Skocz do zawartości
Daniel00

Darmowy multiplayer w Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałem się zapytać czy ktoś już tak miał. Posiadam xboxa one s . Nie mam wykupionego xbox live ,a posiadam funkcje w fh4 ,które tego konta wymagają. Jak to możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ci co nie mają Golda - mogą grać za darmo,
A ci co mają Golda - mają gry z gamepassa za darmo.

Taki free weekend.

Edytowane przez Tomz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Szału nie robi ten Ryzen 5000 z mojego punktu widzenia, dostał wyraźnie w łeb jeżeli chodzi o multi, a że gram mało i w 4K to wydajność w grach mi totalnie zwisa. Chyba trzeba się rozejrzeć za jakąś lepszą sztuką 3900X, wydajność prawie taka sama a tysiak w kieszeni.   
    • to nie on podczepia się pod rybosom, tylko rybosom pod niego - normalnie to rybosom po prostu wędruje po cytoplazmie i jak natknie się na rna automatycznie się podczepia; rybosomów jest wiele rodzajów, ale ogólnie składają się z rna i białka, z 2 podjednostek, z bruzdą w środku - jak genom wpasuje się w te bruzdę zaczyna się replikacja; dodam, że podobno utworzenie peptydu z 10 aminokwasów trwa ok 1 sek; białka wirusa są b. duże, białko s to prawie 2 tys aminokwasów; rybosom przepisuje rna  genomu w całości, tzn tworzy b. długi ciąg aminokwasów, i dopiero potem specjalne białka, tzw restrykcyjne, tną ten ciąg na właściwe białka; dodam, że rybosom jest mały, od 10 do 25 nm średnicy, bo jest kulisty albo owalny, i ok 4-8 razy mniejszy od liniowego genomu wirusa; w komórce jest wiele milionów rybosomów, zależy od komórki, ale np w  wątrobie ponad 5 mln; w przeciwieństwie do syntezy białka na rybosomach replikacja samego genomu jest b. szybka- genom replikuje polimeraza rna, którą wirus ma "na pokładzie" (następne polimerazy tworzą rybosomy) - dla wirusa danych nie mam, ale w bakterii fragment genomu ze 100 tys zasad replikuje się w 1 min - ponieważ korona ma tylko ok 30 tys wychodzi ok 20 sek na powielenie genomu; a białko s tworzy się chyba  prawie 200 sek, więc 10 razy wolniej - dzięki temu, że replikacja rna jest tak szybka tysiące rybosomów mogą  dość szybko po wejściu wirusa do komórki syntetyzować z genomu białka; polimeraza rna jest chyba? jeszcze znacznie większa od białka s, o koronie nie mam danych, ale inne mogą mieć nawet do 5 tys aminokwasów, więc jej synteza na rybosomie powinna trwać ok 500 sek, prawie 10 min; wirusa jest chyba jednak mniejsza, bo inaczej jej gen musiałby zajmować ok 1\6 genomu
    • Żaden z tych procesorów nie jest przyszłościowy. Poza tym 3100 i tak będzie gniótł 2600 za rok czy dwa. 
    • Szkoda tylko, że wynik jest na pamięci 2100...
    • Chyba coś z strona sie dzieje, ostatnio ktos sprawdzal nowego 10400f boxa kupionego ze sklepu i tez nie pokazuje. Ja sprawdzałem niedawno 8700k i 10700k po nr i pokazało gwarancje normalnie :). 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...