Skocz do zawartości
gret

Karta na przeczekanie, zapas domowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W oczekiwaniu na nowe grafiki chciałbym sobie kupić jakąś kartę na przeczekanie i zostawić ją później jako zapas domowy w razie W.

Wymagania to jak najniższa cena i żeby odpalała Path of Exile w 60kl/s 1080p.

Myślałem nad rx 470, chyba że jest coś tańszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź integrę, na yt widzę że ludzie grają w to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wu70 napisał:

Sprawdź integrę, na yt widzę że ludzie grają w to

Sprawdzałem, nie grywalne. Rwie cały czas na ultra low + 1280/720 spadki poniżej 20kl/s. Jak jest większa zadyma to obraz staje co chwila. 

Popatrzyłem na jakieś testy i tutaj wystarczy nawet GT 1030.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile chcesz wydać na kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Send1N napisał:

Kolejny który sprzedał wcześniej przed premierą bo "każdy" tak robi na forum to tak trzeba :E a teraz nie może wytrzymać, klasyk :lol2:

W punkt, wytrzymałem trzy dni bez kombinacji :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że te zakupy przeoranych RXów 470 to jest loteria absolutnie pokoparkowa i się jeszcze może okazać, że do premiery RTXów 3xxx padnie to i wtopione 400 zł, i dalej oczekiwanie bez karty.

Ja myślałem podobnie jak kolega, że sprzedam 2070S, kupię na przeczekanie jakiegoś GTXa 960/970/1050Ti/1060, ale jak zobaczyłem ceny wcale nie tak niskie na aukcjach na stare karty, brak gwarancji na wszystko oczywiście i brak szczęścia do takich dziwnych wymian, to się może okazać, że człowiek zostanie do czasu premiery 3xxx bez karty (ta zastępcza wyzionie ducha) i tak na tym wyjdzie, że więcej pieniędzy pójdzie w błoto niż na samej stracie wartości 2070S między sierpniem, a grudniem i sprzedażą karty w późniejszym terminie jak już będą na rynku RTXy 3xxx.

Edytowane przez Fjubens
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego może być taka sytuacja jak przy Turingach, przyrost wydajności wcale nie taki duży a cena wysoka

i tak pascal utrzymał ceny, i z tego co @Fjubens napisał, ustrzelenie dobrego pascala nie styranego kopaniem to naprawdę duży łut szczęścia

dodajmy EOL na 2070S, jedynego sensownie wycenionego Turinga perf/price, i kwestia że też nikt za grosze nie odda karty za którą dał 2000+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu te mity o kartach z koparek. Miałem kilka kart z koparek ciekawe dlaczego żadna nie padła? I działają u kolejnych posiadaczy bezproblemowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, sideband napisał:

Znowu te mity o kartach z koparek. Miałem kilka kart z koparek ciekawe dlaczego żadna nie padła? I działają u kolejnych posiadaczy bezproblemowo ?

A od kiedy kilka kart jest jednym wyznacznikiem?? Ja sie spotkalem z padajacym vram po koparkach i tez powiesz ze to mit??

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam r5 3600x i do tego ramy 16gb 3600 cl17. 

W chwili obecnej posiadam moja stara 1070ke. I teraz tak. Nie ma mnie w Polsce najpewniej do początku października. Nie chcę wydawać na grafe ponad 2500zl tak na oko więc nie wiem czy jest sens czekać na nowe generację. Gram w gry fps po multi i muszę mieć nawet na niższych detalach stałe 144fps. Na rtv jest 5700xt za 1800zl. Brać czy bez sensu kiedy karta na mnie tyle będzie czekać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx 770 daje 60fps na wysokich ustawieniach 1080p.

Ale jak jest większa zadyma potrafi spadać do 30fps. I jeszcze to od mapy zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, qrek1 napisał:

gtx 770 daje 60fps na wysokich ustawieniach 1080p.

Ale jak jest większa zadyma potrafi spadać do 30fps. I jeszcze to od mapy zależy.

I jeszcze dodaj,że 770 ma tylko 2GB vramu i często o płynności na tej karcie można tylko pomarzyć

W dniu 6.08.2020 o 23:31, sideband napisał:

Znowu te mity o kartach z koparek. Miałem kilka kart z koparek ciekawe dlaczego żadna nie padła? I działają u kolejnych posiadaczy bezproblemowo ?

 

W dniu 7.08.2020 o 09:15, Phoenixsuple napisał:

A od kiedy kilka kart jest jednym wyznacznikiem?? Ja sie spotkalem z padajacym vram po koparkach i tez powiesz ze to mit??

Ogólnie należy unikać kupować kart pokoparkowych,jak jest to możliwe.To że karta po koparce u jednego nie padnie,nie znaczy że u drugiego czy kolejnych osób padnie/nie padnie.Zależne jest od szczęścia i konkretnego egzemplarza,z czasem potrafią wyjść wady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem 1030 :D

Gra śmiga w 1080p przeważnie w 60fps, w miastach i zadymach spada do 45 :D

Idzie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spl97 napisał:

I jeszcze dodaj,że 770 ma tylko 2GB vramu i często o płynności na tej karcie można tylko pomarzyć

Przecież napisałem o płynności. 2GB do poe wystarczy. Pisał o najniższej cenie. na rx 470 podejrzewam że też może mieć spadki poniżej 60fps tyle że może nie do 30 tylko 40, ale nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...