Skocz do zawartości
jokeshyy

Problem z rozdzielczościa w Valorant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem z któym nie mogę się uporać od 2 dni. Nie mogę ustawić rozdzielczośći na pełny ekran, ponieważ jaką bym nie ustawił mam czarne paski po bokach lub góra, dół i wtedy zeby coś kliknąc muszę znaleźć ten niewidoczny punkt w innym położeniu. Monitor mam full hd 16:9 . Karta Graficzna GTX 1060 Geforce, Windows 10. Ustawienia w panelu nvidia mam dobre tak jak powinny być, bo już próbowałem chyba wszystkiego, żeby to naprawić. Chciałbym grać w rozdziałce 4:3 1024x768 pełny ekran. Jedynie na jakiej mogę grać to jak ustawie w oknie 1920:1080, wtedy mam prawie cały ekran bez pasków, ale jak ustawie tą moją 4:3 to już paski sie pojawiają nawet w oknie. A ja nie potrafię tak grać :/ Może ktoś by znał jakieś rozwiązanie na to ? Dodam jeszcze, że jakąkolwiek rozdzielczość zmienie to pokazuję mi "Niestandardowa" Pozdrawiam

Mogę nawet wysłać krótki filmik jak to wygląda dokładnie i co się dzieje jakby ktoś chciał.

Edytowane przez jokeshyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę. Mało ludzi gra w taki sposób, nawet prosi grają w normalnych proporcjach 16:9. 4:3 w Valorancie nie zwiększa postaci/hitboxów jak w CSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...