Skocz do zawartości
krzychu0483

Problem z podłączeniem kontrolera Xbox 360 do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.
Mam problem z połączeniem pada od Xbox'a 360 do komputera przez adapter PC Wireless Gaming Reciver.
Po awarii dysku, musiałem postawić system na nowo i zaczęły się schody. Instalacja sterownika zawsze wyglądała w ten sam sposób:
Menedżer Urządzeń/Inne urządzenia/Nieznane urządzenia/Aktualizuj sterownik/Przeglądaj komputer/Pozwól mi wybrać z listy/Urządzenia peryferyjne XboX 360/Kontroler konsoli Xbox 360 dla systemu Windows.
I wsio... Zawsze działało, teraz nie działa 🙄
System - Windows 10 x64
Płyta główna - GIGABYTE P67A-D3-B3
Jakieś pomysły?

Edytowane przez krzychu0483

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej też miałeś zainstalowany win10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Skorek95 napisał:

Wcześniej też miałeś zainstalowany win10?

Tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj ściągnąć sterownik ze strony microsoftu, nie zawsze Windows radzi sobie z pobraniem sterwownika. Wystarczy wadliwa aktualizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.08.2020 o 13:28, Skorek95 napisał:

Spróbuj ściągnąć sterownik ze strony microsoftu, nie zawsze Windows radzi sobie z pobraniem sterwownika. Wystarczy wadliwa aktualizacja :)

Nie ma sterowników na Win 10, ponieważ są one zawarte w systemie. Chyba, że źle szukam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany. Okazało się, że po aktualizacji systemu do ver. 2004, Windows uniemożliwia instalację sterowników, do chińskich adapterów, czyli podróbek Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver. Sposób w jaki można to ominąć, znajduję się w TYM filmiku. Pozdro

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyda się, bo ostatnio też lipę miałem, i wsumie olałem temat. Dzięki za filmik. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co to za głupoty wyssane z palca, do Windows 10 nie trzeba żadnych sterowników do adaptera oryginalnego bezprzewodowego Microsoftu, to samo w przypadku pada od Xbox One.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Co to za głupoty wyssane z palca, do Windows 10 nie trzeba żadnych sterowników do adaptera oryginalnego bezprzewodowego Microsoftu, to samo w przypadku pada od Xbox One.

Co Ty brałeś? Ti już dzisiaj nie bierz... 

I następnym razem przeczytaj, zrozum, Uspokój emocje i odpisz. 

22 godziny temu, krzychu0483 napisał:

Problem rozwiązany. Okazało się, że po aktualizacji systemu do ver. 2004, Windows uniemożliwia instalację sterowników, do chińskich adapterów, czyli podróbek Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver. Sposób w jaki można to ominąć, znajduję się w TYM filmiku. Pozdro

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie brałem, u mnie działa od strzała i nigdy nie sprawiało problemów, sterowniki owszem były ale dla Windows 7 tak jak na tym filmie.

Macie na pewno oryginalne adaptery bezprzewodowe jakie były dołączanie do padów Microsoftu czy może jakieś zamienniki?

Pamiętam, że to właśnie z zamiennikami bezprzewodowymi firm 3-cich były zawsze takie problemy jak tu opisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@caleb59widzisz co napisał @krzychu0483jeszcze raz zacytuję i zostawię jedną istotną rzecz której cały temat się tyczy, a nawet tak się nazywa

W dniu 15.08.2020 o 21:25, krzychu0483 napisał:

Problem rozwiązany. Okazało się, że po aktualizacji systemu do ver. 2004, Windows uniemożliwia instalację sterowników, do chińskich adapterów, czyli podróbek Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver. 

Więc ja niewiem skąd Ty nagle wyjeżdżasz z z oryginalnym adapterem, padem od xone... 

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi