Skocz do zawartości
CamO

Co to może być za film ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Przypomnial mi sie powien film , byl on chyba o snajperach na wojnie.Postaram sie opisać urywek filmu taki jak zapamiętałem.

Jest pole walki na ktorym jest dwoch żołnierzy (snajperów) i oni są teamem , jeden z nich kryje sie za osłoną(scianą) a ten drugi leży ranny i nieprzytomny kilka metrów dalej na odsłonietym terenie.Przyjaciel tego rannego snajpera usłyszał że ten odzyskał przytomność i daje mu wskazówki zza osłony żeby sie nie ruszał i udawał nieżywego przed wrogim snajperem który jest gdzieś ukryty w zabudowaniach. W pewnej chwili snajper który jest za osłoną na polu  próbuje zlokalizować wrogiego snajpera ale mu sie to nie udaje. Chwilę później ranny leżący snajper ktory jest na odkrytym polu próbuje na własną rękę namierzyć wrogiego snajpera lecz jemu się to nie udaje gdyż zostaje wykryty i postrzelony przez wrogiego snajpera.

Ten urywek ktory wyżej opisałem to najbardziej zapadł mi w pamięć.

Jesli ktoś kojarzy chociażby odrobine jaki mógłby być to film , to prosiłbym o odpowiedź.
Chętnie bym sobie obejrzał ponownie ten film bo byl ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zakk87 napisał:

 

Tez ciekawy film ale niestety to nie jest to. To co ja opisalem to film zdecydowanie nowszej produkcji i teraz jak sobie dodatkowo przypomnialem to akcja z tymi dwoma snajperami dziala sie na jakims pustkowiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...