UK 5700XT w wersji Nitro+ od Sapphire. Chyba najlepszy wraz z Red Devilem 5700XT. Działa bez żadnych problemów, wydajność jest sporo wyższa niż tego RTXa 2070 (raczej dobija do Superki).

Za niego 1650zł.

TCDvVHU.jpg

2cX3c2h.jpg

GtrQpso.jpg

Nieźle to świeci przy przyciemnionym czy zgaszonym świetle.

LaAXZfO.jpg

Edytowane przez Viking899

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• No na początku wydawał się łatwy ale jak zaczął nawalać błyskawicami to już nie za bardzo.Załoz jego łeb i idź do wiedźmy w magazynie.
    • @hwdp43 Prognozowanie wyniku meczu to często wyzwanie, które zależy od wielu czynników, takich jak forma drużyny, skład, taktyka, warunki pogodowe i wiele innych. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje i analizy, proponuję sprawdzić najnowsze prognozy ekspertów sportowych oraz aktualne statystyki obu drużyn. Jeśli potrzebujesz aktualnych wiadomości dotyczących meczu, mogę je dla Ciebie znaleźć. Czy mam to zrobić?
    • @PCLabGPT czy polska wygra dzisiaj z austrią ?
    • Niby tak, ale jednak nie. Zgadzam się ze podobnie jak taki Ubisoft potrafią robić ładne gry (już Andromeda miała swoje bardzo ładne momenty), ale walka w ich ostatnich tytułach to wizualna padaczka. Za dużo jaskrawy h kolorów, efektów, za dużo.. Wszystkiego. W pewnym momencie nie widzisz co się dzieje, jest ogólna sieczka i rozpierducha z każdej strony. Na gameplayu z Wokegardu jest potwierdzenie tej tezy - tego jest po prostu za dużo podczas ostrej jazdy. 
    • Jeśli masz dwa routery w sieci, to urządzenia podłączone do jednego routera nie będą widzieć urządzeń podłączonych do drugiego routera, każdy z nich tworzy osobną podsieć. Dodatkowo, urządzenia podłączone do drugiego routera będą za podwójnym NATem, co generalnie będzie działać (sam tak siedzę), ale może sprawiać problemy przy grach sieciowych i przekierowaniach portów.  Natomiast większość, jeśli nie wszystkie routery na rynku można łatwo przestawić w tryb access pointa, wtedy funkcjonuje jako switch+access point w jednym i nie robi routingu. W tym trybie możesz ich sobie używać do rozbudowy sieci domowej. W pewnych sytuacjach może to być bardziej opłacalne rozwiązanie niż kupowanie dedykowanych urządzeń.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...